עזרה מתעמלת דרך המחשב בבית-דריכה מזרן התעמלות,איפה ניתן לרכוש?

סינק זה כיור

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
מזרן בודד להתעמלות
קליל/רך/וגמיש
כמו במכוני התעמלות/מוסדות הלימוד
איפה רוכשים?

תודה

פרי העט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כל חנות ספורט. לפעמים ניתן להשיג גם בחנויות של כל מיני פיצפאקעס... אם זה מה שאת מחפשת זה נקרא מזרן פילאטיס/יוגה. ניתן לרכוש גם דרך האינטרנט. רך, גמיש, נח ומתגלגל לתיק.

סינק זה כיור

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
כל חנות ספורט. לפעמים ניתן להשיג גם בחנויות של כל מיני פיצפאקעס... אם זה מה שאת מחפשת זה נקרא מזרן פילאטיס/יוגה. ניתן לרכוש גם דרך האינטרנט. רך, גמיש, נח ומתגלגל לתיק.
תודה
מה בערך העלות?
ואיך מזמינים מהאינטרנט?
אם המזרן מתקפל לתיק נשמע שהוא מידי רך/דק וממילא לא נח.
לא דחוף לי שיתקפל לתיק
אבל כן שיהיה רך גמיש קל ונח לאחסון(לא תופס מקום)

פרי העט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מזרן יוגה מתחיל בסביבות ה70 שקל. חיפוש בגוגל או בזאפ יעלה לך את כל האפשרויות ואז את מזמינה בטלפון/ האתר ומשלמת בכרטיס אשראי. אולי שווה לך לברר גם ביד2 וכדומה ואז תוכלי לרכוש יותר בזול... בכל אופן כל חנות ספורט באיזור מגורייך כמו מגה ספורט וכדומה מחזיקה מזרנים כאלו ועוד סוגים. אני השתמשתי במזרן כזה והייתי מרוצה מאוד. הוא חזק ולא מחליק.

סינק זה כיור

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
היא לא מחפשת מזרן יוגה (על אף שאני ממליצה) אלא מזרן כמו במעונות רק יותר דק. תבררי בחנויות ספורט
מה זה בדיוק מזרן יוגה?
יש הבדל בינו לבין מזרן התעמלות רגיל?

פרי העט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תלוי מה סוג התרגילים. זה לאו דוקא ליוגה. על כל פנים קחי בחשבון אם המזרן בורח ומחליק. בשביל זה אולי יותר כדאי לראות את הסחורה בעיניים ולהחליט איך זה מרגיש...

סינק זה כיור

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים

פרי העט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מזרן רגיל בדר"כ זה ספוג עם ציפה פלסטית בעוד שביוגה/פילאטיס מדובר במעיין שטיח מחומר כמו גומי או סיליקון...

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
מה זה נקרא דרך המחשב? איזה תרגילים פילאטיס?

סינק זה כיור

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
מזרן רגיל בדר"כ זה ספוג עם ציפה פלסטית בעוד שביוגה/פילאטיס מדובר במעיין שטיח מחומר כמו גומי או סיליקון...
אז כנראה התכוונתי למזרן התעמלות רגיל
המזרן יוגה נשמע כמו השטיחי סיליקון לאמבטי'ה נגד החלקה.משהו כזה?
אם כן נשמע פחות נח

סינק זה כיור

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
מה זה נקרא דרך המחשב? איזה תרגילים פילאטיס?
תרגילים:
אימון מחזורי
פילאטיס
אימון המתמקד
כל אימון של רבע שעה עם מורה אחרת
סכ"ה 3/4 שעה מחולק ל3 מורות 3 אימונים
כל אחד מתמקד במשהו אחר-כמפורט
אני עושה ומרגישה שזה עובד ממש חזק
זה קשה מעי'יף אבל שווה ומועיל
אפשר קישור לתרגילים?
הי'יתי שולחת לך בכיף
רק שקניתי את הדיסק הזה בסטודיו C
כך שאין לי קישור
וגם אני לא יודעת אם מותר לי להעביר את החומר-אולי זה גזל...אם מותר הלכתי בכיף(לא יודעת איך מעבירים מדיסק)
אבל כולה בסכ"ה דיסק ב30 ש"ח-שווה!
אפ' אם עושים פעם אחת זה עלות של פחות משיעור התעמלות בודד
קל וחומר אם עושים כל יום/לעיתים תכופות.
ממליצה!

נערך לאחרונה ב:

דודסטו

משתמש סופר מקצוען
יש לי תוכנה במחשב אבל היא כבדה מאוד

לא יודעת אם אוכל להעביר

סינק זה כיור

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי בבית גם חישוק התעמלות
ענק,כבד,מצופה בספוג/סיליקון כזה.
הרעיון לסובב את זה על המותן כמה שיותר.
עוזר לחיטוב...
בהתחלה זה קשה דורש אימון ממושך
אבל שקולטים את הקליק זה רץ.
אני יכולה היום לעמוד איתו חצי שעה ברצף תוך כדי סיבוב על המותן בלי הפסקה ואפ' שעות/עד מתי שאחליט להפסיק.
ברגע שבהתחלה לא הצלחתי בקושי 2 סיבובים...
זה ענין של מיומנות.
ג"כ נחמד ומתאים לשימוש ביתי וכמובן מועיל/מחטב/ומרזה

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מזרן בודד להתעמלות
קליל/רך/וגמיש
כמו במכוני התעמלות/מוסדות הלימוד
איפה רוכשים?

תודה

יש כל מיני סוגים של מזרני פילאטיס / יוגה
עדיף ללכת לחנות ספורט ולהתרשם
תסתכלי פה בקישור של גוגל - פתוח בנטפרי
ותראי סגנונות של מזרנים
יש את הדקיקים שאני אוהבת כי נוח להתעמל עליהם בלי נעליים ורצוי גם כי זה הורס אותם
אבל הם לא כ"כ דקיקים יש המון סוגים, הם נוחים ולא תופסים מקום.
מתגלגלים לתיק רשת.
ויש את המזרנים העבים הכחולים בד"כ - כמו שציינו כבר שזה ספוג בציפוי של בד
הם עבים יותר אבל לא נצמדים לרצפה ועליהם רצוי לעבוד עם נעלי ספורט.

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
תרגילים:
אימון מחזורי
פילאטיס
אימון המתמקד
כל אימון של רבע שעה עם מורה אחרת
סכ"ה 3/4 שעה מחולק ל3 מורות 3 אימונים
כל אחד מתמקד במשהו אחר-כמפורט
אני עושה ומרגישה שזה עובד ממש חזק
זה קשה מעי'יף אבל שווה ומועיל

הי'יתי שולחת לך בכיף
רק שקניתי את הדיסק הזה בסטודיו C
כך שאין לי קישור
וגם אני לא יודעת אם מותר לי להעביר את החומר-אולי זה גזל...אם מותר הלכתי בכיף(לא יודעת איך מעבירים מדיסק)
אבל כולה בסכ"ה דיסק ב30 ש"ח-שווה!
אפ' אם עושים פעם אחת זה עלות של פחות משיעור התעמלות בודד
קל וחומר אם עושים כל יום/לעיתים תכופות.
ממליצה!
גם באתר שלהם יש ב40 ש"ח.
לעניות דעתי-אשתעמם אחרי כמה זמן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה