עזרה נפלתי :(

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
אשמח לעזרה-----
נפלתי בשבת
סוג של השתטחתי "שפגט"..
אבל ד' עזר לי בהתחלה לא כאב כמעט והלכתי ממש רגיל חוץ מהרגשת כאב מקומי קל בברך
עכשיו זה נהיה כואב בכל תזוזה. עד כמעט צליעה.. מה יכול להיות??????

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אם היה שבר היא לא היתה יכולה לזוז
לא בטוח בכלל!!!
הבן שלי נפל בחול המועד, אמנם התלונן על כאבים חזקים אבל הם הלכו ופחתו, אחרי שבוע(!) החלטנו בכל זאת להיוועץ עם רופא וליתר ביטחון נשלחנו לצילום. למרבה התדהמה מדובר בשבר והוא מגובס כעת כך שהאקסיומה שאי אפשר לזוז כבר לא מקובלת עלי.

מצוי

משתמש מקצוען
ממליצה לפנות לצילום
אפילו כדי להיות רגועים

חיכיתי בעבר מחוץ לחדרי ניתוח ושמעתי סיפור מאשה שנפלה
ואמרו לה לאחר צילום -שאין לה כלום !
פגשתיה 5 ימים אחר כך בתור לכניסה לחדר ניתוח בעקבות שבר
אחרי כמה ימים כשלא יכלה ללכת ,עשו צילום חוזר והריצו לניתוח .

שלא נדע .

תרגישי טוב !

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
רוב הסיכויים שמדובר במתיחת שריר..
זה כואב אחרי זמן והשיא בד"כ אחרי 3-4 ימים כשדובר במאמץ משמעותי..
תראי אם מחר או מחרתיים נהיה טוב יותר
כדאי בכל זאת לצלם.. לסגור פינות.

mordy

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
בהתחלה לא כאב כמעט והלכתי ממש רגיל חוץ מהרגשת כאב מקומי קל בברך
עכשיו זה נהיה כואב בכל תזוזה. עד כמעט צליעה

אני מבין שעברו כמה ימים והכאב החמיר
אני ממליץ חד משמעית ללכת לעשות צילום ולא לחכות עוד כמה ימים.
(בעז"ה זה כלום, אבל עדיף לגלות שזה כלום מאשר לחכות ואז לגלות שכבר מאוחר מידי לשים גבס וצריך ניתוח + החלמה יותר מסובכת)

נערך לאחרונה ב:

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
שום ניק לא מחליף כנראה את קופת חולים, גם לא אני, אבל כאומן נפילות (ביניהם נפילות מסולמות נמוכים וגבוהים, פיגום של 4 מטר, ולפחות 10-15 נפילות מקטנועים בעבר), אני יכול להרגיע שאם לא מדובר במכה ואין כאבים מידיים, זה תמיד שרירים שנתפסים, ושריר תפוס משמע דלקת ולפעמים סובלים מזה שנים, לפעמים חודשים...

נערה יהודיה

משתמש מקצוען
זה כן יכול להיות שבר,
אחי נסע באופנוע ורגל אחת שלו היתה על הרצפה וכשהוא נסע
הרגל שהיתה על הרצפה נתקעה במשהו על הכביש והוא לא ייחס לכך חשיבות
אח"כ הגיע הביתה והלך לנוח וכשהוא קם לא יכל לזוז ברמה שמקומה ראשונה לרדת את כל
המדרגות לקח לו 40 דקות , בסוף אחרי יומיים התברר שיש לו שבר,
אני ממליצה לך ללכת לקופת חולים ומאחלת לך רפואה שלמה בעזרת השם!

גיטרה

משתמש סופר מקצוען
לא בטוח בכלל!!!
הבן שלי נפל בחול המועד, אמנם התלונן על כאבים חזקים אבל הם הלכו ופחתו, אחרי שבוע(!) החלטנו בכל זאת להיוועץ עם רופא וליתר ביטחון נשלחנו לצילום. למרבה התדהמה מדובר בשבר והוא מגובס כעת כך שהאקסיומה שאי אפשר לזוז כבר לא מקובלת עלי.
אכן, גם אצלינו - בת שנה עם שבר ביד, לקח שלושה ימים לגלות כי הילדה שיחקה עם צעצועים וקשקשנים ביד הפגועה בלי שום בעיה, ורק אם נגעו לה באזור צרחה מכאבים

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
יש מצב זה סדק, אני לפני כמה שנים "התנגשתי" במכונית.. ובדיוק אותו דבר, בהתחלה לא כאב לי ויכולתי ללכת אבל אחרי כמה שעות התחיל לכאב ובהמשך זה עבר לצליעה הלכתי לעשות צילום וגילו סדק.

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה