קורונה נוראי !

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

אסתר א

על ציר מחשבים ומוזיקה..
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

M&C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני חושב שהמזל שלנו שהפעם פגעו מישהו שיש לו יחצנים שיעשו רעש
כי אם זה לא היה בהם אז אפילו לא היינו זוכים לראות את ההסרטות המבישות האלה של משטרת ישראל מתנכלת לנו
ממש נכון !

avim10

משתמש מקצוען
לא בגלל ש'לנו אין', אלא בגלל שחברי הכנסת שלנו משלבים ידים בעניין יחד עם חברי הכנסת הערביים, לטובת רמקולי השבת.
עובדה שיש חוק שמאפשר למשטרה לעצור את זה כשהיא רוצה.
אז הענין בחוק המואזין הוא רק לתקוע להם אצבע בעין? כשהמשטרה - כמו שהיא יודעת - לא תאכוף את זה כלפיהם, אלא תפנה את האצבע ותתקע אותה בעין שלנו?
צודקים חה"כ החרדיים...

צריח

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ועכשיו תראו את זה
עוד תוצאות להסתה נגדינו

rrrry

משתמש מקצוען
אני חושב שצריך לעשות הפגנה של רכבים מירושלים או כל הארץ לתחנת משטרה בבני ברק כאות מחאה
קצת שיראו שאנחנו פריירים אבל לא יותר מידי ושבפעם הבאה שדורכים עלינו זה לא יהיה ממש רמיסה אלא רק דריכה חזקה

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
אירוע מרפסות של ישי לפידות באישור העיריה, נעצר עכשיו בעוון רעש בלתי סביר, אמנם בלי אלימות. אבל עם שנאה !
(בלי אף מילה של השוטר על התקהלות אסורה ברחוב הסמוך)

ויש עוד סרטון ששוטר שולף ודורך נשק על חרדי, ללא סיבה נראית לעין, אמנם אני לא יודע מה הסיפור אבל מחבל זה לא והתנגדות אין שם, אז נשק אני לא מבין למה יש ?

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני חושב שצריך לעשות הפגנה של רכבים מירושלים או כל הארץ לתחנת משטרה בבני ברק כאות מחאה
קצת שיראו שאנחנו פריירים אבל לא יותר מידי ושבפעם הבאה שדורכים עלינו זה לא יהיה ממש רמיסה אלא רק דריכה חזקה
או לשים בכל העיר את אותו השיר בקולי קולות בשעה מסויימת -כמחאה- בכל הערים בארץ.. ועדיף שיר חופר..(אולי אליהו הנביא זכור לטוב....)
נראה את המשטרה מגיעה לכל הבתים :)

rrrry

משתמש מקצוען
או לשים בכל העיר את אותו השיר בשעה מסויימת- ועדיף שיר חופר..(אולי אליהו הנביא זכור לטוב....)
אם נשים את השיר כולם ביחד אנחנו נסבול מזה

צריח

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אירוע מרפסות של ישי לפידות באישור העיריה, נעצר עכשיו בעוון רעש בלתי סביר, אמנם בלי אלימות. אבל עם שנאה !
(בלי אף מילה של השוטר על התקהלות אסורה ברחוב הסמוך)

ויש עוד סרטון ששוטר שולף ודורך נשק על חרדי, ללא סיבה נראית לעין, אמנם אני לא יודע מה הסיפור אבל מחבל זה לא והתנגדות אין שם, אז נשק אני לא מבין למה יש ?

וזה לא הולך להיגמר פה...
המשטרה מתוסכלת מהמצב
פיקוד העורף לוקחים להם שליטה
ולהם אין מה לעשות אז הם עושים מה שהם טובים בו....

מ.ב.

משתמש מקצוען
או לשים בכל העיר את אותו השיר בקולי קולות בשעה מסויימת -כמחאה- בכל הערים בארץ.. ועדיף שיר חופר..(אולי אליהו הנביא זכור לטוב....)
שימו לב:
החל מעוד כמה שעות אסור לשמוע מוזיקה!
משאיות השמחה וכו' מאחורינו

שקדנות

משתמש פעיל
כי בשום מקום אין ריכוז חרדי כמו בני ברק
סתם תפס אותי ההסתכלות הבני ברקית. מה הריכוז החרדי בבני ברק יותר מקרית ספר, ביתר עילית, אלעד, ועוד הרבה מקומות. כמו"כ שכונות רבות בירושלים, כמו רמת שלמה, שכונות הצפון הר נוף וחלקים רחבים מאוד מרמות, ועוד ועוד. ברור שחלק מהם ריכוז חרדי הרבה יותר מבני ברק שיש שם עדיין גם כמה חילונים.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  31  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה