נט פריי pip install VS

goldyl

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מה השגיאה משהו עם Certification?
זה קורה עם הרבה חסימות
צריך להוסיף פלאגים לפקודה
user --upgrade pip --trusted-host--
ואחרי הפלאג trusted-host-- כותבים את השם של האתר שרשום בשגיאה
אם יש כמה רושמים כמה פעמים
לדוגמא עבור התקנת pypdf2:
היה רשום לי בשגיאה pypi.org ו- files.pythonhosted.org
pip install pypdf2 --user --upgrade pip --trusted-host pypi.org --trusted-host files.pythonhosted.org

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
מה השגיאה משהו עם Certification?
זה קורה עם הרבה חסימות
לדוגמא עבור התקנת pypdf2:
היה רשום לי בשגיאה pypi.org ו- files.pythonhosted.org
pip install pypdf2 --user --upgrade pip --trusted-host pypi.org --trusted-host files.pythonhosted.org

הפתרון שהוצא על ידי [USER=17936]@goldy
מבטל את בדיקת האבטחה, אפשר לראות כאן, ולכן לטעמי הוא לא מומלץ.
זה עובד!!!
אלפי תודות

אנונימי123

משתמש מקצוען
היי
אני מנסה להתקין Django
הרצתי את השורה הבאה:
קוד:
pip install Django==3.1
וקבלתי את השגיאה הבאה:
קוד:
WARNING: pip is being invoked by an old script wrapper. This will fail in a future version of pip.
Please see https://github.com/pypa/pip/issues/5599 for advice on fixing the underlying issue.
To avoid this problem you can invoke Python with '-m pip' instead of running pip directly.
WARNING: Retrying (Retry(total=4, connect=None, read=None, redirect=None, status=None)) after connection broken by 'SSLError(SSLCertVerificationError(1, '[SSL: CERTIFICATE_VERIFY_FAILED] certificate verify failed: unable to get local issuer certificate (_ssl.c:1108)'))': /simple/django/
WARNING: Retrying (Retry(total=3, connect=None, read=None, redirect=None, status=None)) after connection broken by 'SSLError(SSLCertVerificationError(1, '[SSL: CERTIFICATE_VERIFY_FAILED] certificate verify failed: unable to get local issuer certificate (_ssl.c:1108)'))': /simple/django/
WARNING: Retrying (Retry(total=2, connect=None, read=None, redirect=None, status=None)) after connection broken by 'SSLError(SSLCertVerificationError(1, '[SSL: CERTIFICATE_VERIFY_FAILED] certificate verify failed: unable to get local issuer certificate (_ssl.c:1108)'))': /simple/django/
WARNING: Retrying (Retry(total=1, connect=None, read=None, redirect=None, status=None)) after connection broken by 'SSLError(SSLCertVerificationError(1, '[SSL: CERTIFICATE_VERIFY_FAILED] certificate verify failed: unable to get local issuer certificate (_ssl.c:1108)'))': /simple/django/
WARNING: Retrying (Retry(total=0, connect=None, read=None, redirect=None, status=None)) after connection broken by 'SSLError(SSLCertVerificationError(1, '[SSL: CERTIFICATE_VERIFY_FAILED] certificate verify failed: unable to get local issuer certificate (_ssl.c:1108)'))': /simple/django/
Could not fetch URL https://pypi.org/simple/django/: There was a problem confirming the ssl certificate: HTTPSConnectionPool(host='pypi.org', port=443): Max retries exceeded with url: /simple/django/ (Caused by SSLError(SSLCertVerificationError(1, '[SSL: CERTIFICATE_VERIFY_FAILED] certificate verify failed: unable to get local issuer certificate (_ssl.c:1108)'))) - skipping
ERROR: Could not find a version that satisfies the requirement Django==3.1 (from versions: none)
ERROR: No matching distribution found for Django==3.1
Could not fetch URL https://pypi.org/simple/pip/: There was a problem confirming the ssl certificate: HTTPSConnectionPool(host='pypi.org', port=443): Max retries exceeded with url: /simple/pip/ (Caused by SSLError(SSLCertVerificationError(1, '[SSL: CERTIFICATE_VERIFY_FAILED] certificate verify failed: unable to get local issuer certificate (_ssl.c:1108)'))) - skipping

C:\Users\User\Desktop>

משהו יודע מה אפשר לעשות???
דחוףףףףףףף

אנונימי123

משתמש מקצוען
יש לך את התשובה למעלה
תודה!
אבל לא ממש הבנתי את הניסוח,
מה זאת אומרת:
מזה האתר שרשום בשגיאה?

נערך לאחרונה ב:

אמנית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אני גם צריכה עזרה אני מנסה pip install openpyxl וזה נכשל כתוב לי
ERROR: Could not find a version that satisfies the requirement openpyxl (from versions: none)
ERROR: No matching distribution found for openpyxl
(אני מתחילה בpython אז תענו בפירוט)
תודה מראש!

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אני גם צריכה עזרה אני מנסה pip install openpyxl וזה נכשל כתוב לי
ERROR: Could not find a version that satisfies the requirement openpyxl (from versions: none)
ERROR: No matching distribution found for openpyxl
(אני מתחילה בpython אז תענו בפירוט)
תודה מראש!

מתוך העמוד של הספרייה
קוד:
Requires: Python >=3.6

תראי שיש לך פייתון 3.6 ומעלה

תוכלי לבדוק את זה על ידי הרצה של השורה הבאה בשורת הפקודה
קוד:
python -V

הערה שראיתי בקשר לספרייה הזאת היא
קוד:
Security

By default openpyxl does not guard against quadratic blowup or billion laughs xml attacks. To guard against these attacks install defusedxml.

בהצלחה

אמנית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
יש לי 3.7.5

אמנית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אני משתמשת ב pycharm זה קשור אולי?

Foo Bar

משתמש מקצוען
נסי להוריד את הקוד של הספריה מ

תכנסי לתיקיה הראשית ואז להריץ בתור אדמין:
Bash:
python3.7 setup.py install

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה