עזרה נגן אנדרואיד בגודל 3.2 אינץ

זמר על

משתמש חדש
אני מחפש נגן אנדרואיד עם איכות של סופר סטאר או של המנגן אבל שיהיה יותר קטן מהסופר סטאר ושיהיה שם אפשרות להתקנת אפלקציות וצפייה בוידיאן אבל ללא אינטרנט

סופגנית

משתמש פעיל
אתה יכול לקנות את הסופר סטאר, ממליצה עליו בחום!
ונראה לי שאפשר לפרוץ אותו
אם אתה רוצה עוד פרטים תגיד
אני משתמשת בו כבר יותר מחצי שנה והוא תותח!

Harry Potter

המשתמש המוביל!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אוטומציה עסקית
תחפש באלי אקספרס ruizu h6

זמר על

משתמש חדש
אני יודע שהסופר סטאר הוא פצצה אבל אני רוצה משהו קצת יותר קטן[הסופר סטאר הוא 4 אינץ אני צריך בין 3 ל3.5

סופגנית

משתמש פעיל
אני יודע שהסופר סטאר הוא פצצה אבל אני רוצה משהו קצת יותר קטן[הסופר סטאר הוא 4 אינץ אני צריך בין 3 ל3.5
אני לא מבינה באינצ'ים אבל הסופר סטאר (אם אנחנו מדברים על אותו אחד) הוא די קטן
נכנס בכף היד

חפש באלי אקספרס נגן M18 (גם קטן גם חכם) ניתן להסיר אינטרנט במוקדים מסויימים של אאוט נט...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה