נטסטיק ללא תוכנה

• פותח הנושא selo
  • פורסם בתאריך

selo

משתמש פעיל
משתמש מוגבל בוינדוס (לא מנהל) ומוגבל שלא יכול להתקין תוכנות. האם יש נטסטיק שיכול לעבוד שם שאינו מצריך התקנה אלא עובד מהדפדפן או משהו כזה

bris

משתמש סופר מקצוען
רוב הנסטיקים מזוהים בלי שום צורך בהתקנה מיוחדת
לא מדוייק
רוב המודמים הסלולריים (בעיקר הזולים) מזדהים בתור כרטיס רשת וירטואלי מסוג RNIDS , ויש קובץ הפעלה ראשוני שמעביר אותם למצב הזה בפעם הראשונית . והוא בדכ צריךהרשאות מנהל.

נסו לחפש מודם שתומך במצב WINDOWS BROADBAND , שזה מצב שהווינדוס מזהה את המודם בתור חיבור סלולרי , אפשר לראות את זה בקלות בוינ10 (וגם ב8) עי שנוסף בסרגל הרשת בצד שמאל לשונית סלולרית עם חיווי קליטה , כמו המצב

הוא באמת לא צריך שום הרשאות

Windows-10-Networks-Notification-Applet.png

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
@bris תודה על המידע, זה תלוי אם זה עם נקודה חמה (With Hotspot) כלומר שנסטיק עם נקודה חמה ודאי מזדהה כרשת וירטואלית?

רציני

משתמש חדש
קניתי עכשיו נטסטיק של HUAWEI, מחברים אותו למחשב, ואחרי קצת המתנה יש אינטרנט. (הוא יש לו גם WIFI, ואני יכול גם לחבר אותו לחשמל בקיר, והוא מתחבר ויש אינטרנט דרך WIFI).

בהצלחה

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
קניתי עכשיו נטסטיק של HUAWEI, מחברים אותו למחשב, ואחרי קצת המתנה יש אינטרנט. (הוא יש לו גם WIFI, ואני יכול גם לחבר אותו לחשמל בקיר, והוא מתחבר ויש אינטרנט דרך WIFI).

בהצלחה
בהצלחה?
לא ראית מה ש bris כתב?
הנסטיק שקנית לא טוב למשתמש בלי הרשאות מנהל.

רציני

משתמש חדש
בהתחלה גם אני חשבתי ככה, אבל מבדיקה, זה אותו איכות פחות או יותר, (אמרו לי את זה בחברה לפני שקניתי, ולא האמנתי, אבל למעשה זה ככה, ויש לזה גם הסבר, כיון שהחיבור הוא בין כה וכה סלולרי, אז חיבור ה-WIFI לא מגרע הרבה).

bris

משתמש סופר מקצוען
@bris תודה על המידע, זה תלוי אם זה עם נקודה חמה (With Hotspot) כלומר שנסטיק עם נקודה חמה ודאי מזדהה כרשת וירטואלית?
בדכ אלו שמגיעים עם WIFI הם במצב כמובן של ראוטר ואז כמובן לא שייך המצב של חיבור ישיר של BORADBAND
אבל לחלקם יש גירסאות FW שמנטרלות את הראוטר והופכות אותו למודם סלולרי רגיל עם BROADBAND הנל
בגדול כל היצרנים משתמשים ב2-3 SOC קבועים , וב SDK של היצרן , מדי פעם קצת משנים ב FW אבל המודמים עצמם מאוד דומים

5050

משתמש פעיל
לחבר יש נטסטיק שמוציא רשת אלחוטי אך דרך הגדרות הנטסטיק שנכנס אליהם דרך דפדפן במחשב כמו שנכנסים לכל ראוטר, הוא יכול להחזיר אותו למצב נטסטיק רגיל שאז הוייפיי נכבה והמחשב מתחיל לזהות אותו ככל נטסטיק ישיר.

אלוקים גדול

משתמש צעיר
היי,
יש לי נטסטיק של huawei אני מחברת אותו והוא כותב לי מנותק,
מישו יודע מה צריך להגדיר כדי שיתחבר? דחוווף!
(הוא נכנס לי רק לעמוד של החסימה אם אני מתחברת לWIFI וזה מוזר כי אין לי כרטיס רשת במחשב, אבל עם הסים בלי WIFI לא מתחבר!!)

סיפורים

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
הפקות ואירועים
אולי מכאן תצמח הישועה...:eek:
יש לי נטסטיק של L TE
ווויפי. לבן כזה. כמו של כל העולם...
אחרי בערך חודש של שימוש, הנטסטיק מפסיק להבהב בחיבור למחשב,
ומדליק רק אור אדום.
המחשב משמיע קול כשמחברים, אבל הוא לא קולט שנכנס משהו למחשב.
החלפתי כבר שלוש פעמים את הנטסטיק (לאח שלי שי אותו והוא עובד לו כבר שנתיים)
כל פעם עובד חודש ושובק חיים.
עכשיו נגמרו הנטסטיקים בחנות, ונשארתי בלי אינטרנט זמין.
משהו יכול / יודע לעזור?

יהודי שלומד

משתמש מקצוען
אולי מכאן תצמח הישועה...:eek:
יש לי נטסטיק של L TE
ווויפי. לבן כזה. כמו של כל העולם...
אחרי בערך חודש של שימוש, הנטסטיק מפסיק להבהב בחיבור למחשב,
ומדליק רק אור אדום.
המחשב משמיע קול כשמחברים, אבל הוא לא קולט שנכנס משהו למחשב.
החלפתי כבר שלוש פעמים את הנטסטיק (לאח שלי שי אותו והוא עובד לו כבר שנתיים)
כל פעם עובד חודש ושובק חיים.
עכשיו נגמרו הנטסטיקים בחנות, ונשארתי בלי אינטרנט זמין.
משהו יכול / יודע לעזור?
יכול להיות שנגמר לך החבילה של הגלישה?

ahuvi bar bar

משתמש חדש
האם יש סטיק עם סינון של נטפרי שניתן להכניס אותו למחשב ולא להדליק אותו על ידי
1620826473303.png

?????

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה