קורונה נוראי !

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
למרות האמור, הסתפקו השוטרים באזהרה נוספת תוך ניתוק מערכת ההגברה ללא מתן דו״חות
אה!
איזה בעלי חסד!
בטח בשעות הפנאי שלהם הם מתנדבים בעזר מציון

rrrry

משתמש מקצוען
הענין פה הוא לא התקהלות
העניין פה זה הרעש
אני לא משמק אותה ראש קטן הם בטוח ידעו שהשוטרים בדלת והם לא פתחו בכוונה ורואים את זה בסרטון ואני לא יודע איך השוטרים היו צריכים להתנהג
אבל חוקית היה אסור להם להיכנס ככה לבית ואם זה היה ברמת גן או בתל אביב בטוח שזה לא היה ההתנהגות
הם היו צריכים להביא צו מבית משפט בשביל להיכנס לבית

נחום2

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
ברגעים אלו צפיתי בסרטון שהוסרט בחדר המדרגות, עומדים שם 4 שוטרים והדלת אכן לא נפתחת בשל הרעש, אבל והאבל גדול אחד השוטרים אומר לחבריו אפשר להיכנס מהגג ואז החבריה עונה לו אבל תוריד את המצלמה, למה להוריד את המצלמה אם זה חוקי ???

עריכה: גם אצלי בבית ואני מאמין שבכל בית אם המוזיקה תהיה על פול ווליום לא ישמעו דפיקות.
יש למישהו את ההסרטה הזאת (שהוא אומר להוריד את הקסדה)

rrrry

משתמש מקצוען
@rrrry
אפשר לשאול איפה בדיוק רואים את זה?
שהוא אומר לו לסובב את המצלמה ואם תראה את כל התפילה יש קטע לפני שרואים בערך דקה לפני את אחד החברה רץ עם הפלאפון שלו לאחד החדרים כנראה שהוא הסריט את ההסרטה שיורדים מהגג דרך הדירה השניה לא ברור ורואים את כולם מתכוננים לענין הם מדברים שהגיע משטרה

rootoosh

משתמש רשום
ולמי שלא מאמין שאנחנו במדינת משטרה, קבלו את הסיפור הבא:
אחי חיכה בכניסה לסופר יחד עם יותר מעשרה אנשים. מישהו הציע: אם אנחנו כבר כאן, בואו נתפלל מנחה.
התקשרו לפיקוד העורף:
שלום, אנחנו עומדים בכניסה לסופר יותר מעשרה אנשים עם מרווח 2 מטר, אפשר לעשות מניין?
פיקוד העורף: מותר. רק תזהרו שהמשטרה לא תתפוס אתכם...
[/QUOTE]
גם הסיפור בירושלים שע"פ החלטת הממשלה חולקה לארבעה רובעים והמשטרה מרצונה הטוב התנדבה לחלק כל רובע למספר שכונות
הייתכן שאנחנו במדינת משטרה ולא ידענו על כך
אנו במדינה דמוקרטית ואם ברצונה לשלוט בתושבים תתכבד להקים מפלגה בבחירות הבאות ואפשר לשמור בעבורה את האות מ'

יורם של

משתמש פעיל
שהוא אומר לו לסובב את המצלמה ואם תראה את כל התפילה יש קטע לפני שרואים בערך דקה לפני את אחד החברה רץ עם הפלאפון שלו לאחד החדרים כנראה שהוא הסריט את ההסרטה שיורדים מהגג דרך הדירה השניה לא ברור ורואים את כולם מתכוננים לענין הם מדברים שהגיע משטרה
סיבוב המצלמה זה אחרי שהסולם ירד,
ההשערה שהאחד רץ הוא לדירה שנייה לא נכון
איפה מדברים שהגיע משטרה?
גם בלי ראש קטן עדיין אין עילה וגם לא יפה להסיק מסקנות שמגיעים מתוך.........

yydd

משתמש פעיל
וואי וואי וואי
החיים מורכבים!!

ההתנהגות של המשטרה מזעזעת ונפשעת! אין מילה אחרת!
אסור לפרוץ לבית בלי צו!. נקודה

אבל, ויש אבל גדול, לנו כציבור וכיחידים בתוך הציבור הזה- יש חלק גדול ב'טנגו' הזה
וחייבים להבין זאת, לא ממקום קורבני, ממקום שעושה ייחוס פנימי לדברים ולוקח את עצמו בידיים!!!
כי אם כל הזמן כולם אשמים (יחוס חיצוני- "אכלו לי... שתו לי... לקחו לי...") זו עמדה קורבנית ולא מקדמת בכלל
וגם מאוד מתסכל- אם 'הם' אשמים אז השינוי צריך לקרות אצלם
והם לא רוצים לשנות- נשארנו חסרי אונים
אבל אם נסתכל מה אנחנו יכולים לעשות ולגרום להם לעשות דברים אחרת- זו עמדת כח
('הם' זו התקשורת, זו המשטרה וכו וכו וכו)

נקודה נוספת,
השכנים מזמינים משטרה...
למיטב ידיעתי אין שום חוק שאוסר השמעת מוזיקה בשעות הבוקר
הקרעים הם מבפנים וכשיש סדקים הם מהווים מקור לבעיות.
בפסיכולוגיה זה ברור שיש בהתנהגויות של קורבן דפוסים שמאפשרים למקרבן להתנהג כפי שמתנהג
הזברה לא נותנת שירכבו עליה.. יודעים?
וכל זה לא צריך להיות בברוטאליות (לא ללכת לקיצון מקורבנות לאלימות אלא ללמוד את שפת האסרטיביות)

א"א להתעלם מכך שאנחנו חייבים לכונן יחסים טובים עם המשטרה וכן להיפך -
שיתו"פ בין הגופים לציבור הוא הכרחי
ושני הצדדים צריכים לפעול לשם כך
מהצד שלנו זה וודאי לא יכול להמשיך בנוסח הזה. משהו חייב להשתנות. חייב.
וזה צריך להיעשות בכל המישורים- שינוי תפיסות, לרכוש ידע (משפטי, פסיכולוגי- אימוני, ועוד) וכלים מעשיים

ואווו... היהודי הגלותי....
די.... לא בהכל אנחנו אשמים.
בידוע שנאת עם הארץ לתלמידי חכמים ולא משנה כמה יפה וטוב נתנהג.

הציבור החרדי הכי ממושמע (עובדות! ) ומקבל את ההתנהגות הכי ברוטאלית שיכול להיות (גם עובדות)
אולי נבעיר את כל הארץ כמו האתיופים - היחס אלינו ישתנה.
הרשת מלאה בתיעודים של מפירי ההנחיות בריכוזים החילונים. ומלאה בתיעודים מעוררי שאט נפש של התנהלות המשטרה בחרדים. לא הפוך!

לא צריך להזכיר לנו יום ולילה כמה אנחנו אשמים בכל החולאים של כל העולם.....
בתקשורת משמיצים אותנו מספיק,
חבל שיש כאן כמה בפרוג שגם הם נהנים להסביר כל התנהגות ברוטאלית ובלתי מתקבלת על הדעת - בהתנהלות שלנו.

rrrry

משתמש מקצוען
סיבוב המצלמה זה אחרי שהסולם ירד,
ההשערה שהאחד רץ הוא לדירה שנייה לא נכון
איפה מדברים שהגיע משטרה
גם בלי ראש קטן עדיין אין עילה וגם לא יפה להסיק מסקנות שמגיעים מתוך.........
אני מחפש את ההסרטה חכה כמה דקות

הודיה חנה

משתמש פעיל
מישהוא יכול להוריד לטובת החסומים??

.....

משתמש מקצוען
גם אם המשטרה צודקת, כאשר מדובר בחרדים, תמיד תראה את הרצח בעיניים של השוטר ותמיד מדובר ב"הגנה עצמית" של השוטר מול החרדי, שנראה שאינו מסוגל להרוג זבוב.

תסתכל על הידיים של השוטר שמושך את החוטים של המיקסר. מזל שלא מנפץ את המכשיר על הרצפה.

bekkiback

משתמש מקצוען
פששששש
""תרמו תרומה""

סליחה. שלא הסכמתי להבין את הציניות שלך.

פשוט אני בעד בדיקת כל מקרה לגופו.

ואגב,

כבר עכשיו קיבלתי דווח על רובע אחר ששוטרים פשוט חילקו דוחות בלי סיבה [ לפי עדות השכנים]

שאספו מכולם כסף בכדי לממן את הדוח של השכן.

לא הכל דבש במשטרת ישראל.
אנחנו ריאליים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה