התייעצות נתיב תחבור ציבורית +2

אחד שחושב

משתמש פעיל
רק היום הבנתי שגם נהגי משאיות יכולים ליסוע בנת"צ, אחרי שהצלחתי להשתחל פתאום נתקעתי מאחורי משאית.
מה הרעיון של הנת"צ אם משאיות עולות עליו גם, זה רק פוקק יותר, כי מי שכבר עונה לכללים של ה+2/3 נדפק מזה.

העסקן

משתמש חדש
מנוי פרימיום
תלוי באיזה נת"ץ בנת"ץ בינערוני בצד ימין אז גם משאיות מותר כי תמיד צריכים להיות על הימני
אבל נת"ץ עירוני או בינערוני בצד שמאל אז אין אפשרות למשאיות רק אטובסים מניות ותו נכה כסא גלגלים ואני מדגיש לא משולש אלא עם סמל של כסא גלגלים שאין לכל כך הרבה אנשים

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
ממש לא
נהגי משאיות לא יכולים ליסוע אלא אם כן צוין אחרת, אני לא מכיר מקום כזה
בנת"צ בכביש 1 יש בלבול כי יש שם איסור עקיפה למשאיות, וזה גורם שחלק נוסעים רק בנת"צ כי חושבים שמותר, וחלק רק בנתיב השני, ונהיה עומס כפול

באיזה נת"צ היית?

העסקן

משתמש חדש
מנוי פרימיום
צודק אני ראיתי את זה באמת בכביש 1 והתפלאתי
תודה רבה

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
צודק אני ראיתי את זה באמת בכביש 1 והתפלאתי
תודה רבה
באיזה שעה?
כי גם באמצע היום שהנת"צ כבר לא פעיל בכביש 1 עדין חלק חושבים שפעיל וסתם עמוס
בעיקר בעליות לירושלים

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
ממש לא
נהגי משאיות לא יכולים ליסוע אלא אם כן צוין אחרת, אני לא מכיר מקום כזה
בנת"צ בכביש 1 יש בלבול כי יש שם איסור עקיפה למשאיות, וזה גורם שחלק נוסעים רק בנת"צ כי חושבים שמותר, וחלק רק בנתיב השני, ונהיה עומס כפול

באיזה נת"צ היית?
הבלבול בכביש 1 הוא בגלל שההגבלה בימים א-ה לתח"צ ו-2+ היא רק בשעות הבוקר
בכל שאר השעות חובה להיצמד לנתיב הימני ביותר
אין שום היתר למשאית לנסוע בנתיב תח"צ או 2+

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
הבלבול בכביש 1 הוא בגלל שההגבלה בימים א-ה לתח"צ ו-2+ היא רק בשעות הבוקר
בכל שאר השעות חובה להיצמד לנתיב הימני ביותר
נכון, אבל לא כל הנהגי משאיות מודעים לכך (חלקם גם מסתבר לא יודעים לקרוא)
ואז אתה נתקע שעה בפקק ובסוף מגלה שזה רק 2 משאיות שנוסעות בעליה אחת ליד השנייה
אני נוסע שם קבוע, וכמעט תמיד זה הסיבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה