דרוש מידע נוקיה 215/225

שמעון963852741

משתמש פעיל
אני יודע שכבר דנו על זה, ובכל זאת אשמח לשמוע שוב, כיוון ששמעתי שיש מרוצים מאד ויש שלא.
האם הטלפון טוב, כלומר האם שומעים טוב, האם הצד השני שומע טוב, האם התפריט נוח, איך הבלוטוס, ואיך הקליטה.
וכן על זו הדרך.
אשמח לפירוט האם מדובר בתומך כשר או בכשר אורגינל.
תודה

Sara Rivka

משתמש מקצוען
אני יודע שכבר דנו על זה, ובכל זאת אשמח לשמוע שוב, כיוון ששמעתי שיש מרוצים מאד ויש שלא.
האם הטלפון טוב, כלומר האם שומעים טוב, האם הצד השני שומע טוב, האם התפריט נוח, איך הבלוטוס, ואיך הקליטה.
וכן על זו הדרך.
אשמח לפירוט האם מדובר בתומך כשר או בכשר אורגינל.
תודה
215 כשר.
שמע גרוע. בהרבה קורה שמי שמדבר איתך שומע את עצמו.
השקע טעינה נהרס מאד מהר, וגם אם מתקנים זה נהרס שוב (יש בעיה במיקום של זה)
הקליטה לא משהו.
מנסיון שלי ושל כמה נוספים.

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני עם 225 כמעט שנה ומאד מרוצה!!
אחרי שהחלפתי המון טלפונים הוא הכי טוב שהיה לי.
מבחינת בטריה, קליטה שמע מעולה ועוד...

מאה100

משתמש מקצוען
שלוש שנים עם 225 מכשיר מעולה! לא מכירה מכשיר אחר ברמה הזאת!
הבלוטוס מתחבר מעולה ונשאר מחובר למרחק די גדול, קליטה מעולה בתנאי שהסים תומך דור 4, ממשק כמו של 3310
הנגן מוזיקה מעצבן.

אני יודעת שהמכשירים האלו היום כבר לא כל כך איכותיים, בפרט מכשירי הגרסאות (כל מכשיר לגופו). יש לי אחד כזה (עם גרסה) בבית ועושה בעיות לפעמים. (בבלוטוס בעיקר)

123tha

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
215 כשר.
שמע גרוע. בהרבה קורה שמי שמדבר איתך שומע את עצמו.
השקע טעינה נהרס מאד מהר, וגם אם מתקנים זה נהרס שוב (יש בעיה במיקום של זה)
הקליטה לא משהו.
מנסיון שלי ושל כמה נוספים.
אותו דבר עם 225
אבל למרות זאת קניתי אותו שוב....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה