נוסעים לניו יורק בקרוב? כנסו שלא תפספסו!!

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
נוסעים לניו יורק?
רוצים לחסוך 100$ מעלות הנסיעה?
פנו אלי, אני אשלח אתכם חבילה
בתמורה ל100$
זה כמובן חוקי לגמרי, תראו מה יש בפנים לפני שנסגור אותה עם נייר דבק
התשלום הגבוה הוא מכיון שהחבילה כבדה יחסית, ותופסת מקום
אבל זה אידיאלי לאלו שממילא שומרים מקום במזוודה כדי לחזור עם מתנות :)

אני אומר בדיוק במה מדובר למי שזה רלוונטי בשבילו - שנוסע בקרוב
אנא פנו בפרטי, אפשר גם במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
חשיש/ מריחואנה/ יהלומי דמים?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י efrat1;n5081222:
חשיש/ מריחואנה/ יהלומי דמים?

חחח
הדגשתי שזה חוקי לגמרי
מי שנוסע יפנה לפרטי ואני אגיד לו בדיוק במה מדובר.. אל דאגה :)

ואם אתם מכירים מישהו שנוסע - יעזור לי מאד!

Mix

משתמש מקצוען
ממש לא מצחיק..זהירות ..לברר היטב
גם בתוך אתרוגים ותפילין אפשר להחביא דברים....

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
ברור! בגלל זה אני הדגשתי
ומי שיוכל להעביר ידע בדיוק מה יש בפנים.
סליחה, לא ידע - אלא יראה במו עיניו
זה לא משהו שניתן להחביא בפנים דברים, ואם לא הייתי יודעת מה מדובר (יותר נכון - אני פשוט אמורה ללכת לפני זה ולקנות את המוצרים ביש חסד)
לא הייתי מסכנת אף אחד!

הגברת

משתמש רשום
אם בשלב שבו שואלים אותכם אם ארזתם לבד או האם מישהו מסר לכם להעביר משהו אתם מצהירים על החבילה ואומרים שאתם לא יודעים האם תוכנה תמים - אתם מכוסים לגמרי.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י אספרסו;n5081415:
אם זה יגיע לסוכות זה גם טוב ?

זה גם בסדר (אם אפשר ליצור איתי קשר לפני לוודא)
אבל עכשיו זה עדיף, פשוט זה קצת דחוף

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חברה אולי תחשבו חיובי (כמו שאומר הרב לסרי .. :))
אולי געפילטע פיש או איזה ראש דג לר''ה ? חחחחח :p:D:rolleyes:

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
זה לא כזה סוד גדול, ולא אכפת לי לכתוב כאן (אחרי לילה! כן? :) )
מדובר ב... קופסאות מטרנה!

קרטון של קופסאות מטרנה שתופס מקום ומשקל
זה רלוונטי למי שנוסע בחברת תעופה (טיסות קונקשיין לרוב) שמאפשרת 2 מזוודות,
ואז ממילא מתכננים לחזור עם מתנות ;) (כך שמשאירים מקום בהלוך)
וגם מקבלים תשלום על כך!

שלס

משתמש מקצוען
אני נוסע.
1. כמה קופסאות מטרנה? (כמה מקום להשאיר...)
2. אני ידע רק ברגע האחרון אם יש לי מקום.
3. יכול לבוא בחשבון רק אם אני קונה לבד את המטרנה.

שלס

משתמש מקצוען
נכתב ע"י טרנדלי;n5081346:
אם בשלב שבו שואלים אותכם אם ארזתם לבד או האם מישהו מסר לכם להעביר משהו אתם מצהירים על החבילה ואומרים שאתם לא יודעים האם תוכנה תמים - אתם מכוסים לגמרי.

מידיעה?
ובאופן כללי, מה המשמעות של הצהרה כזאת? תמיד חשבתי ששמים אותו בשולחן בצד יחד עם כל הבני דודים, ואיש בטחון חמוש בכפפות הופך לו את כל המזוודה...

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שלס;n5081693:
מידיעה?
ובאופן כללי, מה המשמעות של הצהרה כזאת? תמיד חשבתי ששמים אותו בשולחן בצד יחד עם כל הבני דודים, ואיש בטחון חמוש בכפפות הופך לו את כל המזוודה...

לפי מה שאני יודעת, זה מה שיקרה.
כשאמרתי פעם שהמזוודה שלי היתה בשמירת מזוודות, הפכו לי את המזוודות לגמרי, וזה לקח המון זמן והיה מאד מרגיז.
אף פעם לא העזתי להצהיר שיש לי משהו לא שלי.

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
למה שווה לשלם על משלוח מטרנה 100 דולר? מי אמר שיעלה יותר דרך חברות שילוח?

לייקית

משתמש מקצוען
פעם כשחזרנו מניו יורק, נתן לנו מישהו שאנחנו מכירים, חבילה המיועדת לבן שלו בישיבת מיר. בשדה התעופה כששאלו, אם מישהו נתן לנו חבילה להעביר, ענינו בחיוב, ונלקחנו הצידה. נחקרנו על תוכנה (חבילת קורנפלקס ועוד משהו קטן. ידענו מה זה) שם השולח- גם ידענו להשיב בבטחון, ואיש הבטחון של אל על חיפש במרשם האוכלוסין האם יש מישהו כזה, וראה שכן. אח"כ שוחררנו לדרכנו. לא היה מאד נעים, אבל לא סוף העולם אם בקיאים בכל הפרטים, ומתקשרים היטב עם אנשי הבטחון בשפתם. עוכבנו סה"כ כשבע דקות.
יש לציין שהדבר היה לפני כמעט 20 שנה... אני לא יודעת מה קורה היום...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה