צימר נופש בירכא?

מ.י.ר.י.

משתמש רשום
כל שנה היינו נופשים באב בירכא והיה מפוצץ חרדים, בזמן הזה כבר לא היה צימר פנוי בבין הזמנים, עכשיו התקשרתי ואני מגלה שהכל ריק,
אני יודע שבגלל המצב פחות אנשים יילכו לשם, אבל עדיין לא חשבתי שזה יהיה המצב, נראה לי שלא היו שם אזעקות בחודשיים האחרונים,
אשמח לדעת אם יש כאן מישהו שהיה שם לאחרונה או מתכנן ליסוע בזמן הקרוב, ואם לא אז לאיפה כולם הולכים השנה {חו"ל, נשארים בבית, אזור המרכז} אשמח לשמוע.
וכן האם מישהו יודע מה דעת תורה האם הרבנים אומרים לא ליסוע כשזה המצב, והאם זה נחשב מקום סכנה, בתודה מראש.

מ.י.ר.י.

משתמש רשום
למה לא מגיבים, אני רוצה לדעת אם לסגור איתם או לרדת מזה?
אני שואל בשביל להבין מה הציבור עושה השנה[בית/חו"ל/אזור המרכז/אחר}.

נערך לאחרונה ב:

עולם קטן

משתמש פעיל
ירכא היא עיר דרוזית, הרבה ממנה מגוייסים לצבא ובמילואים עכשיו, אני באופן אישי לא הייתי חוששת ללכת לצימר לשם בגלל התושבים.
אזעקות גם נדיר שיש שם, אבל בערים קרובות יכולות להיות אזעקות ואני חושבת שבגלל זה פחות נעים לנפוש במקום מתוח, אפילו אם רק קצת.

חוי19

משתמש חדש
האמת שגם אנחנו מאד מתלבטים על ירכא השנה
אישית לא הייתי שם עדין, אחותי היו שנה שעברה והיה מצוין, השנה בגלל המצב קצת מלחיץ, אם יהיו אזעקות זה יהרוס את החופש לדעתי
באזור המרכז הכי טוב אבל הכל תפוס ,ניסינו המוןן טלפונים ואין לאף אחד
להשאר בבית גם לא כל כך אופציה
אז אולי כן נצפין לכיוון ירכא בסוף.

נחמן שיבוטו

משתמש צעיר
ממה שידוע לי אין שום בעיה ללכת לאירוח דרוזי כל עוד זה לא במקום שיש אזעקות. נראה שאנשים מהמרכז נרתעים ללכת צימרים בצפון באופן כללי לא רק אצל דרוזים. יש אחלה של צימרים באירוח דרוזי לדעתי אם אין אזעקות באזור שווה ללכת במיוחד בגלל המחירים

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יש למישהו פה המלצות לוילות אצל הדרוזים?
לא באזורים פגיעים...
תודה מראש

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
איך ניתן לברר כמה אזעקות היו בירכא מתחילת המלחמה עד היום, ומתי?

דובי מירי

משתמש רשום
1721998890735.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה