כללי נותר יום אחד להפעלה

יהודה יעקב

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
כבר תקופה ארוכה שכל פעם שאני פותח מסמך של אופיס כגון וורד או אקסל וכדו' נרשם הודעה: "עותק זה של microsoft office אינו חוקי".
בימים האחרונים שמתי לב (לא יודע מאיזה יום זה התחיל אני שמתי לב מלפני 6 ימים) שכל יום נרשם נותר ... ימים להפעלה, והיום נרשם שנשאר עוד יום אחד.
נותר יום אחד.JPG

האם יש מישהו שיכול לעזור לי בזה?
תודה רבה

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
כבר תקופה ארוכה שכל פעם שאני פותח מסמך של אופיס כגון וורד או אקסל וכדו' נרשם הודעה: "עותק זה של microsoft office אינו חוקי".
בימים האחרונים שמתי לב (לא יודע מאיזה יום זה התחיל אני שמתי לב מלפני 6 ימים) שכל יום נרשם נותר ... ימים להפעלה, והיום נרשם שנשאר עוד יום אחד.
צפה בקובץ המצורף 779607
האם יש מישהו שיכול לעזור לי בזה?
תודה רבה
זה אופיס חוקי?

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
קניתי את זה בחנות ביחד עם המחשב
קיבלת מפתח רשיון לאופיס? אם לא אז המוכר רק התקין לך אופיס בגירסת התנסות זמנית. ועליך להכניס רשיון חוקי.
תוכל לרכוש ברשת, יש מאוד בזול 80-120 ש"ח
המלצה שלי, לא להשתמש בפרוץ, זה מלא וירוסים זדוניים המנצלים את המשתמש התמים למטרותיהם השפלות.

יצחק משולם

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
קיבלת מפתח רשיון לאופיס? אם לא אז המוכר רק התקין לך אופיס בגירסת התנסות זמנית. ועליך להכניס רשיון חוקי.
תוכל לרכוש ברשת, יש מאוד בזול 80-120 ש"ח
המלצה שלי, לא להשתמש בפרוץ, זה מלא וירוסים זדוניים המנצלים את המשתמש התמים למטרותיהם השפלות.
לא חושב שיש בעיה חומרית להשתמש בפרוץ, הרבה עשו כן ועלתה בידם.
אבל יש בעיה הלכתית, וגם אם לא אז לכל הפחות מוסרית אנושית.

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לא חושב שיש בעיה חומרית להשתמש בפרוץ, הרבה עשו כן ועלתה בידם.
וירוס לא חייב להפריע להשתמש,
הוירוס המסוכן ביותר מטרתו רק לעקוב בשקט, ולא להפריע כלל, כדי להישאר כמה שיותר זמן אצל כמה שיותר משתמשים.

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים

יצחק משולם

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
וירוס לא חייב להפריע להשתמש,
הוירוס המסוכן ביותר מטרתו רק לעקוב בשקט, ולא להפריע כלל, כדי להישאר כמה שיותר זמן אצל כמה שיותר משתמשים.
אחרי שבעיית פותח האשכול כבר הסתדרה, לא נראה לי שזה בעיה לסטות מנושא האשכול
כל עוד והוירוס לא מפריע לי, גם לא אכפת לי שהוא עוקב אחרי, וגם גוגל וטוויטר ופייסבוק ומייקרוסופט וכו' עוקבים אחרי כל הזמן. אז מה, לכן אני לא משתמש בזה?
ושוב אני נגד פריצה מסיבות הלכתיות ומוסריות ומצפוניות, אני מדבר נטו על הקטע הפרקטי

נערך לאחרונה ב:

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
כל עוד והוירוס לא מפריע לי, גם לא אכפת לי שהוא עוקב אחרי, וגם גוגל וטוויטר ופייסבוק ומייקרוסופט וכו' עוקבים אחרי כל הזמן. אז מה, לכן אני לא משתמש בזה?
אינו דומה מי שעוקב בלי רשות למי שעוקב עם רשות, ואינו דומה מי שמחוייב לחוק למי שאינו, עיין כאן.
גוגל וכל השאר [לכאורא] לא יעתיקו לך חומר מהמחשב בלי שתדע. לעומת זאת וירוסים כן, עיין ערך שירביט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה