מתפטרת ממקום עבודה

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
שאלת תם שאולי גובלת בבורות, אני מתפטרת מיוזמתי ממקום עבודה שעבדתי בו שלוש שנים, יש לי איזשהן זכויות?

Mark 1

משתמש מקצוען
אם את מתפטרת בעקבות הרעת תנאים אז מגיע לך פיצויי פיטורין ודמי אבטלה (ללא תקופת המתנה של 90 יום)

כדאי לבדוק באתר כל זכות/לשאול מישהו שמבין בזה מה בדיוק ההגדרה של הרעת תנאים.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
שאלת תם שאולי גובלת בבורות, אני מתפטרת מיוזמתי ממקום עבודה שעבדתי בו שלוש שנים, יש לי איזשהן זכויות?

פיצויים - רוב הסכום אמור להיות מופקד על שמך בקופת הפנסיה, זה הזמן לבדוק שהכל הופקד וקים.
אם הופרשו פחות מ8.33% לחודש לקופת הפיצויים. אז רק במיקרים מיוחדים תהיי זכאית להשלמת פיצויים (כגון התפטרות בגין הרעת תנאים או אחרי לידה או מעבר דירה)

פדיון ימי חופשה
פדיון ימי הבראה

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען
חולקת עליך.
היום כולם חייבים להפריש לפי חוק פנסיה חובה. לא חתומים על סעיף 14.
upload_2018-6-19_15-15-42.png

בבקשה מצ"ב מאתר כל זכות לגבי צו ההרחבה סעיף 8

קבצים מצורפים

• upload_2018-6-19_15-15-38.png
    upload_2018-6-19_15-15-38.png
    KB 42.6 · צפיות: 8

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה