התייעצות נפלתי ונחבלתי!! שווה לנסות לתבוע את העיריה?

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
השתטחתי על הרצפה כל כולי אפים ארצה.
תודה לה' בצילום לא נראו שברים אך חבלה בברך ובצלעות מה שגרם לי לא לדרוך על הרגל שבועיים ימים תמימים.
האם יש מה לתבוע את העיריה?
מישהו ניסה והצליח / שווה להתאמץ בכלל?
מכירים עורך דין טוב בנידון דידן?

מה שקרה: היתה זרוקה במדרכה פלטת עץ, המקום היה די חשוך ורכבים חנו על מרחב ניכר מהמדרכה (מה שתודה לאל גרם שלא יראו אותי מאות אנשים שהיו ממש מעבר, במדרכה השניה. זה היה בליל ל"ג בעומר באחת ההדלקות הגדולות). לא הבחנתי בה נתקלתי ו....... :sne:

אשמח לעזרת המבינים בענין.

HZ

משתמש צעיר
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מירון.
סתם מה זה משנה?
לא בני ברק מה שבטוח.
זה משנה כי כל עירייה מתייחסת אחרת...
אבל בעקרון זה יכול להיות שתצליח להוציא משהו אבל בדרך כלל צריך לשבור על זה את הראש

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
זה משנה כי כל עירייה מתייחסת אחרת...
אבל בעקרון זה יכול להיות שתצליח להוציא משהו אבל בדרך כלל צריך לשבור על זה את הראש
מה שאומר שצריך עו"ד טוב שיקח גם אחוזים טובים..
ואז כבר לא ישאר מהעוגה כלום?!

HZ

משתמש צעיר
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מה שאומר שצריך עו"ד טוב שיקח גם אחוזים טובים..
ואז כבר לא ישאר מהעוגה כלום?!
1.אל תצפה לנתח מי יודע מה
2.עד שיגיבו ויתיחסו אליך ברצינות ועד שיחליטו וכל הפניות והטפסים בקיצור כאב ראש.

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
מאוד תלוי אם היתה רשלנות של העיריה
כי אם 5 דק' קודם הניח את זה זאטוט לא חביב
אין כאן רשלנות
זה שמקום חשוך מאוד, זה גם משמעותי לדבר (ואולי בזה יכולים לתבוע, אני לא עו"ד)
צילמת את האזור?
חשוב מאוד
פניה לעו"ד לייעוץ לא תעלה כסף
אבל תלך לעו"ד עם קבלות...
בדר"כ זה אחוזים מהסכום, אבל בלי זה תקבל פחות בכל מקרה.

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
אנחנו הלכנו לעורך דין להתיעצות לאחר נפילה במדרכה עקומה, צילמנו את המקום, הוא אמר שאם אין יותר מ-7-10 ס"מ הפרשים בין המרצפות אין עילה לתביעה (למרות שהיה שבר ואובדן כושר עבודה)

לא יודעת במקרה שלכם אבל תבררו אצל עורך דין- ההתיעצות לא עלתה לנו כסף

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
הבן שלי שבר יד בערב פסח בגינה בירושלים.
כל הריצוף שם ( מהגומי) היה מקולף.
צילמתי את זה.
יש את מה לתבוע???
אחרי כ3 שבועות הורידו את הגבס

ofir123

משתמש צעיר
לכאורה אין כאן עילה לתביעה אבל אני לא עו"ד
אם היה אובדן כושר עבודה יש יותר עילה לתביעה, לאברכים זה יותר מורכב
וצריך שיהיה ודאי שהיתה רשלנות של העיריה
ממליצה לפנות לעורך דין שמומחה לתביעות נזיקין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה