עזרה נורמלקס

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

rivi y

משתמש פעיל
בני סובל מאד מעצירות
רציתי לדעת עם ניתן לתת לו נורמלקס בתוך הדייסה שמכילה מים, חלב ודיסה
או שיש בעיה לקחת את זה עם משהו חלבי?

rivi y

משתמש פעיל
אני יודעת שיש דברים שיש בעיה לקחת אותם עם מוצרי חלב,
וכן האם אין בעיה שהדייסה סמיכה?

ch3

משתמש פעיל
אין בעיה לתת נורמלקס עם חלבי. אך עדיף בנפרד, שתדעי שהוא גמר את כל המנה של הנורמלקס.

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני שמה קבוע בבקבוק עם חלב

• תודה
Reactions: srp

chanaf

משתמש מקצוען
אמנם לא ביקשת עצה, אבל אני לא מתאפקת להגיד לך, שמאוד כדאי לטפל בבעיה מהשורש ולא רק לפתור את התוצאה.
כמובן שכעזרה ראשונה תני לו נורמלקס, אבל אצל בני לדוגמא, שסבל מאוד מאוד מעצירות (בגיל שנה), בדקנו אלרגיות, וגילינו שהוא אלרגי לחלב ולסויה. כמה ימים אחרי שהתחיל להימנע מאכילתם, חל שיפור משמעותי וכיום הוא לא סובל בכלל מעצירות!!
כך שכדאי מאוד לבדוק מה הגורם.
בהצלחה!

נחמי פורתא

משתמש מקצוען
כנ"ל,

גם אני שמה נורמלקס בתוך חלב ואין עם זה שום בעיה,

ולא מתאפקת לכתוב לך, אם בנך סובל מאד מעצירות, תני לו את הנורמלקס אפי' למשך תקופה ארוכה, זה יחסוך לך הרבה כאבי ראש,

אצל בני לא טיפלתי בעצירות בזמן, והתפתח מזה אנקופרזיס - יכולה לקרוא על זה ברשת,
ואז הסיפור כבר לא היה כ"כ פשוט, מנגד ראיתי אצל חברה שלי, שמיד התחילה לטפל עם נורמלקס - הבת שלה קיבלה נורמלקס למשך תקופה מאד ארוכה - אך זה לא התפתח לשום דבר מעבר,

בכל אופן, בהצלחה ורפואה שלימה!

אמא מאושרת!

משתמש פעיל
אמנם לא ביקשת עצה, אבל אני לא מתאפקת להגיד לך, שמאוד כדאי לטפל בבעיה מהשורש ולא רק לפתור את התוצאה.
כמובן שכעזרה ראשונה תני לו נורמלקס, אבל אצל בני לדוגמא, שסבל מאוד מאוד מעצירות (בגיל שנה), בדקנו אלרגיות, וגילינו שהוא אלרגי לחלב ולסויה. כמה ימים אחרי שהתחיל להימנע מאכילתם, חל שיפור משמעותי וכיום הוא לא סובל בכלל מעצירות!!
כך שכדאי מאוד לבדוק מה הגורם.
בהצלחה!

איזה תמ''ל נתת לו? אם א''א חלב וסויה?

chanaf

משתמש מקצוען
איזה תמ''ל נתת לו? אם א''א חלב וסויה?

אפשר חלב שקדים.
אצלי הוא היה בגיל שכבר אפשר היה לתת לו מוצרי בסיס אחרים כמו עופות, ביצים וכו', והוא לא היה צריך בקבוק (בתחילת הדרך הוא עוד ינק).
עד היום (בן 3) אני מקפידה לתת לו כל יום בשר וביצה כי אין לו חלבונים וסידן ממקור חלבי.
כיום היציאות שלו ב"ה כתיקנן!
(היה שבוע אחד שהוא אכל כמה שניצל תירס וחזרה לו העצירות, עד שתפסתי שיש בזב סויה... בדר"כ הוא לא אוכל את השטויות הללו...)

ניקושית

משתמש פעיל
לי הרופא אמר שאפשר לערבב עם שוקו או כל משקה אחר שהילד שותה רק שיגמור עד הסוף...
אצלי ילד בן 6 כבר חודש וחצי עם נורמלקס (אחרי תקופה ארוכה שסבלנו...) מקווה עוד תקופה לנסות לגמול אותו מזה ונקווה שהעצירות לא תחזור...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה