ניירת על המקרר -רעיונות....

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי זו שאלה מוזרה -
יש לי המון ניירת המצטברת על המקרר ועל הדלתות כמו הפניה לבדיקת דם, מספרי טלפון חשובים, תזכורות למטלות חשובות, מבצעים של הילדים מהגן ועוד המון דברים שאני חייבת שיהיו לי מול העיניין כדי לא לטבוע בחיי היומיום ולשכוח לבצע אותן בזמן . הבעיה שזה בלגן על המקרר והדלתות . יש למישהי רעיון יותר אסטטי איפה לתלות את כל זה? (זה לא מספיק בלוח אחד)

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
לוח שעם ענק או 2.

אבל לא לשכוח להוריד את הלא רלוונטיים:D

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אצלי זה על לוח שעם

זוהר טל

משתמש מקצוען
לפני שבועיים בא אלי מישהו עם רעיון -
לעצב פוסטר ענק עם תמונות של הילדים שלו - תמונה אחת גדוולה במרכז והרבה תמונות קטנות מסביב ולכתוב איזו כותרת משהו כמו - 'המשפחה שלנו', או משהו בסגנון...
ולהדפיס את זה על מדבקה ולהדביק על לוח פח,
והוא יקנה מגנטים כאלה חמודים וכך יצמיד את כל הניירת הזו.
בינתיים זה עוד לא התבצע, כי לא היה לו זמן לבחור תמונות...
אבל זה רעיון לא רע...

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אולי אפשר פשוט לנהל את התזכורות ביומן או לוח שנה עם מקום לכתיבה,

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני עושה המון תזכורות באאוטלוק, משימות, תורים לרופאים, שמה גם תזכורת יום יומיים קודם אם התור לא מיידי. האאוטלוק מילא פתוח כל הזמן, רק להתרגל לזה וזה נהדר!

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
לרשום על הלוח שנה

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י start;749116:
אני עושה המון תזכורות באאוטלוק, משימות, תורים לרופאים, שמה גם תזכורת יום יומיים קודם אם התור לא מיידי. האאוטלוק מילא פתוח כל הזמן, רק להתרגל לזה וזה נהדר!
כנ"ל
מומלץ ביותר

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אצלי הפתקים הנדבקים ממלאים כל חלקת מסך..אבל גם על המקרר יש קצת דפים פשוט להוריד אחרי שמשלמים.. אין פתרון יש לי 2 דפנות פנויות אז אני משתדלת לשים בזאת שלא בחזית ולזכור להוריד כשבאים מבקרים שזה לא ענינם..

נחמי בר

משתמש חדש
במקום לתלות אלף פתקים. לכתוב בלוח שנה תזכורות ולעיין בו כל יום. ואת כל הניירת לרכז בקופסה שעומד מול העיניים ובה כל הניירת החשובה שטרם טופלה. כל נייר שטופל יוצא משם. לתזכורות שבלי ניירת ולא קשורים לתאריך מסויים מספיק דף אחד על המקרר - קניות וכד'

חנה קונקטורית ומאמנת

חנה פפנהיים | קונקטורית ומאמנת אישית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
על הדלת הראשית (פלדלת) כשפותחים את הדלת לשכנים הם לא רואים כלום - אלא אם את מכניסה אותם ממש וסוגרת אחריהם את הדלת! ;)

או לוח שנה רגיל או שהכי נח הוא לנהל הכל בלוח שנה בפלאפון.אין לי שום ניירת על המקרר או במקום אחר.הכל מנוהל בפלאפון וחשבונות שיש לשלם נמצאים במדף קטן בתוך ארון במטבח.
(בתור בחורה לפני שהיה לי פלאפון הכנתי לעצמי לוחות שבועיים או חודשיים עם מקום לכתוב כל מה שצריך.מספיק דף אחד כזה לרשום בו הכל ואין הרבה ניירת על המקרר)

דבורה שוורץ

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
פעם ראיתי עצה לכתוב תזכורות על המקרר בלורד מחיק, (יורד עם מגבונים) וכך חוסכים את הניירת.:p
אני באופן אישי מאד לא התחברתי לרעיון,:rolleyes:
אולי בגלל שאני גם מורה בשעות הפנאי ואני לא מסוגלת להפוך את המקרר שלי ללוח מחיק כמו בכיתה:eek:...
אולי לך זה לא מפריע.

ריבק

משתמש רשום
כדאי להשתמש ברשימות ארועים בפלאפון, אדיר!
לחילופין- היומן של גוגל.

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה על כל העצות.
עדיין לא התחברתי למשהו רלוונטי.
לוח שנה - אני כותבת אבל יש לי הפניות לבדיקות, מבצעים של הילדים מהגן, רשימת קניות, רשימת מטלות שלא אשכח לבצע, מספרי טלפון חשובים, דף מהעיתון שגזרתי ואני צריכה לשמור ועוד. איפה לשים כל זה?

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אפשר לקנות לוח מגנטי ולתלות במקום פחות מרכזי מאשר המקרר, אולי בחדר עבודה........

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
ראיתי פעם בבלוג של פרפרים רעיון של ארגונית שניתן להשאילו גם לתחום ארגון המסמכים.
תופרים מתלה כיסים מבד ומשעוונית שקופה (כמודגם בתמונה). מייחדים לכל יום בשבוע 'כיס' בגודל שיכיל מסמך, ובכל כיס מכניסים את המסמכים הרלוונטיים לו. כל יום מפשפשים בכיס המתאים ומטפלים בטעון טיפול.

כך מתארת בעלת הבלוג:

המתלה ממש ענק - יש בו מקום ל-9 מקצועות ואם תחשבו מה הגודל של כל ספר/חוברת תבינו שהוא כמעט בגובה של אור. זו הסיבה שתלינו אותו כך שהוא נוגע ברצפה כדי שהיא תוכל להגיע גם לכיסים העליונים. קניתי בד ריפוד לבן, עבה וחלק ב-IKEA וקיפלתי אותו לשניים. לקחתי רצועות עבות של ויניל שקוף (קניתי אותו לפי מטר בטמבוריה הקרובה לבית) ומדדתי את הגודל הדרוש. במרכז כל כיס תפרתי כיס נוסף מויניל שבו ניתן להכניס תגית עם שם המקצוע.

את רצועות הויניל תפרתי על בד הריפוד וחילקתי לכיסים ע"י תפרים. מסביב סגרתי עם סרט אלכסון שעשיתי מבד ירוק מנוקד.

הרצועות הן רצועות ניילון (כמו אלו שקונים לקיטבג או לנשיאת תיקים - אבל בצבע לבן) שתפרתי למתלה אחרי שהיה כבר מוכן על מנת שיתחברו לשתי שכבות בד הריפוד. המתלה הזה צריך לשאת הרבה משקל וכמה שיותר תמיכה יותר טוב (זה כלל נכון גם לחיים, דרך אגב).

הכל תלוי על מוט תליה ממתכת שנקנה גם ב-IKEA (אלא מה?).

http://www.tapuz.co.il/blog/net/userBlog.aspx?Blogid=92956&TagName=ארגון&passok=ok

היות שככל הנראה המסמכים שוקלים פחות ממחברות, ניתן לחפש פטנט שיאפשר למגנט את מתלה הכיסים לדלת פלדלת או לדלת המקרר.

קבצים מצורפים

• {74674CE2-B52D-4C3A-B206-22C1578BCF2A}.jpg
    KB 31.6 · צפיות: 11

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה