נספח לאתגר שלב שני - תמונה בדיונית

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אתגר נפלא, מרגש, ומקסים, יצירתי, מסעיר. אמיתי.

נערך לאחרונה ב:

משויטט

משתמש מקצוען
]
ידעתי שאני נכנס לבוץ, לא ידעתי רק עד כמה סמיך הוא יהיה.
גם אני לא אוהב את המידור הזה, אבל קצת מאוחר מדי בשביל זה.
להגנתי אומר שהזהרתי מראש שיהיו שני שלבים, וחמשת או עשרת הטובים יעלו. ובסוף, מכיוון שהיו יותר מעשרה טובים - פולחו עוד שלושה.

הצעה: אולי לפתוח נספח נוסף ליצירות כלל המעוניינים, ללא שיפוט משמעותי?
או בנספח הקיים?

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
ידעתי שאני נכנס לבוץ, לא ידעתי רק עד כמה סמיך הוא יהיה.
גם אני לא אוהב את המידור הזה, אבל קצת מאוחר מדי בשביל זה.
להגנתי אומר שהזהרתי מראש שיהיו שני שלבים, וחמשת או עשרת הטובים יעלו. ובסוף, מכיוון שהיו יותר מעשרה טובים - פולחו עוד שלושה.

הצעה: אולי לפתוח נספח נוסף ליצירות כלל המעוניינים, ללא שיפוט משמעותי?
או בנספח הקיים?
לא עוד נספחים. בלאגן אימים.
אני מציע שכולם יוכלו להשתתף, אבל יובהר מראש שהזוכה יהיה אחד מהי"ג

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ואם יהיו קטעים טובים, מנצחים, כאלה שאין ספק לגביהם. נגיד: סורי, אבל אתה לא מה-13?

אני, בתור אחד מי"ג הפיינליסטים המאושרים, מודיע חגיגית שאין לי בעיה לפתוח גם את הזכיה לציבור הרחב.

כתב ומכתב

משתמש מקצוען
א. תודה על הפתיחה לציבור, פספסתי את חלק א', לא מגיע לי לפספס גם חלק ב'.
ב. מה הדין, פרסמתי קטע 400 מילה + אפילוג של עוד 50 מילה, האם צריך להורידו ולשומו כאן?
(באם יגיע פסקו של מנהל הפורום רק אחר השעתיים המותרות לעריכה, יתכבד לפסוק פסוקו ולפסק את הפיסקה במקורה)

גוגלית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
עוֹדֶנּוּ מְדַבֵּר עִמָּם וַיַּעַל אֶשֶׁד הַקִּיטוֹר עַל פְּנֵי כָּל הָאָרֶץ, וַיְהִי קוֹל הַפִּצְפּוּצִים הוֹלֵךְ וְחָזֵק, וְאַנְשֵׁי הַמִּלְחָמָה נִבְהֲלוּ, וַיִּירְאוּ בְּהַמְטִיר עֲלֵיהֶם הָאָרֶץ סְלָעִים לְבֵנִים קְטַנִּים וְרַכִּים. וַיֹּאמְרוּ אִישׁ אֶל רֵעֵהוּ, הָבָה וְנִבְרָחָה בְּטֶרֶם תַּמְטֵר הָאָרֶץ סְלָעִים גְּדוֹלִים וַחֲזָקִים מֵאֵלּוּ. וַיָּנוּסוּ עַל נַפְשׁוֹתָם וַיִּמָּלְטוּ כָּל עוֹד רוּחָם בָּם, וַיִּבְרַח כָּל מַחֲנֵה מִגּוֹג. וַיָּרוֹנוּ כָּל עַם תִּירָס, וַיֹּאמְרוּ פֹּה כֹּה רֹן, וַיִּקְרְאוּ שְׁמוֹ פּוֹפּקוֹרֶן.

@כתב ומכתב
הכי 'ככתוב' שאפשר!
הרעיון והביצוע מושלמים ומשעשעים במיוחד!

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
סליחה על הריחוף הקל
אבל לא כ"כ הבנתי מה הולך בכל האתגר הזה.

יש מתנדבים להסביר?

גדי ישראלי

משתמש מקצוען
אהמ, אה... אני מספסל הפסולים בצד רק אומר ש... אהמ, הרעיון של פנס קצת אה... מעניין אם ננסח אותו ככה, כי מה הקטע שיכתבו 30 איש כשרק 13 מתוכם באמת מתחרים.
וגם הרעיון של עדיאל לא קביל, בגלל שאין לדבר סוף. אם משויטט ברוחב דעתו החליט לעשות אתגר בשני שלבים אז כל אלו שנפסלו - הופס יצאו מהמשחק. הוא הבוס. ותעלא בעידניה וכו'. [קריצה, כן?]
אלא אם כן מלכתחילה הוא היה קובע צורה של 'גלגל הצלה' לחזור שוב לתחרות לאתגר - מה שהוא לא עשה.
אז ניאלץ לשבת רגל על רגל ולראות את החבריה מסתדרים בלעדינו.
אגב, אני בחברה טובה שם בספסל. ועם פופקורן.

מרחבית

משתמש מקצוען
כי מה הקטע שיכתבו 30 איש כשרק 13 מתוכם באמת מתחרים.

יכתבו בשביל האתגר לכתוב טוב ומעניין בנושא המרתק שהוצג.
כל אלה שברגיל חוששים לזכות בגלל ה'מתנה' של ניהול האתגר הבא, יכולים עכשיו לכתוב בכיף, בשחרור, להגיע לשיאם בלי פחד חוסם...(חוץ מהשלושה עשר המסכנים).

כתב ומכתב

משתמש מקצוען
@כתב ומכתב יפהפה!

שאלת תם- כמה זמן לוקח לנקד כמות כזו של טקסט?

א. תודה.
ב. חצי תשובה: 1.5 דקות בתוכנת ניקוד אוטומטית (ממליץ בחום לרכוש) + כ-20 דקות של הגהה ותיקונים (ועדיין נותרו מילים שאינן מנוקדות בצורה מקצועית).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה