סאיל-וו-פלה: צרפת

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
האייפלים משגעים.

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
וואי איזה הפצצה .
לפעם הבאה תעלי סטים קצרים בשביל שנוכל לתת ביקורת .
אבל בכל זאת אהבתי את הקטע עם המשחק של האייפל .

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
התמונות יפות, הרעיונות משגעים הקומפוזיציות מצויינות.
אבל... מתי קונים מצלמה?:)
קצת לסגור צמצם...

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
האייפל מחזיקי מפתחות-גדול!!!!!

שוקולטה_10

משתמש צעיר
צילום מקצועי
RCpro<SCRIPT type=text/javascript> vbmenu_register("postmenu_82345", true); </SCRIPT> , מחר בעז"ה מקבלים אותה!
ניקון D40 מקסימה!!!

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
קנון:)
אבל אני לא מכיר את ניקון, אז אני לא מביע דיעה.

כשתרגמתי את נתוני הD60, לא הבנתי ועדיין איני מבין מה הסיפור שלהם שם עם הפוקוס בעדשה וכו'.
אני פשוט לא מכיר אצלם כלום... ולכן אני לא יכול לפרגן על דבר שאיני יודע מהו.

אבל בעיקרון כל מצלמת רפלקס באשר היא זה יותר טוב ממה שהיה לך בצרפת...
באיזו מצלמה צולמו התמונות הללו, אגב?

ויפה לך שאתה מבחין בניואנסים של חוסר הפירגון בהודעות שלי;)...

שוקולטה_10

משתמש צעיר
צילום מקצועי
קנון פאוורשוט A540 אם איני טועה (או שזו בגרסה 1 לפני) כבר לא זוכרת היו לי 2
היא טובה נהנתי ממנה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה