מתנה לתלמידים בכיתה ה'

שי1

משתמש מקצוען
אני מורה לתלמידים חילוניים (בנים) במסגרת של החינוך העצמאי.
אני רוצה לקנות להם משהו באזןר 12 שקלים אבל מעדיפה "מוצר קודש" לא סתם מחזיק מפתחות וכו'
יש למישהו רעיון? תודה!

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
עט עם ברכת המזון/קריאת שמע נשלף.
(נטלה עם מכסה)
סטנדר שולחני מעץ/ברזל

שי1

משתמש מקצוען
סידור קטן לא יעלה הרבה כסף?
זה נשמע לי מאד טוב.

שי1

משתמש מקצוען
סידור קטן לא יעלה הרבה כסף?
זה נשמע לי מאד טוב.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
סידור בכריכה רכה לא יעלה יקר.

צדפים

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אפשר לקנות את ה- ק"ש שעל המיטה של וקסברג עם התאורה הנדלקת. זה גם קודש וגם מדליק על באמת...

mirif

משתמש מקצוען
סידור קטן בכריכה רכה. תנסי אצל שי בי-ם. מניסיון, ממש זול אצלם, אחרי סבב חנויות בי-ם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה