שיתוף נער הייתי גם זקנתי...

הדסה♥

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יוצרי ai
שיתוף שלי שיצרתי בבינה ואת הכיתוב הוספתי כמובן בנפרד
תהנו😊
יותר רחוק מהפס.png

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
מהמם
באמת מקסים

אם אפשר הערונת קטנה-
אם היית מצליחה לאזן חצי חצי בדיוק ברוחב [השפתיים], ושהכיפה תהיה באותו גובה, זה היה מושלם!!!

הדסה♥

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יוצרי ai
מהמם
באמת מקסים

אם אפשר הערונת קטנה-
אם היית מצליחה לאזן חצי חצי בדיוק ברוחב [השפתיים], ושהכיפה תהיה באותו גובה, זה היה מושלם!!
תודה!
"האמת, אני פרפקציוניסטית😉 , וזה לא הפריע לי, אבל עכשיו כשאת אומרת יכול להיות שבאמת יותר יפה כשהכל בקו אחיד. עשיתי אחד כזה."
מתוקן בקו משווה.png

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה