מידע נשמע הגיוני? עלות לתיקון

sari11

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הבאתי לתיקון אורגן (KORG PA300), שהכפתור של הווליום וזה שלידו (2 כפתורים מסתובבים) עם מגע רופף.
הגיוני שתיקון כזה יעלה 590?
(עדיין לא תוקן. ואני מתלבטת אם לפנות למישהו אחר.)

נערך לאחרונה ב:

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לקבל הצעת מחיר ממישהו אחר זה תמיד כדאי מניסיון. בכוא אם הכפתורים עובדים רק צריך לחזק את המגע זה נשמע יקר מדאי (להערכתי האישית אני לא בעל מקצוע)

ידידיה שמשון

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מרום שולחים לכאן.
בועז מאלקטרו מיוזיק הוא ממה שהבנתי המומחה הכי גדול בארץ לקורג, הוא ירא שמים גדול ואמין מאוד!
נמצא בבני ברק.
אני לא יודע אם הוא הכי זול. אבל אפשר להיות בטוח שהוא עושה את העבודה הכי טובה.

צריך לשים לב שהרבה פעמים התיקונים באורגן הם קטנים, אבל בשביל להגיע לכפתור צריך לפתוח את האורגן ולפעמים לפרק החוצה כמה שכבות, ואז להחזיר. מכאן שהמחיר הוא לאו דווקא על התיקון של הכפתור שלוקח כמה דקות אלא הפתיחה והסגירה של האורגן.

קוד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא מכיר בביתר.
אני מכיר את עוזיאל מאשקלון. יהודי יר"ש, ועושה עבודה מצוינת. המעבדה שלו מתחרה בזו של 'כלי זמר':
פסנתרין: 058-3295111

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה