מתי אתם צופים בקליפים?

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
שימו לב,
האשכול נפתח בפורום עריכה. נא להגיב בצורה מכבדת!

אז לאור העולה באשכול הסמוך https://www.prog.co.il/threads/קליפ-אוטוטו-אברהם-פריד.583553/

עלתה השאלה, מתי אתם צופים בקליפים של שירים?
מתי צופים בקליפים בכלל?
האם הם מעניינים? מרתקים? עם תוכן, או רק ליווי זז לשיר?

כיום הקליפים הטיפוגרפיים בציבור הכללי מיועדים לצפיה תוך כדי נסיעה באוטובוס (טוב לא בדיוק.... אבל בערך....)
והם מהווים ליווי, ולא צפייה אינטנסיבית.
ומה קורה אצלינו? המגזר החרדי?

אני, כעורכת וידיאו מקדישה לכך זמן לצורך התמקצעות. אך בחיי האישיים, כמעט ולא מפנה לזה זמן.
אולי סרטי התרמות... קצת תדמית פה ושם...

גם אתם?
יש לכם מה להגיד? תכתבו.
אבל זכרו את הכלל. בצורה מכבדת את עצמכם ואת הפלטפורמה הזו. פרוג האלופים.
תודה לכם.

נערך לאחרונה ב:

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
עלתה השאלה, מתי אתם צופים בקליפים של שירים?
מתי צופים בקליפים בכלל?
האם הם מעניינים? מרתקים? עם תוכן, או רק ליווי זז לשיר?
באמת נק' למחשבה... כי אם לא הייתי "מבינה" בטיפו, והייתי "צריכה" לצפות כדי לקבל רעיונות והשראות- וכן כיום גם להנות,
מנסתם אפילו מבט לא הייתי מעיפה אליהם....
מה קליפ מילים- זה מ-ש-ע-מ-ם (דברי אחשלי) וסליחה מהמשתתפים פה, הקליפים שלכם באמת! יפיפים-
אבל הוא לא "מבין "בזה...
ומה זה אומר- אם אתם שואלים אותי-
למה אותי זה מענין ואותו לא- כי אני כיביכול מבינה מה עומד מאחורה, ומעניין אותי לראות אם יש איזה טכניקה חדשה שהשתמשו בה שאני לא מכירה ומעניין לנסות. אבל תכלס- זה סה"כ מילים רצות וקופצות- הם לא מעבירות לי שום מסר.
אבל,
אם המילים מביעות את מה שאני מנסה להעביר- ומדברות בשבילי, אני- לא יצטרך לתמלל את כל השיר, והצופה- יהנה ממנו.
ודו'ג לזה אפשר לראות באתגר בפרום עיצוב גרפי- המטרה היתה שהטיפו' של המילה תבטא את הרגש/ התחושה,
ולדעתי- גם מי שלא "מבין" בעיצוב גרפי, יכול "להבין" ולהנות מהעבודות שנמצאות פה

סולידית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אני בד"כ לא צופה בקליפים .. מחפשת ביוטיוב [לזמן נקיונות ] מוזיקה חסידית ואז מפעילה.
יוצא בד"כ שאני לא ממש צופה בזה ונתקלת בעיצוב רק שהשיר מעצבן אותי ואני מעבירה אותו,
לפעמים גם שולחים לי קישור בהתלהבות .. בד"כ לא ממש מבינה ממה התלהבו :(

בהקשר לאתגר מעיצוב גרפי כאן יש השראה מהממת :)

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
אני, כעורכת וידיאו מקדישה לכך זמן לצורך התמקצעות. אך בחיי האישיים, כמעט ולא מפנה לזה זמן.
אולי סרטי התרמות... קצת תדמית פה ושם...
גם אני.
תמיד חשבתי שקליפ זה מעניין רק אם זה קליפ שעשה לצורך אירוע שבו אני מכירה את הנפשות הפועלות ואת המשתתפים בקליפ.
עכשיו כשאני מתעסקת עם זה אני מתעניינת יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה