בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

שרלוט

משתמש סופר מקצוען
בהחלט.
אפשר גם שהניק הפותח יעלה את כל היצירות מידי יום בשעה X.
הבעיה שאז הכל הופך למורכב ומתוכנן מידי. היה פה פעם אתגר כזה (אולי בפורום ציור?) וכולם חשו שהאתגר פשוט היה מורכב מידי ולא זורם וטבעי.

אני מציע רעיון, לאחר מחשבה:
להעלות אתגר חדש, ולהכריז שאין להעלות אף הודעה עד שיחלפו 3-4 ימי עסקים מעת פרסום האתגר.

לגבי הצלצולים- אני לא מתכוון להתחשב בהם. בס"ד אכריז בסיום האתגר על הזוכה נטו לפי כמות השוחד.

והשוחד- מהו?;)

אלישקף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אם הכתיבה האחרונה שלי הייתה פוגענית, או מזלזלת מידי, אשמח לדעת, אני סה"כ רואה בזה ביקורת חברתית קלילה
תודה
היא הייתה חמודה, רק תחליף חצי מהפסיקים בנקודות - והיא תהיה טובה.

שרית ו

משתמש מקצוען
לאריאל שכתב את האתגר,
לא יודעת אם חשבת על זה לבד או לא,

הסיפור שלי אמיתי לחלוטין(אני ללא יודעת לכתוב כמו חברי הפורום המוכשרים אז תספקו ביכולות המצומצמות שלי )-
עד לא מזמן עבדתי באחת מחברת הביטוח הגדולות (לא קשור לדראל)
באחת הפעמים שנכנסתי למטבח של סוכני מכירות השטח שמעתי את השיחה הבאה
סוכן א': עליתי על שיטה מעולה
סוכן ב' : נו, ספר אני בפיגור החודש
סוכן א' : מצאתי רב בירושלים, שכנעתי אותו, הוא אמר שידבר עם הקהל שלו (עפ"ל) השארתי לו טפסים לחתימה וסגרתי את היעד, כלום עבודה
להשיג לך גם רב כזה?

את המשך השיחה לא שמעתי,(סיימו עם הקפה שלהם)
אבל סומכת עליכם שתצליחו להמשיך

אריאל 1

משתמש פעיל
כתבתי את האתגר מתוך כעס.
כן, כעס על השיטה המאוסה, שאותה אנו צורכים בכמויות כל יום שלישי.
וצריך לעשות לזה סוף!
כל אדם מתוסכל ממציא לך מצוות, מגייס תמיכה רבנית ויאללה לעבודה.
נמאס!
ואחר כך אני מתרגז על הדוגמנות והפרזנטציה שהרבנים צריכים לספק,
למופע המביך הזה.

זהו, ניקזתי!

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
כתבתי את האתגר מתוך כעס.
כן, כעס על השיטה המאוסה, שאותה אנו צורכים בכמויות כל יום שלישי.
וצריך לעשות לזה סוף!
כל אדם מתוסכל ממציא לך מצוות, מגייס תמיכה רבנית ויאללה לעבודה.
נמאס!
ואחר כך אני מתרגז על הדוגמנות והפרזנטציה שהרבנים צריכים לספק,
למופע המביך הזה.

זהו, ניקזתי!
אריאל1. אם כבר העלית- שאפו על האומץ. ההודעה שלך באתגר תיארה בדקדקנות תופעה מוכרת ושנואה לגמרי. אתה ממש לא היחיד שמתוסכל מהעניין.

היה לנו לא מזמן אשכול שנפתח בשאלה תמימה.
מאוד מהר התברר מהתגובות שיש גוף כלשהו (עסקי על גבול המפוקפק) ששילם ומשלם ממון רב, ובכלי תקשורת מסויימים, כולל בימי שלישי- העומד בראש הגוף שודרג לרמה של איש ציבור ועסקן ובעל חסד חד בדרא. בעוד שהוא כולה איש עסקים, ואם יורשה לי- על גבול המפוקפק.

בשלב מסויים האשכול נמחק.
העתקו שמור אצלי, באם תרצה.

אבל בבקשה, בבקשה. להמנע מדיונים מהסוג הזה, על מנת לשמור על האשכול כולו קליל ונחמד, ולא רווי אמוציות.

אל תשכח אריאל, אתה לא רוצה להרגיז את איציק מקשרי החוץ של דוראל.
יש לך סיכוי.
כן.
אתה- אריאל1 - יכול להיות הזוכה המאושר שישלם חצי מחיר על ביטוח תקופתי למכסחת דשא.

חצי מחיר!
וכן, אולי אתה תהיה הזוכה.
אין, אין כמו דוראל.

יוני מקרוני

משתמש פעיל
מתנצל על האורך בהודעה שלי לא היה הגבלה במילים או באורך
וכיון שהמסר ושורת הסיכום זהים אז כתבתי את זה בהודעה אחת
ככה הבנתי מהכללים
אם עדיף לפצל תעדכנו

נריה מגן

משתמש מקצוען
אני מרגיש מוכרח לציין משהו שלא מספיק דובר עליו, ולצערי קצת לקלקל את החגיגה.
באתגר ישנו 2 חלקים. אחד מהם הוא הרעיון, שבוצע היטב לעילא ולעילא. החלק השני הוא הכתיבה, ולצערי מישהו כאן פספס ודי בגדול. ישנם כמה (כולל ותיקים!) שאיכשהו משהו השתבש אצלם הפעם. בלי פיסוק, בלי ניקוד, שגיאות לשון גסות וכן על זה הדרך. צלצלתי כמעט לכולם כי נהנתי מההברקות ומהרעיונות, אבל רבותי, זה לא רק פורום רעיונות לכתיבה, אלא פורום לכתיבה עצמה...
מי שהכי הרגיז אותי הוא דווקא אחד הניקים שפרסם בעברו כמה וכמה פוסטים - וכאן היה נראה שהוא נתן למישהו אחר לכתוב את הרעיון שעליו חשב הניק עצמו...

ואגב, יש לי רעיון לאתגר, אבל איכשהו לא נשאר לי זמן לכתוב אותו. יש מישהו שמתנדב במקומי;)?

פרוגיוזרית

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
באתגר ישנו 2 חלקים. אחד מהם הוא הרעיון, שבוצע היטב לעילא ולעילא. החלק השני הוא הכתיבה, ולצערי מישהו כאן פספס ודי בגדול. ישנם כמה (כולל ותיקים!) שאיכשהו משהו השתבש אצלם הפעם. בלי פיסוק, בלי ניקוד, שגיאות לשון גסות וכן על זה הדרך. צלצלתי כמעט לכולם כי נהנתי מההברקות ומהרעיונות, אבל רבותי, זה לא רק פורום רעיונות לכתיבה, אלא פורום לכתיבה עצמה...
מי שהכי הרגיז אותי הוא דווקא אחד הניקים שפרסם בעברו כמה וכמה פוסטים - וכאן היה נראה שהוא נתן למישהו אחר לכתוב את הרעיון שעליו חשב הניק עצמו...

ואגב, יש לי רעיון לאתגר, אבל איכשהו לא נשאר לי זמן לכתוב אותו. יש מישהו שמתנדב במקומי;)?
אדרבה, הער, האר, ונתקן.

תפנית בעלילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

אם הכוונה אלי אשמח לשמוע בקורת עניינית , למרות שמצב רוחי שפוף כי פגעתי שלא במתכוון בניק מאוד יקר ומוערך (אוף! למה הייתי צריכה להיות כל כך מגושמת כמו פיל סיבירי מצוי?! ) אבל כמו שאתם בטח יודעים אני תמיד בעד ביקורת בונה.

גדי ישראלי

משתמש מקצוען
אם הכוונה אלי אשמח לשמוע בקורת עניינית , למרות שמצב רוחי שפוף כי פגעתי שלא במתכוון בניק מאוד יקר ומוערך (אוף! למה הייתי צריכה להיות כל כך מגושמת כמו פיל סיבירי מצוי?! ) אבל כמו שאתם בטח יודעים אני תמיד בעד ביקורת בונה.
הסיבירים יודעים שיש להם פילים? כי חבל אם לא...
[ותמיד אפשר להתנצל כמו ממותה קווקזית נכחדת, גם אם הנפגע הוא נמר שן-חרבי]

תפנית בעלילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הסיבירים יודעים שיש להם פילים? כי חבל אם לא...
[ותמיד אפשר להתנצל כמו ממותה קווקזית נכחדת, גם אם הנפגע הוא נמר שן-חרבי]
כתבתי פיל??? עכשיו אצטרך לבקש סליחה גם מהדב הסיבירי. מהפח אל המלכודת!

שרלוט

משתמש סופר מקצוען

אדרבה, שחררו!!
נלמד, נחכים, נשנה ונשתנה.
[הפסיקים בסיידר?]
באמת שלא אכפת לי לעבור 'תיקון' . מרשה בכייף להעיר ולבקר [מדברת בשם עצמי בלבד]
ולמה לא אכפת לי?
יש לי סיבה....

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
מתי לדעתכם ראוי לנעול את האתגר?
סוף שבוע?
היום?
מחר בשעה 12:34?
שואל ברצינות, מתי?
וכמובן, נכריז על הזוכים מיד לאחר מכן. בלנ"ד.

@אברומי @רותי קפלר @כלכולתא1997 @יאיר וינשטוק @חיים גרינבוים
מחכים לכם באתגר...
נסו את כוחכם!

שרלוט

משתמש סופר מקצוען
מתי לדעתכם ראוי לנעול את האתגר?
סוף שבוע?
היום?
מחר בשעה 12:34?
שואל ברצינות, מתי?
וכמובן, נכריז על הזוכים מיד לאחר מכן. בלנ"ד.

@אברומי @רותי קפלר @כלכולתא1997 @יאיר וינשטוק @חיים גרינבוים
מחכים לכם באתגר...
נסו את כוחכם!

בקושי עלה כבר לנעול?
אולי ניתן צ'אנס לעוד כמה שרוצים להצטרף?

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
פנס, כולי עלוב שלא הזמנת אותי להראות את כוחי באתגר.
ובאמת, ימים עמוסים לי ימים אלו, כמעט ואין עיתותיי בידי לקרוא את כל החומר הרב שהועמס לאחרונה, כ"ש להוגיע את מוחי באתגרים שונים ומשונים שמוחן של בני אדם מן היישוב מחוץ לדל"ת אמותיו של פרוג אין סובלתם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה