נוקיה 235 -(2024) מי מכיר מי יודע

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

happy pink

משתמש חדש
אשמח לדעת מי שיודע על הטלפון הזה
מעלות וחסרונות
איכות סוללה ואיכות שמיעה
תומך סים כשר?
וכו'
תודה מראש

שלמה שמואלי

משתמש רשום
אני קניתי את הטלפון הזה לפני כמה שבועות בחנות בארץ
מעלות:
  • איכות סוללה - יחסית בסדר גמור (בערך יום וחצי)
  • איכות שמיעה וקליטה מעולה
  • שקע טעינה - טייפ סי
  • מצלמה יותר איכותית מהנוקיה 225 - מ0.5 מגה פיקסל עלה ל2
  • בלוטוס 5.0!
  • מקש הניתוק (ה'אדום') אינו נועל את הטלפון - חיסרון למי שהתרגל מהנוקיה הקודמים
  • תומך סים כשר - שוב, אני קניתי בארץ גירסה כשרה, אם מזמינים מאלי אקספרס יתכן שצריך להחליף גירסה וכו'
  • יש פרופילים! - בניגוד לנוקיה במכשירים האחרונים, כאן יש פונקציה של פרופילים - שקט, רגיל, פגישה וכו'
חסרונות:
  • מקשים - כרגע בסדר גמור, לדעתי פחות איכותי מהמכשירים הקודמים
  • יומן שיחות - מחולק לפי קטגוריות: לא נענו, התקבלו וכו'
בנוסף ישנם עוד כמה באגים ממש משמעותיים שלפי דעתי בגירסאות יותר מתקדמות יטופלו אבל כרגע הם קיימים והם די מעצבנים, למשל כל הקיצורי דרך בשיחות כמו חיוג מהיר וכן הפונקציה שקיימת בנוקיה שבלוח מקשים מופיעים שמות האנשי קשר אי אפשר לחייג מהמקש 'התקשר', רק ממקש החיוג, בקיצור זה דברים דקים וקטנים אבל צריך להתרגל
בגדול אני חושב שיש לו הרבה מעלות, אבל אי אפשר להתעלם מהחסרונות
תכלס בסופו של דבר המכשיר היחיד שמתמודד מולו זה פשוט הנוקיה 225 (למעט השיאומי) ולדעתי מבחינת המכלול הוא יותר מתקדם
בהצלחה לכולם!

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
קנינו השבוע, מצטרפת לנאמר בתגובה הקודמת. לגבי החסרונות בדקויות - לא שמתי לב כ"כ לבינתיים, לא התעמקתי.

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לנו עלה 370 ש"ח
ויש גירסה זולה יותר ב-350 ש"ח

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

שלמה שמואלי

משתמש רשום
סליחה! אני רואה על האריזה שזה לא 235, אלא 3210...
בגדול איך שהבנתי המערכת הפעלה שלהם אותו דבר (וכן של ה220 החדש, שהוא מקביל ל235 רק בלי מצלמה)
רק המכשיר שונה
ה3210 הוא בעצם המכשיר הבא בסדרה של 3310 שיצא לפני 5 שנים בערך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה