כללי נקדן?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

design08

משתמש רשום
היום בבוקר נתבקשתי לעצב בדחיפות (!) ספרון ילדים האמור לרדת לדפוס ביום ראשון!רכשתי נקדן לתקופה של חודש, אך עדיין לא קיבלתי תגובה במייל, אף לא איתות כל שהוא לגבי העניין...
מי יכול לעזור לי בזה? תודה מראש!

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אפשר לעבור לתוכנת "סנופי" ויש שבוע ראשון חינם כך שתוכל ישר להתחיל לעבוד.

design08

משתמש רשום
אצלם רכשתי, אין לי מושג למה לא ראיתי את האופצייה הזו, איך אני מעדכנת את זה?

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יש לי דגש פרו, מתנדבת לעזור בניקוד, אם את מעוניינת אז כתבי לי באישי וארשום לך את המייל.

amiel

משתמש חדש
לי יש
אבל איך זה יעזור לך???

אם תרצי אני בירושלים (נא להתייחס בהתאם - אברך)
0504123336

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
ניסית להתקשר לצביקה?
אם תצטרכי עזרה, תמיד תוכלי לפנות אליו בשעות הערב או לאשתו במשך כל היום.

אשמח גם אני לעזור במקרה הצורך. גם בטלפון.

design08

משתמש רשום
נכתב ע"י נקי_כפים;344656:
הורדת כבר את התוכנה והתקנת?
לא משעות הבוקר של יום חמישי עדיין לא שלחו לי! רק חשבונית תבמייל עך החיוב!!!:mad:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה