ניקוי וירוסים ממחשב נייד דרך מחשב נייח.

בורג קטן במערכת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי מחשב נייד מלא וירוסים ובגלל שהוא לא מחובר לרשת אני לא יכול להתקין עליו אנטי וירוס (כי לא יהיה אפקטיבי)
השאלה שלי אם אני יכול לחבר אותו למחשב נייח שמותקן עליו איסט מעודכן עם רשיון, ואז הוא ינקה אותו.
אם זה בטוח מבחינת המחשב הנייח, וא"כ איך עושים את זה.

בתודה מראש לכל העונים, שבוע טוב ויום נפלא.

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
במחשב שיש בו אינטרנט מורידים את תוכנת Avast ואת קובץ העדכון
להורדת קובץ ההתקנה לחץ כאן
להורדת קובץ העדכון לחץ כאן (להוריד עדכון לגירסה 12+)
להתקין במחשב שאין בו אינטרנט את התוכנה עם קובץ ההתקנה
בסיום ההתקנה להתקין את קובץ העדכונים
ותריץ סריקה.
להעברת האנטי וירוס יש שתי אפשרויות:
א. הכנסת הדיסק און קי עם האנטי וירוס ב"מצב בטוח" (Safe mode) והעתקת הקבצים למחשב במצב זה, אחר כך מפעילים כרגיל ומתקינים
ב. קח דיסק און קי ריק ותעביר בו את הקבצים, לאחר שתעתיק את הקבצים למחשב ותתקין ותבצע סריקה, תעשה פירמוט לדיסק און קי

דב הטכנאי

משתמש מקצוען
יש לי מחשב נייד מלא וירוסים ובגלל שהוא לא מחובר לרשת אני לא יכול להתקין עליו אנטי וירוס (כי לא יהיה אפקטיבי)
השאלה שלי אם אני יכול לחבר אותו למחשב נייח שמותקן עליו איסט מעודכן עם רשיון, ואז הוא ינקה אותו.
אם זה בטוח מבחינת המחשב הנייח, וא"כ איך עושים את זה.

בתודה מראש לכל העונים, שבוע טוב ויום נפלא.
גם מחשב שלא מחובר לרשת ניתן להוריד עדכונים באופן חיצוני ולהתקין על המחשב.

בהצלחה!
דב

בורג קטן במערכת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
במחשב שיש בו אינטרנט מורידים את תוכנת Avast ואת קובץ העדכון
להורדת קובץ ההתקנה לחץ כאן
להורדת קובץ העדכון לחץ כאן (להוריד עדכון לגירסה 12+)
להתקין במחשב שאין בו אינטרנט את התוכנה עם קובץ ההתקנה
בסיום ההתקנה להתקין את קובץ העדכונים
ותריץ סריקה.
להעברת האנטי וירוס יש שתי אפשרויות:
א. הכנסת הדיסק און קי עם האנטי וירוס ב"מצב בטוח" (Safe mode) והעתקת הקבצים למחשב במצב זה, אחר כך מפעילים כרגיל ומתקינים
ב. קח דיסק און קי ריק ותעביר בו את הקבצים, לאחר שתעתיק את הקבצים למחשב ותתקין ותבצע סריקה, תעשה פירמוט לדיסק און קי
תודה רבה רבה מהיר ומקצועי!
רק רציתי לדעת אם אני יכול לחבר את המחשב נייד למחשב נייח שלי ולנקות את הוירוסים דרכו.

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
תודה רבה רבה מהיר ומקצועי!
רק רציתי לדעת אם אני יכול לחבר את המחשב נייד למחשב נייח שלי ולנקות את הוירוסים דרכו.
אתה יכול להוציא את הדיסק קשיח מהנייד וחבר לנייח... שזה מסובך ועלול לסבך עוד עם הוירוסים יושבים על קבצי מערכת קריטיים

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
בתור מינימום זה לא כדאי? אם לא אז מה אתה ממליץ?

חינמים קשה לי להחליט. אולי באמת אוואסט

אבל זה לא באמת משהו ששוה הוא זבל כבד ומגעיל, גם אם מתקינים אותו הייתי עושה מותאם אישית ורק הגנת קבצים ואינטרנט לא את כל האופציות המיותרות

בלי לשלם?

ESET 8 שיש אופציא לכל החיים

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
חינמים קשה לי להחליט. אולי באמת אוואסט

אבל זה לא באמת משהו ששוה הוא זבל כבד ומגעיל, גם אם מתקינים אותו הייתי עושה מותאם אישית ורק הגנת קבצים ואינטרנט לא את כל האופציות המיותרות

בלי לשלם?

ESET 8 שיש אופציא לכל החיים
הגזמת קצת...

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
הגזמת קצת...

בכלל לא,

אווסט זה אנטי וירוס כבד יחסית
יש בו מלא פיצרים שלא באמת שווים משהו...

וחוצמיזה
נתקלתי לא פעם ולא פעמיים שהוא לא יודע להתמודד עם וירוסים אלא רק כאילו מוחק ובאמת לא מוחק....

אני כבר מלא זמן לא מתקין אותו....

bris

משתמש סופר מקצוען
קספרסקי זה אנטי ווירוס אגדי...במיוחד אם משלמים עליו. יש לו אופציות מדהימות

מבחינת פונקציות ויכולות זיהוי הוא באמת אגדי , אבל למשתמש הרגיל הוא OVERKILL

בסיכום השיקולים , למשתמש רגיל ESET מתאים יותר.
ובאמת במכירות ESET מוכרים הרבה יותר בעולם היום מ KAV, בדיוק לפני חודש אמרתי לחבר שהסיכוי היחידי של יצרן אחר לשבור את ההגמוניה של ESET היא אם הוא יחלק בחינם , וכנראה שזה מה שקספרסקי גם הבינו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה