נכון שהכל תלוי בזווית?

• פותח הנושא esf
  • פורסם בתאריך

esf

משתמש רשום
נכון שהכל תלוי בזווית?
לא צילום מקצועי, מצלמה פשוטה. אבל מדהים לראות כמה הזוויות השונות בהן צלמתי משפיעים על האובייקט.

קבצים מצורפים

• P1040331.jpg
    KB 30.3 · צפיות: 15
  • P1040330.jpg
    KB 32.7 · צפיות: 15
  • P1040328.jpg
    KB 30 · צפיות: 14

יצחק וי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
וואו... מדהים.

חזון

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לא יאומן, מדהים !!!
נראה גחון מטוס או טיל :D

צל99

משתמש פעיל
מה שמשפיע כאן זה יותר הפרספקטיבה, ופחות הזוית.
נחמד.
לא הייתי מעלה לפורום.

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אהבתי את התמונה השניה.
והייתי קורא לזה... ענק!!

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י צל99;325362:
מה שמשפיע כאן זה יותר הפרספקטיבה, ופחות הזוית.
נחמד.
לא הייתי מעלה לפורום.
לא הייתי מגיב

צל99

משתמש פעיל
אז אל תגיבי.

אני בדר"כ אכן לא מגיב. פה רציתי להוסיף את ענין הפרספקטיבה.

אני צלם, לא מעצב גרפי (אני עורך מדי פעם אבל לא זה מקצועי העיקרי).

אם הייתי נכנס על בסיס יומיומי לפורום עיצוב גרפי ומתלהב מכך שאפשר להמיר בפוטושופ לש"ל,
היית מצטרפת לחגיגה?
שמת לה כמה מהתמונות שעולות פה (והתגובות כאן) שייכות למי שמגדיר עצמו כצלם וכמה מ"מעצבים גרפיים".
אני ממש לא מרבה להכניס את הענין הזה (שבגללו עזבו רבים את הפורום) , אבל לפורום שמוגדר כפורום צלום מקצועי נכון ויאה להעלות תמונה שבעיני מי שהעלה אותה היא "לא צילום מקצועי".

צל99

משתמש פעיל
אז אל תגיבי.

אני בדר"כ אכן לא מגיב. פה רציתי להוסיף את ענין הפרספקטיבה.

אני צלם, לא מעצב גרפי (אני עורך מדי פעם אבל לא זה מקצועי העיקרי).

אם הייתי נכנס על בסיס יומיומי לפורום עיצוב גרפי ומתלהב מכך שאפשר להמיר בפוטושופ לש"ל,
היית מצטרפת לחגיגה?
שמת לה כמה מהתמונות שעולות פה (והתגובות כאן) שייכות למי שמגדיר עצמו כצלם וכמה מ"מעצבים גרפיים".
אני ממש לא מרבה להכניס את הענין הזה (שבגללו עזבו רבים את הפורום) , אבל לפורום שמוגדר כפורום צלום מקצועי נכון ויאה להעלות תמונה שבעיני מי שהעלה אותה היא "לא צילום מקצועי".

צבי קלאר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י צל99;325488:
לפורום שמוגדר כפורום צלום מקצועי נכון ויאה להעלות תמונה שבעיני מי שהעלה אותה היא "לא צילום מקצועי".
צל,
אני לא חושב שאת/ה צודק/ת,
אני כמעט בטוח שהמילה מקצועי הוא שהפרום הוא מיקצועי ולאו דווקא רק הצילום,
רבים וגדולים כיוסמור, תם, ותמיר, תמיד עודדו כשרונות חדשים גם שהתמונות לא היו תמיד מקצועיות,
ואף פעם לא אמרו להם שהם לא היו מעלים לפורום...
מה גם שהתמונה בכלל לא רעה בעיני...
שבת שלום :)

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה