נעלי יום יום יפות לגבר

תודה לה'!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מי יכול להמליץ על נעליים נוחות ויפות לגבר בסגנון ספורטיבי עדין?

קפה קפה

משתמש מקצוען
פריטים שהוזמנו
פריטים שהוזמנו
נעלי נוחות לגברים טימברלנד דגם Earthkeepers® BradstreetצבעBLACKמידה10.55142A--T-10.5
סכום ביניים

Brachad

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בגלי יש את של CAT יש שם מבחר די גדול שלהם אבל הם קצת יותר יקרים מחנויות חרדיות שמוכרים אותם ויש פחות מבחר

חיה בד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש בנעלי גלית בירושלים
נעלים ממש מקוריות ויפות

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש בתתי"ם נעלי טימברלנד בלפחות 100 ש"ח פחות מהחנויות.
נוחות מאוד מאוד. וגם מאוד איכותיות.

מה שכן, קשה לענות על ההגדה "נעליים יפות", כי זה עניין של טעם.

לק

משתמש מקצוען
יש את חברת אבסלוט קומפורט.
נקודה אדומה.
יש להם דברים ממש נוחים ויפים.

מאיר 4134

משתמש מקצוען
ק.ש.

אני הולך עם קלארקס כגון אלה, הם מחזיקות לי כבר מעל שנתיים והמחיר בכלל לא יקר, בקניונים בארץ מוכרים אותם באיזור ה700 ש"ח ולפעמים פחות (לפני 5 שנים קניתי בקניון הגדול באיזור ה400 ש"ח) אך באמזון ניתן למצוא מבצעים וניתן לשלוח דרך חבילס

מיכל חגירה

צלמת מקצועית!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
בגלי יש את של CAT
אכן.
הן מאוד חזקות, ודוגמאות, יש גם עדינות, כמובן תלוי בדגמים ובטעם.
בכל מקרה, במרכז, ממליצה על גלי עודפים , ביכין סנטר בפ"ת פניה מז'בוטיסקי.
יש להם שם עודפים לכל המשפחה בכל הסגנונות.
ויש גם מחלקת גברים שמביאים שם מותגים במחירים ממש טובים!!
קניתי לבחור שלי CAT, ב200 ש"ח במקום כמעט 500 ש"ח. ורק עכשיו, אחרי שנה וחצי!!! הולכים לקנות חדש,
וגם זה רק בגלל שהן קטנות עליו, אבל שלמות לגמרי!
וזה לא דבר נפוץ:)

תודה לה'!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אכן.
הן מאוד חזקות, ודוגמאות, יש גם עדינות, כמובן תלוי בדגמים ובטעם.
בכל מקרה, במרכז, ממליצה על גלי עודפים , ביכין סנטר בפ"ת פניה מז'בוטיסקי.
יש להם שם עודפים לכל המשפחה בכל הסגנונות.
ויש גם מחלקת גברים שמביאים שם מותגים במחירים ממש טובים!!
קניתי לבחור שלי CAT, ב200 ש"ח במקום כמעט 500 ש"ח. ורק עכשיו, אחרי שנה וחצי!!! הולכים לקנות חדש,
וגם זה רק בגלל שהן קטנות עליו, אבל שלמות לגמרי!
וזה לא דבר נפוץ:)
היכן יש חנויות טובות לנעליים מסוג זה באזור ירושלים?

מיכל חגירה

צלמת מקצועית!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
היכן יש חנויות טובות לנעליים מסוג זה באזור ירושלים?
סורי, אבל לא מכירה בירושלים...
אבל זו בכלל לא בעיה, CAT זה מותג ידוע, כמעט כל חנות רצינית שבה נעלי גברים, מחזיקה אותן.
ספציפית גלי עודפים עשיתי חיפוש קל בגוגל-יש משהו בירושלים, אולי צריך לחפש יותר רציני...

תודה לה'!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סורי, אבל לא מכירה בירושלים...
אבל זו בכלל לא בעיה, CAT זה מותג ידוע, כמעט כל חנות רצינית שבה נעלי גברים, מחזיקה אותן.
ספציפית גלי עודפים עשיתי חיפוש קל בגוגל-יש משהו בירושלים, אולי צריך לחפש יותר רציני...
אכן,יש הרבה חנויות בירושלים, אבל יש הרבה מהם שהם מוכרים כל נעל הבאה ליד ולא נעליים איכותיות,
אני משתדל ללכת לחנויות שאני יודע מראש שהסחורה שלהם שווה את הכניסה לחנות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה