אסטרטגיה ניתוח קמפיינים לבחירות

מצב
הנושא נעול.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יהודה שלזינגר: משהו קורה מאחורי הקלעים במו"מ בין הליכוד לכחול לבן. התקדמות. לא יודע עוד פרטים אבל יש משהו.
עם הצו החדש לסגירת הישיבות גם בקבוצות פחות מ10 אני מתחיל להאמין שיש דברים בגו..

האם זה באמת טוב לנו?... ימים יגידו.
כעת אפילו לא צריך לחוקק נגד עולם התורה כלום, פשוט להחליט שהתקנות נשארות לתמיד.

אבא של כולם

משתמש רשום
D I G I T A L
עמית סגל עם תיעוד, אישתו של גבי אשכנזי לנפגעי טרור ולוחמי גולני: כחול לבן לא הולכים עם הערבים, זה הכל ספינים.

אבא של כולם

משתמש רשום
D I G I T A L
עקיבא ביגמן: ‏כחול לבן רוצים להעביר בכנסת חוקים פרסונליים אנטי-ביבי שנועדו להשפיע באופן ישיר על ניהול המו"מ לממשלה. זו הדרך היחידה שלהם להרכיב ממשלה כלשהי והם יודעים זאת. המשחק הוא מלוכלך ומטונף מאוד, אין פלא שהליכוד מגיבים בהתאם.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
פתאום ביבי הוא לא המאמי הלאומי שדואג רק לבריאות?!
עמית סגל עם תיעוד, אישתו של גבי אשכנזי לנפגעי טרור ולוחמי גולני: כחול לבן לא הולכים עם הערבים, זה הכל ספינים.
אשתו לאו כגופו דמיא...
עקיבא ביגמן: ‏כחול לבן רוצים להעביר בכנסת חוקים פרסונליים אנטי-ביבי שנועדו להשפיע באופן ישיר על ניהול המו"מ לממשלה. זו הדרך היחידה שלהם להרכיב ממשלה כלשהי והם יודעים זאת. המשחק הוא מלוכלך ומטונף מאוד, אין פלא שהליכוד מגיבים בהתאם.
יש הבדל בין תגובות בתוך המשחק הפוליטי, לתגובות שיוצאות מגדר המשחק הפוליטי, כגון אי ההסכמה לכנס כנסת שתדון במינוי יו"ר, ואי הסכמה לכנס ועדות שתפקידן הדמוקרטי הוא לפקח על עבודת הממשלה - שבמקרה גם לא נבחרה.

אבא של כולם

משתמש רשום
D I G I T A L
פתאום ביבי הוא לא המאמי הלאומי שדואג רק לבריאות?!

אשתו לאו כגופו דמיא...

יש הבדל בין תגובות בתוך המשחק הפוליטי, לתגובות שיוצאות מגדר המשחק הפוליטי, כגון אי ההסכמה לכנס כנסת שתדון במינוי יו"ר, ואי הסכמה לכנס ועדות שתפקידן הדמוקרטי הוא לפקח על עבודת הממשלה - שבמקרה גם לא נבחרה.
אם נוכיח לך באותות ובמופתים איזה מהלך שבו הימין עושה נכון אתה תסכים?
או שגזירה היא מלפניך ואין לנו רשות להרר אחריה

אמסוני

משתמש פעיל
ההודעה שכתבתי כאו לפני יומים

הליכוד צריך לעשות תרגיל לכחול לבן ובעיקר לליברמן

ולקדם עכשיו את את החוק להחלת הריבונות על יהודה ושומרון ובקעת הירדן.
ולהכניס אותם למילכוד. בעיקר את ליברמן.

ואולי גם את חוק מוות למחבלים.

בקיצור לעשות שם הפרד ומשול. שהחשדנות שמה כבר ככה גדולה למה לא להוסיף עוד קצת.
אל תגידו לי שהוא לקח את הרעיון הזה מפה. ;)

מיקי זוהר
מנסה להפריד בין ליברמן והערבים...

(לא מאמין שזה יעזור לו
ליברמן יגיד שזה תרגיל
והוא עצמו ביקש כבר שנים וכו' וכו')

יו"ר סיעת הליכוד ח"כ מיקי זוהר הניח על שולחן הכנסת שתי הצעות חוק, הראשונה כוללת סיפוח בקעת הירדן, צפון ים המלח, ומדבר יהודה, והשניה חוק עונש מוות למחבלים. זוהר הסביר כי אלו חוקים שישראל ביתנו וכחול לבן הבטיחו בעבר לקדם והוא מצפה לתמיכתם בחוק

שעת מבחן בכחול לבן: למרות משבר הקורונה והניסיונות להגיע לממשלת אחדות עם כחול לבן, יו"ר סיעת הליכוד ח"כ מיקי זוהר הגיש שתי הצעות חוק, שיביכו את כחול לבן בשל השותפות החדשה עם הרשימה המשותפת.

ח"כ זוהר הניח על שולחן הכנסת הצעת חוק פרטית על סיפוח בקעת הירדן, צפון ים המלח, ומדבר יהודה, שלגביה אמרו בכחול לבן במהלך קמפיין הבחירות שהם תומכים במהלך, והצעת החוק השניה המזוהה עם ישראל ביתנו שהוא – עונש מוות למחבלים.

אמסוני

משתמש פעיל
מה אתם אומרים ע"ז שבנט פתאום מסתובב מאולפן לאולפן ומערוץ לערוץ. ומתראין ומסביר שאנחנו מטפלים וכו'

הוא גם רוצה להצטרף לחגיגה. כאילו שהוא מנהל את זה ולוקח קרדיט. על הטיפול בזה.

הוא גם המאמי הלאומי.

[(אני כבר רציתי לכתוב את זה מייד אחרי שהעלתי את הנושא הזה. אני הסתפקתי אם זה יפה אבל אני באמת לא מכוון אילך אני רק מצטט אותו שהוא מבין קצת בפוליטיקה)
אני לא מתכוון אילך ח"ו אבל על האחרים שעסוקים ברק לא ביבי. חיים רמון אומר שהסיפור של רק לא ביבי אין לזה קשר לפוליטיקה. או לאידאולוגיה. אלא ענין רפואי.... אבל לכן אני שמח שאתה עולה ומעלה טענות ענייניות. אני יענה לך בהזדמנות. אבל אולי כדי באמת לפתוח ע"ז אשכול מיוחד. אני לא יודע אם בפורם פרסום אולי בפורם של רפואה..;):p]

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

האם זה באמת טוב לנו?... ימים יגידו.
כעת אפילו לא צריך לחוקק נגד עולם התורה כלום, פשוט להחליט שהתקנות נשארות לתמיד.
עוד סנונית:
ראש הממשלה בנימין נתניהו בראיון לקרן מרציאנו ב'חדשות 12': היום בהצהרתי אבקש מקהילה החרדית וממיעוטים נוספים לכבד את משרד הבריאות אך אם זה לא יקרה לא אהסס להפעיל צו שיורה על סגר"

יעני אין חופים מלאים, אין סופרים עם 2000 איש.. יש רק חרדים.

מי שמכיר את נתניהו - כל מילה מדודה.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אדלשטיין חתם עכשיו
על צו שיחול מיידית

שאסור בכנסת התקהלות של מעל 10 אנשים יחד

הפוליטיקה מאחורי זה...
שהוועדה המסדרת שתקום
תהיה מורכבת רק מ-10 ולא מ-17
ואז לא תהיה משמעות לרוב שיש לכחול לבן.

זה לאחר שיומ"ש הכנסת הודיע לאדלשטיין
שעד יום ראשון הוא חייב להקים וועדה מסדרת

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אדלשטיין חתם עכשיו
על צו שיחול מיידית

שאסור בכנסת התקהלות של מעל 10 אנשים יחד

הפוליטיקה מאחורי זה...
שהוועדה המסדרת שתקום
תהיה מורכבת רק מ-10 ולא מ-17
ואז לא תהיה משמעות לרוב שיש לכחול לבן.

זה לאחר שיומ"ש הכנסת הודיע לאדלשטיין
שעד יום ראשון הוא חייב להקים וועדה מסדרת
לא מדויק.
יש אפשרות לתת רוב לכחול לבן - 6 מול 4, אלא שיולי אדלשטיין דורש לתת שוויון לשני גושים, ולא להתייחס לרצון העם שנתן רוב לגוש השמאל-ערבים-ליברמן.
אין ספק שבצעד זה הוא מאבד את שאריות הממלכתיות שהיתה הסמל שלו, והוא מתערב באופן בוטה לטובת הגוש שלו.

למה תשאל לשמי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
כנראה שמנחם בגין לא היה רציונלי, כשהוא סמך על המצרים הרוצחים ועשה איתם שלום, והחזיר להם את כל חצי האי סיני, שהוא בגודל של חצי מדינה. ולמרבה הפלא השלום עם הרוצחים מחזיק כבר יותר מארבעים שנה.

משום מה בעשר השנים האחרונות אוטובוסים הפסיקו להתפוצץ, והערבים בעצמם שומרים על הבטחון.

כיום השמאלנים דוגלים בשיטה של 'כל אחד והאמת שלו', ו'חיה ותן לחיות', כך שהם יותר פתוחים לחרדים מאשר הימנים.

הוא לא התחרט על זה אפילו פעם אחת, ואם ההתלבטות היתה עומדת בפניו פעם נוספת, הוא היה עושה כך בלי היסוס.

בשביל מה קיימות המפלגות החרדיות, בשביל שהמסורתיים יצביעו להם, או בשביל יבנה וחכמיה?!
נניח שהמפלגות החרדיות ירדו בארבעה מנדטים, האם בשביל זה שווה לשבת באופוזיציה ולהפקיר את כל ענייני הדת לליברמן פורר ושלח?
והאם באמת ימינה תשב בקואליציה עם הרשימה המשותפת?!

בהחלט בגלל השחיתות. הבנאדם התחיל להרגיש כאילו המדינה צריכה לשרת אותו, ולא הוא את המדינה.

יש כאן שלושה תיקים פליליים של שוחד מרמה והפרת אמונים, שמגובים בעדי מדינה ואינספור הקלטות, שהיועץ המשפטי הימני שביבי עצמו מינה, החליט שיש סיכוי גדול שהשופטים ישלחו אותו לכלא עליהם.

כי הוא אינטליגנט, ולא מוכן לקנות את כל הלוקשים שביבי וקהל לוחכי פינכתו, מאכילים את העדר.
אתה כל כך מעריץ את היבא יזבק ובני גנץ, או את אבו מאזן ועראפת?

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
לא מדויק.
יש אפשרות לתת רוב לכחול לבן - 6 מול 4, אלא שיולי אדלשטיין דורש לתת שוויון לשני גושים, ולא להתייחס לרצון העם שנתן רוב לגוש השמאל-ערבים-ליברמן.
אין ספק שבצעד זה הוא מאבד את שאריות הממלכתיות שהיתה הסמל שלו, והוא מתערב באופן בוטה לטובת הגוש שלו.
ממש לא!

הפעם נפלת לגמרי
לא משנה העובדות?
העיקר נגד הליכוד???

השאלה כמה נציגים יש לכל 10 מנדטים
אם יהיו 17 חברים, כמו שהיה אמור להיות
אז המפתח היה נותן למשותפת יותר
עכשיו כשזה רק 10 חברים, אז לא

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
ממש לא!

הפעם נפלת לגמרי
לא משנה העובדות?
העיקר נגד הליכוד???

השאלה כמה נציגים יש לכל 10 מנדטים
אם יהיו 17 חברים, כמו שהיה אמור להיות
אז המפתח היה נותן למשותפת יותר
עכשיו כשזה רק 10 חברים, אז לא
כל זמן שהליכוד מודה ביושר שבזמנים רגילים היה לגוש השמאל רוב על גוש הימין, והבעיה היחידית שלו היא שאסור להתכנס למעלה מעשרה אנשים, אם כן היה אפשר להתחלק ביחס של חמישה מול ארבעה. זה משנה רוב של תשעה מול שמונה, או רוב של חמישה מול ארבעה?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה