דרוש מידע מתלבטת אם לקנות מקפיא או עוד מקרר

אנחנו זוג +2
המקרר שקנינו בתחילת הנישואין
הוא מקרר של שארפ בגודל קצת קטן

מבחינת במקרר במשך השנה יש לי מספיק מקום במקרר
בחגים ובפרט בערב פסח המקום קצת גבולי
במיוחד בערב פסח שקונה מראש כמות גדולה של ירקות ופירות
מבחינת המקפיא, אני מקפיאה קבוע לחם ודברים שאופה בבית
וקונה הרבה דגים וירקות קפואים כשיש מבצעים
ואז בקושי מצליחה להכניס את הדברים למקפיא

מתלבטת אם לקנות מקפיא, אם זה משתלם כלכלית
אם המטרה שלי היא לקנות מוצרים בכמויות במבצע
וגם לבשל בכמויות גדולות יותר והלקפיא לימים שלא מבשלת
עד עכשיו לא עשיתי את זה מחוסר מקום במקפיא..

ואולי נכון יותר אם כן לקנות מקרר ויהיה לי את המקום של המקפיא שלו
וזה יהיה אולי נכון יותר לטווח רחוק שהמשפחה תגדל..

אשמח ממש לחוות דעת. יעזור לי מאוד. תודה!

ומבחינת חברות, בנוגע למקפיא, קראתי כן הרבה בפורום על המלצה לקנות מקפיא של ליבהר עם קרח
שוקלת אם נכון לשלם הרבה על מקפיא כי בעלות הזו אולי משתלם לקנות מקרר
הבנתי שמקרר יותר חשוב להשקיע בחברה טובה
למרות שיש הרבה שאומרים שהיום מוצרי חשמל של כל החברות מתקלקלים מהר וזה לא משמעותי..

ב. רוזנפלד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מדבריך נשמע שאת צריכה יותר מקום במקפיא משך כל השנה מאשר במקרר שזה רק זמנים מסוימים!
כדאי יותר לקנות מקפיא!
מה גם שהמקרר תופס יותר מקום מאשר מקפיא!

מדבריך נשמע שאת צריכה יותר מקום במקפיא משך כל השנה מאשר במקרר שזה רק זמנים מסוימים!
כדאי יותר לקנות מקפיא!
מה גם שהמקרר תופס יותר מקום מאשר מקפיא!
תודה!
השאלה שלי אם להסתכל רק על הצורך של עכשיו או להסתכל קצת קדימה מבחינת מקרר

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אולי תקני מקרר עם תא הקפאה יחסית גדול ככה לא תצטרכי לקנות שוב מקרר עוד כמה שנים

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
כשאני מסתכלת סביבי
נשים קונות יותר מהר מקפיא מאשר עוד מקרר
בקירור כמה שיש דברים זה רק ערבי חגים בד"כ
כל השאר יכולים להיות במקפיא ומסתדרים
מקפיא עם המקררים של היום שהמקפיא כל כך קטן - קונים הרבה יותר מהר

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה