תקשורת נטפרי ובעלות מקצוע

מצב
הנושא נעול.

דיסי

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש מצב
שהכישוף הוא פשוט
אמת ישרה ללא היכנעות לכל מה שרוצים
לכלל ישראל.
אנחנו לא יודעים מי עומד פה מאחורי כל ניק ומשתמש ומהי רמתו הרוחנית גם אם הוא יצהיר שהוא 'חרדי'

מי שלא בא לו שיעבור חסימה לא מצליחה להבין מה הבעיה?

ואם מחר אשה 'עובדת' תגלה לתומה שבעלה גלש לתומו באתר חדשות והיא בכלל לא ידעה או תדע
והיא כל הזמן בעד אינטרנט לנשים חרדיות עובדות
יאלה צאו מהרעיון הזה

דווקא אני חושבת שה"כישוף" הוא צורך פסיכולוגי של אנשים לגונן על מצב שהם מצויים בו כברירת מחדל
ולהצהיר שהם מאושרים בו
אני גם חושבת שזה הרקע של כתיבת ההודעה (הלכאורה מנותקת) שלעיל
זו הדרך הקלה להתמודד עם בעיות, לדמיין שהן לא קיימות

בנדו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
דווקא אני חושבת שה"כישוף" הוא צורך פסיכולוגי של אנשים לגונן על מצב שהם מצויים בו כברירת מחדל
ולהצהיר שהם מאושרים בו
לא חסר אנשים שנמצאים במצב של ברירת מחדל ומקטרים על המצב הזה בלי סוף.
ואישית, אני לא נמצא במצב של ברירת מחדל, אין לי שום מניעה לעבור לאתרוג או נתיב. ועדיין יש לי סגידה לא מוסברת ולא הגיונית לנטפרי.

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
ולהצהיר שהם מאושרים בו
בטחח שהן קימות
ואני נתקלת בהן יום יום
פשוט תפתחו ראש
לא חייבו להיות במסגרת
הכל בבחירה אישית.

זווית

מא' ועד אתר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
מבחינתם בוני אתרים לא מהווים יותר מ-1% ממשתמשי נטפרי
קיים באמת פילוח של משתמשי נטפרי לפי מקצועות עיסוק?
אם כן אשמח לראות

הגולם מפראג

משתמש פעיל
הסיפור עם פיגמה באמת עגום
כל פעם זה חוסם לאישתי קבצים ותמונות
ועושה לה באלגן ובושות בעבודה.

אני מוותיקי נטפרי
ואני מאוד מעריך את הסינון
אבל יש דברים שהם ממש נסחפים
(ואני לא מדבר על חסימות ה״השקפה״ שלאחרונה התחילו להצטיין בזה).

דיסי

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בטחח שהן קימות
ואני נתקלת בהן יום יום
פשוט תפתחו ראש
לא חייבו להיות במסגרת
הכל בבחירה אישית.

לפתוח ראש ו...?
מה הראש הפתוח שלך מציע כפיתרון לבעיות איתן לטענתך את נתקלת יום יום?

אחד הלויים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
יש כאן בעייה מרכזית של מדיניות
עד היום תוכנות העבודה היו על מחשב המשתמש
וכאן לא היה צורך בגדול באינטרנט
כמו פוטושופ וכל השאר
המצב בעולם כרגע שהרבה מהתוכנות עוברות לענן ולאתרים
ומה שהייתי יכול לעשות עד היום בבית בלי שנטפרי יבדקו
היום צריך לעבור את חברות הסינון
כל עיצוב של גרפיקה או צריך את הבדיקה שלהם
וכמובן שאם יהיו שם נשים זה לא יעבור
זה דורש מצד נטפרי חשיבה אמיצה ומדיניות שונה

רמיזא

משתמש מקצוען
ולהצהיר שהם מאושרים בו
זה לא נכון, על ועדת הרבנים לענייני תקשורת הרבה מאוד רוטנים ואין הרבה שמנסים לגונן עליהם, למרות שזה ברירת מחדל הרבה יותר חזק, וכפיה דתית בלי להיחשב כלל בקהל השבויים.

ולהצהיר שהם מאושרים בו
זה כמו חן מקום על יושביו
לדעתי אין דבר מושלם בעולם!
אתם רוצים גם חסימה הכי טובה = וגם את כל האופציות האפשריות
מצטערת... אולי אתם תצליחו להמציא חסימה כזו...
הלוואי... ניראה אתכם...
הם רוצים חסימה שחוסמת את מה שצריך לחסום ולא את מה שלא צריך
הסיפור עם פיגמה באמת עגום
כל פעם זה חוסם לאישתי קבצים ותמונות
ועושה לה באלגן ובושות בעבודה.

אני מוותיקי נטפרי
ואני מאוד מעריך את הסינון
אבל יש דברים שהם ממש נסחפים
(ואני לא מדבר על חסימות ה״השקפה״ שלאחרונה התחילו להצטיין בזה).
זה באמת מעצבן
זה לא נכון, על ועדת הרבנים לענייני תקשורת הרבה מאוד רוטנים ואין הרבה שמנסים לגונן עליהם, למרות שזה ברירת מחדל הרבה יותר חזק, וכפיה דתית בלי להיחשב כלל בקהל השבויים.
כי שם זה באמת בכפייה ולא מבחירה כמו בנטפרי שמי שמשתמש זה נראה לו שזה מבחירה

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
לפעמים אני רואה תמונה של אישה בנטפרי
אפילו בשיין אני רואה פריצות וכו'

היום פתחתי מאוחדת, וראיתי אישה במסך הראשי
שלשום ראינו קליפ של אברהם פריד, בסוף קפצה פרסומת לא של קופת העיר :(
אלא של איש ואישה רצים

קורה לעוד מישהו לפעמים?
לי קרה
ג"כ בשיין, אישה ה ישמור
אחרי 5 דקות זה נזכר להיחסם...
ויש לי וויפרי

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
כן, אני עברתי הלאה, וכשחזרתי כי רציתי באמת לדווח, היה חסום כבר.
מדיניות נטפרי באתרים (חוץ מפרוג) היא שכל תמונה מוגדרת 'לא נבדק עדיין' עד לבדיקתה, המקרה שאתם מתארים הוא לא אופייני

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
מדיניות נטפרי באתרים (חוץ מפרוג) היא שכל תמונה מוגדרת 'לא נבדק עדיין' עד לבדיקתה, המקרה שאתם מתארים הוא לא אופייני
נכון, אבל קורה פספוסים:(
(אמנם נדירים מאוד מאוד, אבל קורים)
היה לי עוד פעם כזאת, כבר לא זוכרת איפה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה