דרוש מידע מתקן הסבון נכנס לתוך האסלה!

מצב
הנושא נעול.

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
ניקיתי את האסלה ומתקן הסבון שתולים בתוך האסלה השתחרר ונכנס לתוך האסלה בדיוק ברגע שהורדתי את המים.
התוצאה: אין מתקן. גם לא מרגישים אותו כשמכניסים את המברשת עמוק לתוך הצינור.
בינתיים האסלה עובדת כרגיל.
אפשר להמשיך כאילו לא קרה כלום?
ורק אם יקרה משהו אז לספר לבעלי מה קרה?
או שיש טעם לספר לו עכשיו כדי למנוע סתימה? (יש דרך למנוע סתימה אם אני אספר לו?)
תודה מראש.

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
ככל שמורידים על זה יותר דברים
יהיה יותר קשה להוציא את זה
המתקנים האלו הם אחד הגורמים המרכזיים לסתימות

בן כפר

משתמש צעיר
אכן. זה כנראה תקוע ב'סיבוב' של צינור היציאה מהאסלה.
הפלסטיק של המתקן סבון לו גמיש מספיק בשביל לעבור את הסיבובים שם.

בעל בעמיו

משתמש פעיל
אז צריך אינסטלטור?
או שבעלי יוכל לעשות את זה לבד?
יש סיכוי שזה לא יעשה סתימה אם לא נעשה כלום?
סיכוי קלוש.
מסתבר שייתקע בסיבוב הראשון, ואז יתחילו להצטבר עליו כל מיני מרעין בישין, והדרך לסתימה קצרה.
תקוו שהוא נתקע אצלכם ויגרום לסתימה רק אצלכם, כי אם ייתקע בקו הראשי ותהיה סתימה לכל השכנים, אז אי הנעימות, הנזקים ועלות האינסטלטור, תהיה גדולה לאין ערוך.
אם אי אפשר לשלוף אותו ביד או עם קפיץ, הנכון הוא להזמין כעת אינסטלטור, זה יעלה הרבה יותר זול אם הוא יאתר את זה קרוב אליכם, ולא יצטרך לסרוק את כל הקו כדי למצוא את זה, זה עלול לקחת לו שעות, והמחיר בהתאם.

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
סיכוי קלוש.
מסתבר שייתקע בסיבוב הראשון, ואז יתחילו להצטבר עליו כל מיני מרעין בישין, והדרך לסתימה קצרה.
תקוו שהוא נתקע אצלכם ויגרום לסתימה רק אצלכם, כי אם ייתקע בקו הראשי ותהיה סתימה לכל השכנים, אז אי הנעימות, הנזקים ועלות האינסטלטור, תהיה גדולה לאין ערוך.
אם אי אפשר לשלוף אותו ביד או עם קפיץ, הנכון הוא להזמין כעת אינסטלטור, זה יעלה הרבה יותר זול אם הוא יאתר את זה קרוב אליכם, ולא יצטרך לסרוק את כל הקו כדי למצוא את זה, זה עלול לקחת לו שעות, והמחיר בהתאם.
תודה רבה. אני מקווה שבעלי יצליח לשלוף אותו.

פרידא

משתמש מקצוען
תנסי עם פומפה
עובד פלאים
מאז שאינסטלטור שקראתי לו בפעם ה---- הראה לי שהוא בסך הכל משחרר עם פומפה ואני משלמת לו סכום יפה
קניתי פומפה וזה עובד פצצה!

שושנה - בית שמש

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לי נפל הידית של הניאגרה ובטעות הורדיתי את המים וזה נעלם ושאלתי אינסטלטור ואמר שאם אחרי יום שימוש זה נראה שאין סתימה סימן שהשתחרר לביוב ואפשר להמשיך הלאה [כבר כמה שנה ואין שום סתימה]

משתמש משודרג

משתמש סופר מקצוען
לי נפל הידית של הניאגרה ובטעות הורדיתי את המים וזה נעלם ושאלתי אינסטלטור ואמר שאם אחרי יום שימוש זה נראה שאין סתימה סימן שהשתחרר לביוב ואפשר להמשיך הלאה [כבר כמה שנה ואין שום סתימה]
מתקן סבון הוא גדול הרבה יותר מידית הניאגרה - ולכן אין כ"כ סיכוי שלא יגרום לסתימה...

ההוא סבא

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אין צורך להפחיד.
לנסות להכנסי את היד, ולשאוב עם פומפה.
אם לא קורה כלום, כדאי לחכות לראות אולי זה המשיך הלאה והוא כבר כמעט הגיע למט"ש.
אפשר לעשות את זה כל זה לבד, ואין צורך לספר לאף אחד...;)

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
תודה רבה! נקווה לטוב.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה