נמל ת"א - רידינג ת"א

מזל בן הרוש

משתמש צעיר
אמרו לי שהמקום נחמד ויפה,
ויש שם סביבה נחמדה לצאת ערב שקט וחביב.

מי היה שם? מה יש שם?
יש מקום מומלץ לאכול?

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
המקום מקסים מקסים
יש גינות נחמדות
דשאים, ספסלים גשרים וכו
לאכול??? יש שם מסעדת לחם ובשר להגיד שהוא מומלץ?? לא יכולה להגיד כל אחד והרמה והטעם שלו
אני אישית לא מאד התלהבתי בכלל

yes h

משתמש פעיל
עריכה תורנית
בהחלט מקום מומלץ,
מתקנים חדשים,
נוף יפה של ים משפריץ גלים.
וגם מנחת מטוסים של שדה דוב.

yes h

משתמש פעיל
עריכה תורנית
בהחלט מקום מומלץ
מקום יפה ונקי,
מתקנים חדשים לילדים
נוף ים משפריץ גלים
וגם מנחת מטוסים בצד, שדה דוב.

ניקול

משתמש מקצוען
מקום מאד מאד נחמד!

ואני דווקא ממליצה על לחם בשר :)
(לא זוכרת מה הכשרות. תבדקו)

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
שוב
יהיה לך פה חצי שיאמרו שזה טוב וחצי לא
אני מאד מתמצאת במסעדות (:
יחסית הם נותנים בקמצנות ומבחר כמעט שאין להם לבחירה, אישית נהניתי הרבה יותר במקומות אחרים

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
מקום יפה מלא בשטחי דקים ובנוף של גלים מרגיע ומשחרר,
(ולחם בשר זו המסעדה הכי מומלצת בארץ :))
אבל זו מסעדה יקרה, ויש גם את קפה קפה שאני חושבת שזה גם כשר למהדרין.

ויזואלית

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
ציבי ,
אשמח לשמוע המלצות על מסעדות
(ואל תכנסי להכשרים , אני אברר לבד...)

ari

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בערבי חמישי לא להגיע למסעדות, עמוס מאוד, אי אפשר להזמין שולחן מראש בימים אלו ופעם אחת חיכינו שעה לשולחן! (בסדר היה נחמד בכל זאת באנו לטייל על הים) אבל לא חוזרים על זה שוב..
בקיץ יש בעיית צניעות בת"א

מזל בן הרוש

משתמש צעיר
ראשית תודה לכולן!
יש לי יומולדת בשלישי וחשבנו אז לצאת לשם.. (לא היום.. :) )
לגבי המסעדות-
ציבי.. יש לך המלצות על מקומות טובים יותר במרכז? אנחנו עם רכב...
מעדיפה בשרי ושתהיה טובה.
פחות חשוב לי הכמות, יותר האיכות. אשמח להמלצה על מסעדות ברמה עם מנות מיוחדות מומלצות.

לחם ובשר היא בסגנון כמו כל המסעדות על האש? (אנטריקוט, ויצמן, וכו')
או שיש לה יותר מנות מיוחדות?

קפה קפה מיצינו.. תודה לממליצים.

ari

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
היינו ממש בחודשים הראשונים כשהם פתחו, אני חושבת שהתפריט מצומצם אבל כל מה שהזמנו הגיע במנות ענקיות בלי חיסכון, טרי נעים וטעים.
(לא הזמנו מנות פתיחה שהם בדר"כ יותר קטנות וגם היו פחות לטעמנו)

ari

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם את עם רכב ממליצה על מסעדת רפאל ברח' שארית ישראל ת"א

מזל בן הרוש

משתמש צעיר
לגבי הכשרות, קצת קשה לפרט הכל.

אם תוכלו להמליץ על מסעדות,
ואני אבדוק את הכשרות מול המסעדה. (יותר נכון בעלי יבדוק.. :) )

סטודיו נועה

משתמש רשום
המשתמש נחסם
איכות = שמוליק כהן ברח' הרצל

עממי וטעים = חבורה בכרם

עממי רגיל = כל השיפודיות לאורך רח' האצ''ל שם כולם בית יוסף

RE

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
שיפודי ציפורה בבתים
אל גאולצו

א.ת. פ.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הרידינג מדהים בכל שעות היום, ממש כיף שם
ולחם בשר טעים ממש! שונה מאוד מאנריקוט וכאלה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה