דו"ח נת"צ

ישראלי מצוי

משתמש פעיל
נסעתי בטעות ב-443 על נת"צ באזור מחלף בן שמן (היה זכור לי שזה רק שעות הבוקר כמו בכביש 1)
ראיתי שהיה ליד הרמזור מצלמה ואז חזרתי לנתיב הרגיל. ועכשיו השאלות הם.
א. תוך כמה זמן בדרך כלל נותנים דו"ח?
ב. אם כרגע כבר יש לי 8 נקודות, אבל בשעת הגעת הדו"ח כבר לא יהיה לי נקודות, כיוון שכבר יעברו שנתיים. האם זה יחשב שקיבלתי אותם בתוך השנתיים. (ואז אני אצטרך קורס ריענון...)
ג. מאיזה מרחק המצלמות מצלמות.

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
נסעתי בטעות ב-443 על נת"צ באזור מחלף בן שמן (היה זכור לי שזה רק שעות הבוקר כמו בכביש 1)
ב. אם כרגע כבר יש לי 8 נקודות, אבל בשעת הגעת הדו"ח כבר לא יהיה לי נקודות, כיוון שכבר יעברו שנתיים. האם זה יחשב שקיבלתי אותם בתוך השנתיים. (ואז אני אצטרך קורס ריענון...)
נת"צ זה ללא נקודות.

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
כמו שכבר ענו לך שעל נת"צ אין נקודות
ואם אני לא טועה מישהו צריך לשבת על המצלמות ולתת לך דו"ח בירושלים יש פרסום באתר באיזה שעות זה פעיל
גם אם תקבל דו"ח שווה להגיש בקשה לביטול אני הגשתי בירושלים והמירו לי לאזהרה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה