כללי נהלים חדשים בפורום עיצוב גרפי

• פותח הנושא prog
  • פורסם בתאריך
בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
נכתב ע"י יעלולה;354743:
אתם שם בפרוג, רק תזהרו לא להיות מהסנובים בפורום השכן (צילום).
תודה על המחמאה...

עטיל

משתמש רשום
תודה להנהלת האתר

רואים שאתם עם הפנים תמיד להשתפר!
כל הכבוד!! זה בוודאי יעזור הרבה להאתר!
עלו והצליחו

מתקדמת

משתמש רשום
אני לא אהבתי את רעיון החלוקה של הפורום כי אני רואה כמה זה לא יעיל החלוקה מחוץ לפורום עיצוב גרפי- אנשים שבאמת רוצים תגובות נכנסים לפה ואם זה יתחלק לפי פורומים יש פחות סיכויים לתגובות - (פחות משתמשים בכל פורום)
מה שכן אהבתי זה את זה שהפורום יהפוך ליותר ענייני והנהלת פרוג לא תצטרך להתנצל על כל תגובה שהיא מוחקת כי יש הרבה תגובות שהיו רואיות למחיקה... והמבין יבין...
לדעתי את השיפור אפשר לעשות על ידי סינון מוקפד יותר. ועל ידי השעיה זמנית של אנשים הלא נוהגים על פי חוקים כבדים יותר שיהיו..

ydaatstudio

משתמש רשום
בתור גרפיקאית מתחילה, הרגשתי שאני לומדת ומקבלת מהשתתפות (יחסית פסיבית) בפורום, לראות עבודות ולקרוא תגובות. כנראה לפי התנאים החדשים אני "בחוץ", העליתי אולי עבודה אחת או שתיים, אז תודה על הזכות להיות חלק.. ולהתראות.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י ydaatstudio;354890:
בתור גרפיקאית מתחילה, הרגשתי שאני לומדת ומקבלת מהשתתפות (יחסית פסיבית) בפורום, לראות עבודות ולקרוא תגובות. כנראה לפי התנאים החדשים אני "בחוץ", העליתי אולי עבודה אחת או שתיים, אז תודה על הזכות להיות חלק.. ולהתראות.

איך הגעת למסקנה הזאת?

גרפיקהil

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ydaatstudio;354890:

בעיה בהבנת הנקרא?
גם אני הבנתי כך. וכבר הצרתי על כך. אני הרבה זמן בגרפיקה אבל לא הרבה זמן בפורום ושלחתי בסה"כ עבודה אחת לחוו"ד אז אם הבנתי נכון גם עלי להגיד להתראות...:(

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אז אכן לא הבנתם נכון.
הפורום (מס' 4 - חוו"ד) ייסגר ומי שיירצה להיכנס - יעלה עבודות לחוו"ד או לינק לתיקיית עבודות.
איך הבנתם מפה שאתם לא רצויים???

נכתב ע"י prog;354319:
פורום חוו"ד ינוהל על ידי מנהלים חדשים, ומי שירצה להצטרף לפורום יאלץ למלאות טופס רישום הכולל העלאת עבודות או לינק לתיקית עבודות באתר, הטופס ישלח כמובן למנהלי הפורום הנ"ל שיחליטו האם לקבלו.

גרפיקהil

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איך הבנו??
הרוח לא ממש נושבת כאן לכיוון החדשים בפורום.
מה זה ארבע חוו"ד ו50 הודעות? האם זה מראה על רמת מקצועיותו של הבנאדם או בסה"כ על תאריך הצטרפותו לפורום?
בכל אופן... בחירה שלכם.

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה מראה על מידת נכונותו של חבר הפורום להעזר ולעזור בפורום.
זה מראה על נכונותו להשתתף בפורום לא בתור צופה פסיבי ולא (רק) בתור "הביאו לי, שלחו לי", אלא בתור אחד שרוצה להיות חלק מהקהיליה של המעצבים והגרפיקאים. כל אחד ברמתו-הוא.

Eצוב

משתמש פעיל
ה50 הודעת, מספר חוו"ד וכמה תודות הם מאז שהפורום ישתנה, או מאז שהחבר הצטרף?

גליל555

משתמש פעיל
עריכה תורנית
זה נראה כאילו כפו כאן את כל הגרפיקאים להיכנס לכל אשכול, והכריחו אותם לעזור בכל בעיה, עד כדי כך שהם נזעקים תנו לנו מנוחה.
ומה קרה אם גרפיקאי רואה בעיה שהוא יכול במעט רצון לסייע לחבירו [ואפילו אם הוא סטאז'ר או נצלן]?! וכי הוא הכריחו אותו לעזור לו?!
האם זה אחרת מכל גמ"ח?!
בכל מקום יש שזקוקים באמת לעזרה, ויש נצלנים,
ירצה יעזור, לא ירצה יילך הלאה.
ומה כל ה'כצעקתה' הזאת?!
מקוה ששק עגבניות יספיקו בשבילי...
סליחה אם דברי פגעו במישהו.

agav

משתמש פעיל
נכתב ע"י prog;354311:
<!-- / icon and title --><!-- message -->
לאחר המון מחשבה והתלבטויות בשבועות האחרונים החלטנו לעשות רענון מאסיבי לנהלים קיימים, וכן נקבעו חוקים ונהלים חדשים, חלק מכם בוודאי יודע שבשבועות האחרונים לא אושרו חברים חדשים, כחלק מהאסטרטגיה עד שהקוים יהיו ברורים.
תנאי הקבלה הולכים להיות יותר קשים ומורכבים כאן בפורומים.
כיון שהמתקדמים מרגישים שהאינטרסים שלהם קודמו, נדבר מהפן של מתחילים.

הרבה יותר קל לגרפיקאי מתחיל להציג עבודות בפורום שבו יתר העבודות בגובה העינים. להכניס ראש בין הרים גבוהים - זה די מרתיע.

התגובות מן הסתם יהיו יותר מעודדות, בהתחשב בעובדה שהוא מתחיל. וגם (תקוותי) יותר ספציפיות. ביקורת או שבח ספציפיים הם בלי השוואה גורמים מקדמים לעומת 'מקסים' 'הורס' 'אתה גדול מהחיים'.

לגבי הדרישה להעלות עבודות, להגיב על עבודות ולתת חוו''ד מקצועית - אין דבר בונה יותר מזה. איך משתמע מזה שלא רוצים אתכם (אולי גם אותי, אין לדעת)? אני דוקא שמעתי מכאן את ההפך - העזו להגיב, לתת משלכם, קבלו תגובות ותיבנו. העיפו מבט לפורום הסמוך, תלמדו מה נקרא רמה וגם איך מגיעים אליה (שהרי, גם המתקדמים לומדים מנסיונם ומנסיון של אחרים), ויום אחד תמצאו את עצמכם בפנים.

למה זה כל כך נורא?

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
לא סגרו אף פורום,
רק הציבו רף אליו יש לשאוף לפני שמתקבלים,
כל מתחיל יגיע אליו בעז"ה ויכנס.

הבעיה הינה עם כל ה"לא גרפיקאים" שמי הם, כבר נידש ונטחן ברחיים של יד ומכונה, להם ניתן יהיה להגיש עזרה טכנית, ואף לתת מתנות,
אבל כל מי שאינו יכול להעלות עבודות לחו"ד מפני המוניות הפורום יוכל מפני שהפורום יהיה מסונן יותר מקצועי יותר, יותר מחויב לכללי אתיקה של לא להדליף, (אם כי אין לסמוך...)וכד'.
וכולם יצאו נשכרים.

הרי מהר מאד הופך המתחיל למקצועי (אם הוא באמת בתחום.) ואז גם יהנה מתנאים אלו.

אלף ריש

משתמש רשום
נקודה למחשבה

נראה לי, ותקנו אותי אם אני טועה
רובם של אלו המעלים עבודות, עובדים כפרילנסים, ולכן יש מקום לנקודה למחשבה למה לא כולם מעלים עבודות, כשאתה עובד מול בוס לא תמיד זה לענין ובמקום להעלות חומר מהעסק לפורום כ"כ ציבורי, במיוחד שיש כל מיני סוגים של בוסים...
אבל כל זאת לא סותר את התועלת שמפיק הפורום.
בכ"א אני אישית מברכת על היוזמה בסדרים החדשים
וכבר רואים שינוי בשטח...

jupiter

משתמש רשום
היי חברה...
לא ידוע אם כן רוצים את המתחילים בפורום או לא...
לפי הנראה לעת עתה, משתמע שלא ממש...
כי גם כשהמתחילים/בינוניים מעלים עבודות לחוו"ד התגובות מעטות יחסית, וכך קשה ללמוד ולהתקדם...
:eek:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה