ניצול מקסימלי חדר בנות

• פותח הנושא ddd
  • פורסם בתאריך

ddd

משתמש צעיר
בס"ד

זה רעיון בסיסי שתכננתי
ועליו יש לי אינספור שינויים
האם נראה הגיוני?
אשמח להערות/הארות

נ.ב. שכחתי לציין בקובץ שאת ארגז המצעים תכננתי להעמיד על גלגלים (עם מעצור כמובן) כדי שאוכל להזיז במקרה הצורך של יציאה מהדלת (נדיר)
צפה בקובץ המצורף 870886

אולי יש רעיונות נוספים ?
כדי לנצל יותר את חלל החדר

ddd

משתמש צעיר
צפה בקובץ המצורף 871480
אם את רוצה ניצול, תעייני לעיל, ארון לאורך הקיר, הסוף ליד המיטות הוא ארגז מצעים, המכתביה יכול להגיע איפה שהוא מצויר, רק בלי רגלים/בלי רגלים שמפריעים למיטות /בכלל שולחן מתקפל או אפשר למקם את המכתביה בין הדלת לארון
הבעיה שבמצב כזה לא אוכל לצאת מהדלת, אמנם לא שימושית כ"כ אבל מידי פעם כן..
האופציה שחשבתי אם אני שמה ארון בקיר שציירת היא להשאיר מרווח של 60 ס"מ בין הארון למיטה ואז הארון יהיה יותר קטן בהרבה, לכאורה ארון של 2 מטר

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הבעיה שבמצב כזה לא אוכל לצאת מהדלת, אמנם לא שימושית כ"כ אבל מידי פעם כן..
האופציה שחשבתי אם אני שמה ארון בקיר שציירת היא להשאיר מרווח של 60 ס"מ בין הארון למיטה ואז הארון יהיה יותר קטן בהרבה, לכאורה ארון של 2 מטר
1618863796101.png

סליחה, לא שמתי לב לדלת, יש כאן עוד רעיון, אפשר גם לשים את המכתביה בין הדלת למיטות או מתחת לחלון
1618864015703.png

כאן מגיע המכתביה בין הדלת (מרפסת ?) לארון/ בין המיטות לדלת כניסה/בתוך השטח של הארון
יש עוד 2 רעיונות: -אפשר לעשות מכתביה נשלפת מארון, מאוד הולך היום, זה טוב לשב, אבל פחות לאירוח חברות
-אפשר לעשות מיטות קומותיים וכך להרוויח עוד מיטה או מקום בחדר, החסרון הוא שאם את רוצה לארח כאן אז פחות מתאים לשים אותם מתחתו...

ddd

משתמש צעיר
צפה בקובץ המצורף 871504
סליחה, לא שמתי לב לדלת, יש כאן עוד רעיון, אפשר גם לשים את המכתביה בין הדלת למיטות או מתחת לחלון
צפה בקובץ המצורף 871512
כאן מגיע המכתביה בין הדלת (מרפסת ?) לארון/ בין המיטות לדלת כניסה/בתוך השטח של הארון
יש עוד 2 רעיונות: -אפשר לעשות מכתביה נשלפת מארון, מאוד הולך היום, זה טוב לשב, אבל פחות לאירוח חברות
-אפשר לעשות מיטות קומותיים וכך להרוויח עוד מיטה או מקום בחדר, החסרון הוא שאם את רוצה לארח כאן אז פחות מתאים לשים אותם מתחתו...
בס"ד

תודה על כל הכיוונים
אני צריכה לבדוק לגבי המידות שהכל יכול להסתדר לי.
לגבי קומתיים שקלתי אבל הורדתי מהפרק באמת בגלל עניין הארוח

ניסיתי לתכנן עוד משהו מעניין, אבל לא מצליחה להעלות קובץ פתוח

קבצים מצורפים

• Microsoft PowerPoint Presentation חדש.pdf
    KB 16.8 · צפיות: 35

ddd

משתמש צעיר
בתכנון הזה אין ארון מדי גדול, שאלה כמה דלתות את רוצה.
בס"ד

אני רוצה ארון כמה שיותר גדול, אבל אם אין אופציה אז אסתפק ב4 דלתות
האמת שאני יכול ה לעשות אותו גם פינתי עם ארגז מצעים מובנה בארון,
הבעיה שהפינתי יקר יותר..

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בס"ד

אני רוצה ארון כמה שיותר גדול, אבל אם אין אופציה אז אסתפק ב4 דלתות
האמת שאני יכול ה לעשות אותו גם פינתי עם ארגז מצעים מובנה בארון,
הבעיה שהפינתי יקר יותר..
אז תשקלי לעשות את הארון לאורך הקיר שליד דלת הכניסה

• תודה
Reactions: ddd

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  31  פעמים

לוח מודעות

למעלה