קורונה נוראי !

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

נפתול

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
1. כולם יודעים איזה כינוי ''גנאי'' יש בציבור הישראלי לשוטר.
2. זה כמו לשלוח לעזה מתנחל מאריאל, לשלוח חילוני לבית של חרדי. לוקחים את הדין לעצמם תוך כדי סינון בפה שהם עוד יחטפו ממני, החרדים האלה,

ecf

משתמש פעיל
ועצתי אליך למחוק את תגובתך לפני שכולם פה יהיו עליך
ביטלנו את הדמוקרטיה?
יאללה... איפה הגיליוטינה?
קדימה לכיכר העיר!
הבחור העז ברוב חוצפתו למרוד במערכת היח"ץ המשומנת והאיכותית של הצמד...

SMGD1997

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הסיפור הזה חזר לפני כמה ימים בירושלים ברחוב שמעל הבית שלי עם בחור בשם מושי. בחור חריג שהשוטרים התנהגו איתו כאילו הוא בע"ח מזעזע!!!!!
עשו עם זה משהו????
לא עשו כלום לצערינו וגם כנראה שלא יעשו...... =(

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני חושבת שקצת הגזימו גם עם הלשמח אנשים
בעירנו (לא בני ברק) כל ערב יש מוזיקה מטורפת עד 11 בערב. "זמרים" ששמים בוקסות אדירות ומשמחים את תושבי העיר. מישהו ביקש מהם לשמח? לפוצץ לנו את הראש ולהעיר את הילדים???? כל העסק הזה מזמן יצא משליטה. אני פה בעיר התקשרתי גם למוקד וגם למשטרה ואמרו שעד 11 לפי החוק מותר להם לעשות רעש... בעיני זה בלתי סביר הדבר הזה של כל ה"צדיקים" שמשמחים אחרים מבלי שזה משמח או מבלי שמישו ביקש העיקר שישי להם תעסוקה. באופן אישי אותי זה מכעיס נורא!!!
זה כבר נשמע אחרת לגמרי עם כל הכבוד.
עד כמה שאני יודעת זה בכלל לא מה שקורה כאן.

.....

משתמש מקצוען
אצלינו היה רק יום אחד שזה היה עד 10 ובכל שאר הימים זה עד הערב בסביבות 7-8

rrrry

משתמש מקצוען
זה כבר נשמע אחרת לגמרי עם כל הכבוד.
עד כמה שאני יודעת זה בכלל לא מה שקורה כאן.
יכול להיות שתושבי בני ברק מאד מסכנים מהרמקולים שמפעילים להם מהבוקר עד הלילה. שיפנו לגפני או אשר שהם תושבי העיר ושישנו בשבילם את החוק.
כרגע החוק מתיר לעשות רעש עד 11 בלילה והחוק לא מתיר להיכנס לבית בלי צו מבית משפט

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
בעניין היח"צ,
אין עוררין על כך שבמקרה זה יש מערכת יח"צ משומנת מאד מאד ואפי' עוברת את גבול הטעם הטוב, אך הסיפור האמיתי הוא לא המקרה הנוכחי אלא המקרים שאין מי שיזעק אותם ולענ"ד - הרוב זועק על זה.

טנקס

BOOL- גרפיקה וקופי מנצחים בצ'יק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
דיווח: בעקבות הסערה על הפריצה לבית של האמן דיקמן, שורה של אמנים יוזמת להופיע גם כן במרפסת ביתם...:eek::eek::eek:

רק שיזדרזו כי עוד כמה שעות אי אפשר כבר לשמוע מוזיקה (ספירת העומר/העוצר?)

.....

משתמש מקצוען
הם יכולים לפנות לראש העיר שהוא בעצם אחראי על המוזיקה ולומר לו שזה עבר כל גבול ובבקשה שבשעה 7 בערב יפסיקו את המוזיקה אני בטוחה שהוא יקשיב כי הוא רוצה לשמח ולא לעצבן

מלכיג

משתמש צעיר
ביטלנו את הדמוקרטיה?
יאללה... איפה הגיליוטינה?
קדימה לכיכר העיר!
תיקון: הבחור העז לגעת ברגשותינו, אנחנו ציבור וכואב לנו שלאנשים כמוכם מפריע מאוד שיש מאות יהודים שנהנים מהשירה של הצמד, ויש להם שמחת חג, על אף המצב הקשה השורר בארץ..

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
איפה?איפה האשכול מערב פורים ?אנשים פה התחננו למשטרה שתבוא להנמיך ווליום מטורף בקולי קולות
אני בעצמי התקשרתי כמה וכמה פעמים והתשובה שנעניתי היתה:בשעות הללו מותר ללא הגבלה,אין לנו אפשרות לאכוף מה שמותר בחוק,
אז כשזה פוחזים שמגיעים מכל מיני ערים סמוכות ועושים פה בלאגנים המשטרה מרימה ידיים
ופה שזה אנשים משלנו שבאו קצת לשיר פתאום כמה יפי נפש מרחמים על השכנים ועל השוטרים שבאו לעשות מלאכת קודש
בושה!!!

ecf

משתמש פעיל
תיקון: הבחור העז לגעת ברגשותינו, אנחנו ציבור וכואב לנו שלאנשים כמוכם מפריע מאוד שיש מאות יהודים שנהנים מהשירה של הצמד, ויש להם שמחת חג, על אף המצב הקשה השורר בארץ..
אני נהנה מהצמד יותר ממך כנראה ואני חושב שהם מדהימים, עושים עבודת קודש ומאוד הייתי רוצה לגור מול המרפסת שלהם בימים אלו.
אבל אני לא מוציא מכלל אפשרות, שיש למשטרה עדיין קצת זכות לשמור על הסדר הציבורי וכשהיא מבקשת שיפתחו את הדלת, עדיין רצוי במדינה דמוקרטית לשמוע בקולה ולפתוח לה את הדלת.

הֱוֵי מִתְפַּלֵּל בִשְׁלוֹמָהּ שֶׁל מַלְכוּת, שֶׁאִלְמָלֵא מוֹרָאָהּ, אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ חַיִּים בְּלָעוֹ

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם אם המשטרה צודקת, כאשר מדובר בחרדים, תמיד תראה את הרצח בעיניים של השוטר ותמיד מדובר ב"הגנה עצמית" של השוטר מול החרדי, שנראה שאינו מסוגל להרוג זבוב.

תסתכל על הידיים של השוטר שמושך את החוטים של המיקסר. מזל שלא מנפץ את המכשיר על הרצפה.
אם כבר הזכרת את השנאה בעיניים
אז הנה עוד מקרה קצר לכל אלה שעוד לא בטוחים באנטישמיות של השוטרים..
דודה שלי גרה ממש בכניסה של אחת השכונות בירושלים
ובליכה של פחות ממאה מטרים היא מיחוץ לשכונה..
אתמול היא יצאה להתאורר קצת, כמובן עם מסיכה והכל.
אחרי כמה מטרים עוצר אותה שוטר במחסום
היא: אני בתוך 100 מטר, רוצה לראות ת.ז?
השוטר הביט בה במבט מלא שנאה, גברת! את רוצה קנס??? (אפילו בלי לבדוק, כלום.)
היא הסתכלה עליו ואמרה לו: נכון שאתה שונא חרדים?
הוא מחזיר לה, לא, ההורים שלי אפילו חרדים..
היא: אז עוד יותר שאתה שונא חרדים, אה?
הוא: שקט.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה