ניצול מקסימלי לסל היריון ולידה במאוחדת לידה ראשונה, רק מניסיון, תודה!!!

עולם כמנהגו נוהג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אם יכולו להעלות לכאן בצורה מסודרת מה התהליך להוצאת סל היריון מקסימלי ממאוחדת בלידה ראשונה ובכלל,
כולל אם ואיך אפשר לנצל זאת אולי לעגלה וכולי, נשמח מאוד!!!

תודה לכל המשיבים.

Yael Mor

משתמש מקצוען
כל אחד ישאל את רבותיו
אבל מה שאמרו לי זה שאין שום היתר לקמבן בשום צורה ולקבל את הכסף לא עפ''י הקריטיונים שלהם הוא נועד
אף אחד לא ביקש לקמבן, סה"כ רוצים לדעת את הזכויות שלנו, אנחנו משלמים ביטוח מספיק יקר כל חודש כדי לקבל גם החזר ללידה.
אשמח לשמוע גם למי שיודע, גם לגבי בית החלמה במאוחדת שיא.

אא-אסתר

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
אני קיבלתי 400 עבור כל לילה במאוחדת שיא [לא כלול בסל של ה 2000] נראה לי נותנים עד 3 לידות

אא-אסתר

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
יש גם קורס הכנה ללידה שמשלב לימודים בדרייב + שיעורים פרונטליים מתומכת לידה ושיעורי התעמלות לצפיה [מאד מאד נהנתי!! עדין משתמשת] .

קוראים לה מירב גינסברגר - mompower
050-4130099

אא-אסתר

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
מה יש בסל של ה-2000 חוץ מקורס הכנה ודולה?
קורס הכנה ללידה - נראה לי גם לא כלול בסל ...

יש דולה, יועצת שינה, פיזיוטרפיה ועוד... https://www.meuhedet.co.il/היריון-ולידה/חבילת-ההיריון-והלידה-שלנו/

[אני רואה שהבית החלמה כן מתוך הסל - שווה לברר מול מזכירה נחמדה במאוחדת או להתקשר למוקד]

איזה בית החלמה?
הייתי בטלזסטון אבל בטח אפשר גם ביכורים ואם וילד בבני ברק

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai

אלישבע.

משתמש רשום
היי,

שלחתי קבלות דרך האתר לקבל החזר עבור התעמלות אחרי הלידה , ומאוחדת אומרים שאני לא זכאית- יש מה לנסות לערער? כי אני בטוחה שמגיע לי

מלי :)

משתמש פעיל
תשאלי למה את לא זכאית, וכך תדעי אם יש לך מה לערער.
אם שלחת קבלה של אחת שלא עומדת בקריטוריונים שלהם זה לא יעזור לך

MRYEK

משתמש פעיל
מישהי יודעת האם הזכאות להבראה היא רק עד חודש כמו שכתוב באתר, או שנותנים גם אחר כך

אלישבע.

משתמש רשום
תשאלי למה את לא זכאית, וכך תדעי אם יש לך מה לערער.
אם שלחת קבלה של אחת שלא עומדת בקריטוריונים שלהם זה לא יעזור לך
תודה
יש לך מושג אם יש אפשרות לבדוק באתר או שאני חייבת ללכת לבדוק מול מזכירה בסניף?
,

משתמש פעיל
את יכולה להתקשר למזכירה ולשאול בטלפון מה הסיבה שלא אישרו, ואם היא לא יודעת היא יכולה להעביר אותך לזאת שמטפלת בהחזרים

משתמש פעיל
אני לא ילדתי לאחרונה, אולי אחרות ידעו לעזור לך, אבל אם זה מה שכתוב באתר אז רוב הסיכויים שזה ככה, ומאוחדת לא מתגמשים...

חכמה חיפאית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם אני עוברת למאוחדת שיא בחודש התשיעי אני עדיין אוכל לקבל משהו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה