קורונה נוראי !

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

שקדנות

משתמש פעיל
אני חושבת שקצת הגזימו גם עם הלשמח אנשים
בעירנו (לא בני ברק) כל ערב יש מוזיקה מטורפת עד 11 בערב. "זמרים" ששמים בוקסות אדירות ומשמחים את תושבי העיר. מישהו ביקש מהם לשמח? לפוצץ לנו את הראש ולהעיר את הילדים???? כל העסק הזה מזמן יצא משליטה. אני פה בעיר התקשרתי גם למוקד וגם למשטרה ואמרו שעד 11 לפי החוק מותר להם לעשות רעש... בעיני זה בלתי סביר הדבר הזה של כל ה"צדיקים" שמשמחים אחרים מבלי שזה משמח או מבלי שמישו ביקש העיקר שישי להם תעסוקה. באופן אישי אותי זה מכעיס נורא!!!
הלם זה נכון שהתקשרת והם אמרו שמותר. אז למה עכשיו הם פורצים!!! לבית בגלל רעש?????

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
סתם תפס אותי ההסתכלות הבני ברקית. מה הריכוז החרדי בבני ברק יותר מקרית ספר, ביתר עילית, אלעד, ועוד הרבה מקומות. כמו"כ שכונות רבות בירושלים, כמו רמת שלמה, שכונות הצפון הר נוף וחלקים רחבים מאוד מרמות, ועוד ועוד. ברור שחלק מהם ריכוז חרדי הרבה יותר מבני ברק שיש שם עדיין גם כמה חילונים.
בכמות כזו?
לא נראה לי שיש בעוד מקום ממש לא....
החילונים בבני ברק הם בקושי 7-10 אחוז..
בירושלים וכ' יש להם שכונות שלמות כאן הם בקושי בפרדס כץ או בקרית הרצוג.

שימו לב:
החל מעוד כמה שעות אסור לשמוע מוזיקה!
משאיות השמחה וכו' מאחורינו
יש את איסרו חג..
אלא אם כן אתם שומרים על יום טוב שני של גלויות...

Exotic

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
דיקמנים נא תנו רמז מי השכנים המתוקים שסובלים מצרות עין ?
זה בפרדס כץ
כך שהטווח ממש רחב
מאיזה זקנה חילוניה שלא מצליחה לישון כבר כמה ימים עד איזה חרדי שזה מפריע לו

אבי. י.

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה תורנית
ותפסיקו אתה ועוד שכמותך להגן על המשטרה נכון יש במשטרה גם דברים טובים אבל זה לא סתירה לשנאת החרדים שצצה בכל מפגש כזה.
השוטרים רק מקיימים את הפקודות... (כמו בימים עברו רח"ל)...

לייב - מיתוג פרסום ויח"צ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
נועם זיגמן: ‏אתמול עצרו מוזיקה של חרדים בחיפה, היום תפילה של חרדים בבני ברק. תקשיבו משטרת ישראל, חצי מהמדינה יצאה לחל"ת, כנראה שאתם צריכים לתפוס יוזמה דומה. כשאין פשע ברחובות ומחפשים תעסוקה למשועממים הגיע זמן חל"ת!

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
נועם זיגמן: ‏אתמול עצרו מוזיקה של חרדים בחיפה, היום תפילה של חרדים בבני ברק. תקשיבו משטרת ישראל, חצי מהמדינה יצאה לחל"ת, כנראה שאתם צריכים לתפוס יוזמה דומה. כשאין פשע ברחובות ומחפשים תעסוקה למשועממים הגיע זמן חל"ת!
אני מאמין שיש עדיין פשע, רק אין מי שיטפל בפשע כי כל השוטרים במדינה הלכו לחפש פושעים בבני ברק. (והנה הם מצאו משהו כל הכבוד להם)

מ.ב.

משתמש מקצוען
מישהו שלח לי:
כל החכים החרדים התעוררו לחיים שבאה משטרה לדיקמן, אבל כשעצרו את המוגבל החרדי בירושלים לא שמענו אותם זועקים ,וכשיש עוצר רק לחרדים לא שמענו אותם נאבקים מספיק וכשהתקשורת מתמקדת יותר בבני ברק אפילו שבמלא מקומות בשאר הארץ אנשים פועלים נגד ההנחיות לא שמענו את החכים החרדים נלחמים, אז תגידו גפני אשר ליצמן דרעי, מי בחר בכם הציבור או משפחת דיקמן?

אופססס ;)

משתמש מקצוען
במשטרה טוענים: התפילה הופסקה בגלל רעש בלתי סביר ותלונות שכנים, השוטרים ביקשו להנמיך, דפקו על הדלת פעמים רבות, אך לא זכו למענה

במקום לצעוק אכלו לנו שתו לנו הרביצו לנו כדאי לנו ולכל שלוחינו הנכבדים לברר את הנושא לאשורו.
אם נניח למשל שהשוטרים דפקו בבית כדי לבדוק שהוראות משרד הבריאות נשמרים והנוכחים לא פתחו, זו עילה מספקת לעצור את כל השידור, אנחנו לא חיים במדינה אנרכיסטית, בארה"ב על כזה דבר מקבלים מאסר.

ויכול להיות שהם פשוט הרעישו לשכנים,
עם כל הכבוד ל'תפילת הלל' של אתר כיכר השבת, ייתכן מאוד שהשכנים העדיפו להתפלל תפילת הלל בלי הטובות של כיכר השבת ומשפחת הזמרים הנכבדה, והם הזעיקו את המשטרה.
שטויות במיץ עגבניות. וסליחה על הבוטות.
יש חוקים במדינה. גם אם אתה חולה במיטה עם 42 חום ויש לך מיגרנה מטורפת ולשכן קומה מעליך בא להדליק מוזיקה בפול ווליום או לקדוח ולשבור את כל הבית שלו. זה מותר!!! וזה החוק!!! - כל עוד זה בין השעות 7 בבוקר ל11 בלילה... (ומ9 בערב אסור רעש במקום ציבורי -כמו לובי של בניין. אבל בתוך הבית מותר עד 11)
איזה מין דבר זה בארה"ב ובוא נשמע מה יהיה בחקירה. איזה חקירה אפשר לעשות לכזה דבר? אין שום חוק בעולם שהתיר לשוטרים לכנס לבית ללא צו בית משפט. ואין שום חוק שאוסר להדליק קריוקי בפול ווליום באמצע היום. זה החוק!!!
ואם כבר חוק, אני הייתי מנצל במקום הדיקמנים את חוק דרומי ופוצע עם סכין את השוטר... אולי הייתי מקבל שבוע מעצר בשביל התקשורת אבל השוטר היה לומד לקח. כי לפי חוק יבש מותר לירות ולהרוג פורץ. ואין הבדל אם יש לו מדים של שוטר או של אסיר - כל עוד זה בלי צו בית משפט
אה, ואם במקום דיקמן זה היה אייל גולן. ובמקום כיכר השבת זה היה ווינט והיה 300 תלונות על רעש. מבטיח שלא היו עושים כלום אלא אומרים שזה אשכנזים שלא אוהבים מוסיקה מזרחית...

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
מישהו שלח לי:
כל החכים החרדים התעוררו לחיים שבאה משטרה לדיקמן, אבל כשעצרו את המוגבל החרדי בירושלים לא שמענו אותם זועקים ,וכשיש עוצר רק לחרדים לא שמענו אותם נאבקים מספיק וכשהתקשורת מתמקדת יותר בבני ברק אפילו שבמלא מקומות בשאר הארץ אנשים פועלים נגד ההנחיות לא שמענו את החכים החרדים נלחמים, אז תגידו גפני אשר ליצמן דרעי, מי בחר בכם הציבור או משפחת דיקמן?
יש הבדל ענק בין עוצר לבין חדירה לבית פרטי של אדם.
אין למשטרה שום זכות להיכנס לבית פרטי של אדם, אלא אם כן יש להם צו של בית משפט, ולא היה להם...

מ.ב.

משתמש מקצוען
יש הבדל ענק בין עוצר לבין חדירה לבית פרטי של אדם.
אין למשטרה שום זכות להיכנס לבית פרטי של אדם, אלא אם כן יש להם צו של בית משפט, ולא היה להם...
ומה עם כל אירועי האלימות נגד מוגבלים וגם נגד בריאים?
רק בשבועות האחרונים ראינו מס' מקרים של בריונות ופשיעה של המשטרה (ע"ע שבת הגדול במאה שערים איך שהרביצו לזקנים ולאנשים שלא עשו כלום חוץ מלצאת מהבית - הכל מתועד)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  31  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה