אסטרטגיה ניתוח קמפיינים - בחירות לכנסת ה-24

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

רוצה להגיב כאן? חובה לאשר שקראת את ההודעה בתחילת האשכול!

• קראתי את הכללים בהודעה הראשונה של אשכול זה.

• אני מודע לאפשרות שהודעתי תימחק ללא הסבר מראש, ועל דעת זה אני מגיב כאן.

• אני מודע שאם אכתוב הודעות שאינן עומדות בכללים, הן יהיו ההודעות האחרונות שלי באשכול זה.

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
בית ערלוי:
1615534077182.png

סערט ויזניץ:
1615534127519.png

1615534162026.png

בית ביאלא:
1615534204293.png

פוליטקאי

משתמש פעיל
את הקמפיין של יש עתיד עם השמש ב2021 ראיתי על המחשב באשכול הקודם, אתמול ראיתי את זה על גשרים,
סילחו לי אבל זה ממש גרוע מה הקשר של השמש - בן אדם ברחוב לא קולט את זה (זה בכלל נראה שקיעה ולא זריחה) וגם מה הקשר של שנת 2021 לקמפיין ראיתם קמפיין שכותבים תאריך ?
ErYMeoxXUAAuyuz.jpeg

איש האשכולות

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
את הקמפיין של יש עתיד עם השמש ב2021 ראיתי על המחשב באשכול הקודם, אתמול ראיתי את זה על גשרים,
סילחו לי אבל זה ממש גרוע מה הקשר של השמש - בן אדם ברחוב לא קולט את זה (זה בכלל נראה שקיעה ולא זריחה) וגם מה הקשר של שנת 2021 לקמפיין ראיתם קמפיין שכותבים תאריך ?צפה בקובץ המצורף 853334
זה לא עובד במודע. הם פועלים על ה'תת-מודע'.... ולכן הבן אדם לא צריך לראות, זה פשוט מחלחל בו.. כארס של עכנאי!!!

אילה מינה

משתמש מקצוען
סילחו לי אבל זה ממש גרוע מה הקשר של השמש - בן אדם ברחוב לא קולט את זה (זה בכלל נראה שקיעה ולא זריחה) וגם מה הקשר של שנת 2021 לקמפיין ראיתם קמפיין שכותבים תאריך ?צפה בקובץ המצורף 853334
אם כבר זה הקמפיין הכי עדכני ומעניין, הצבע הכחול הקלאסי עם השמש בגווני הכתום הצועק בשילוב עם ההדגשה הכתומה ב''שפויה'' גורם למשוך את העיין יותר מהבנאליות של שאר המפלגות.

ובנוסף מדגישים את זה שלפיד, בשנת 2021, הוא לבד בראש המפלגה, כבעבר, בלי איחודים וחיבורים.

עובדה שזה עובד.

לייב - מיתוג פרסום ויח"צ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אם כבר זה הקמפיין הכי עדכני ומעניין, הצבע הכחול הקלאסי עם השמש בגווני הכתום הצועק בשילוב עם ההדגשה הכתומה ב''שפויה'' גורם למשוך את העיין יותר מהבנאליות של שאר המפלגות.

ובנוסף מדגישים את זה שלפיד, בשנת 2021, הוא לבד בראש המפלגה, כבעבר, בלי איחודים וחיבורים.

עובדה שזה עובד.
סביר להניח שזה השקעה גם בשביל הפריימריז שהולכים להתקיים ב'יש עתיד' בעוד מס' חודשים..

פנסאית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
איך זה שכולם פתאום כותבים שהם מתחייבים להוראות הרבי ?
פתאום כולם רוצים את הקול החבד"י ?
כמה שווה הקול הזה בשטח שגורף כל כך הרבה פרסומות ייעודיות?

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
זה בא כנראה לבדל בין לפיד של גנץ ללפיד של 2021

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
אגודת ישראל במענה ממוקד לקמפיין 'לא מצביעים' המתבסס כביכול על התעלמות הנציגים החרדיים מהציבור:
img1.png

מקורי!

משתמש פעיל
יש כאן למישהו את הסרטון החדש של ש"ס על ליל הסדר
וכן את הקליפ של יהדות- אגודה?
תודה!

shuki53

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
*תכלס, מה עשיתם בשנה האחרונה?*

*בלי מסכה*
*פרק ראשון בסדרה*

הח"כים של דגל התורה כמו שלא ראיתם מעולם: עונים לראשונה על כל השאלות הקשות

*יהדות התורה*

• תודה
Reactions: T.S

לייב - מיתוג פרסום ויח"צ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
סליחה על הבורות :eek:
אבל אולי מישו יוכל להסביר לי מה זה הקישקוש/מריחה/סימון המוזר הזה ב'מם' סופית שתמיד מופיע אצלם...
זה סוג של 'אייקון' עם ההקשר לרעיון של הסטיקר.
בסטיקר שצוטטת, ההקשר ברור שמירה על לומדי תורה לצד אייקון בצורת ספר.

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה