נוקיה C2 כשר

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

שרה רבקה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איפה אפשר לקנות בירושלים C2 כשר עד 480 ש"ח כולל אוזניות?

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
רק תבדקי טוב טוב לפני שאת משלמת שהוא אכן כשר ולא מוכשר.

גבריאל חיים

משתמש רשום
זה המחיר לא יותר: מומלץ לקנות בסופר פון בישעיהו
רק תזהרו:
1. לא לקנות מכשיר לא כשר והם אומרים לך שזה כשר והרי יש ע"ז חותמת... משום שזה מזויפת!
2. לא לקנות מכשיר שאינו תומך דור שלישי זה נראה בדיוק אטותו דבר גם בפנים אלה יש פריצה שאפשר לראות אם זה דור שלוש הקישו #0000#* בשורה הרביעית צריך להופיע RM -722 ואם מופיע 721 זה לא דור שלוש

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י רמה פלוס;1166512:
רק תגיד לי מה נפק"מ [לחרדים/מכשיר כשר] אם זה דור3 או דור2.5??
זה לא משנה בגרוש.

זה משנה באזורים בהם יש כיסוי לדור 3 בלבד
(זה אנטנות שונות)

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י רמה פלוס;1166546:
זה לא מדוייק מה שאתה אומר, כי דור3 נועד להעברת נתונים מהירה יותר, ומהירות גלישה מיטבית. בשונה מדור 2.
זה נכון שלדור 3 ישנם אנטנות שונות, אני יודע, אבל אני לא מכיר מקום בעולם שיש בו רק אנטנות דור 3..

בקיצור, לא בשביל זה נועד דור שלישי.. ולפלאפונים כשרים, זה לא נפק"מ.

ואם זה מעניין מישהו; בדיוק על המכשיר הזה כתבו באתר wisebuy הידוע בזה"ל: Nokia C2-01 יכול היה בקלות להיות טלפון דור 2.5 במקום דור 3, ואף אחד לא היה מרגיש. הגלישה בו ממילא רחוקה מלהיות נוחה בשל המסך הקטן, והוא מיועד בעיקר לאלו שמסתפקים בשיחות, מסרונים ומוזיקה.

גם ר' ויקיפדיה תורם לעניין הזה קצת תוספת מידע..

.

בטח שיש מקומות בהם יש אנטנות דור 3 בלבד, מהסיבה שלפחות בחלק מהחברות כבר לא מתקינים אנטנות מדור 2 ולכן במקומות כאלה אין קליטה לדור 2.

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פלאפון זה רק דור 3
וכן החברה הטפילה הוטמוביל.
ולמי שאכן משתמש בהם ממולץ נוקיה C2-01.5 שיש להם תמיכה גם בתדרים נוספים (אני לא זוכר אם זה התדרים הנמוכים או הגבוהים.)

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צודקים, טעיתי!

פלאפון-רמי לוי-הוט מובייל, יש להם תמיכה רק בתדרים 850-2100 מגה הרץ בדור 3, ובדור 2 אין להם תמיכה כלל.

מה שכן גם 01 הוא דור 3, ולא רק 01.5

.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בדיוק פלאפון?
יש לי את האלקטל הדפוק של פלאפון.. הוא דור 3???

מרימית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אבל כידוע הוא זולל בטריה.
יש אפשרות לשנות בהגדרות שלו - להעביר אותו מדור 3 לדור 2 והבטריה סוחבת הרבה יותר!!!
מנסיון

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכון אבל הבנתי שה1.5 תומך בתדרים נוספים נראה לי הנמוכים שעוזר בתוך מבנים. כך המליצו לי כשקניתי אני יודע שכל הC2 הכשרים הסטנדרטים שעובדים עם פלאפון הם 01 וזה עובד אבל לקבל קליטה טובה יותר גם בפנים וגם בחוץ אז יש עדיפות ל1.5.

תור הזהב

משתמש מקצוען
נכתב ע"י המקצוען;1166733:
בדיוק פלאפון?
יש לי את האלקטל הדפוק של פלאפון.. הוא דור 3???

האלקטל היתה טעות שפלאפון הפסיקו להתעסק איתה מאוד מהר(בכל אופן הדגם הראשון)
פלא שאצלך הוא עדיין מחזיק.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י תור הזהב;1166737:
האלקטל היתה טעות שפלאפון הפסיקו להתעסק איתה מאוד מהר(בכל אופן הדגם הראשון)
פלא שאצלך הוא עדיין מחזיק.

איזה הפסיקו, הם היו מפרסמים אותו כל הזמן בחשבוניות שלהם בגב האחורי עד לפני כמה חודשים, למשך תקופה של שנתיים.

כוולם התלוננו שהוא מכשיר תקול, אבל אצלי הוא משום מה עדיין עובד לאחר שנתיים וחצי של שימוש.

חיים יעקב

משתמש רשום
כל C2 הוא דור 3. ההבדל בין ה01 ל01.5 הוא שה01.5 הוא דור 3 מלא, בכל מקרה לכשרים אין נפק"מ כי פלאפון עובד גם על ה01.
בלא כשר הוט מובייל לא יעבוד על 01 רק על 01.5.

לגבי מחיר תבדקי טוב ש480 זה לא מחודש, או שמישהו השתמש בו יומיים או יום, לא ראיתי בפחות מ520 שקל

A1596

משתמש חדש
יש לי מכשירים C2 מחודשים מוכשרים ב300 ש"ח כולל סים מותאם של פלאפון ומטען נראה כמו חדש 0533160288

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה