מתאם קשרי קהילה של מכבי ב"ב

הצלחה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
למי יש טלפון של יוסף בינדר- מתאם קשרי קהילה של מכבי?
תודה רבה

אחת א

משתמש חדש
שלום וברכה
אני גם צריכה את הטלפון שללו
או את המייל
צריכה דחוף...

אחת א

משתמש חדש
שאלה קטנה
הילד שלי מטופל בטיפול רגשי בקבוצה
המצטפל של הקבוצה הינו חילוני
ללא כיפה... כמובן
ובני שואל- מה הוא גוי?....
בתור דמות חינוכית שהוא נותן
יש לכם רעיון איך לפנות בעניין?

שרי הפקות אירועים

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
יש לי את המספר שלו
ולדאבוני הוא לא עונה..

ככה עובדת הקשרי לקוחות של מכבי?

בינדר - 050-4103220

הר סיני

משתמש פעיל
יש לי את המספר שלו
ולדאבוני הוא לא עונה..

ככה עובדת הקשרי לקוחות של מכבי?

בינדר - 050-4103220
שלחתי בפרטי

הטלפון שיש לך זה לא נכון

למי יש טלפון של יוסף בינדר- מתאם קשרי קהילה של מכבי?
תודה רבה
לא ניתן לשלוח לכם הודעה בפרטי

שרי הפקות אירועים

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
כן גם אותי הוא כמעט הרג...

אבל לא חזר אלי מהמספר השני...
ולא ענה לי במספר השני כבר 3 ימים
אני רוצה לשלוח לו מייל זה נראה לכם יעזור?

אחת א

משתמש חדש
לדעתי תשלחי לו מייל
שאת מבקשת את עזרתו
ואם הוא לא הכתובת לפניות
בתור מתאם קשרי קהילה
את תמצאי דרך אחרת להיעזר בה..
או אנשים אחרים
אני אמרתי לו את זה כמה פעמים
תוך כדי שהוא כעס כל כך
ואז הוא היה חייב להרגע
כי זה לא יהיה לו נעים
שאפנה לגורמים שמעליו...

תשאירי הודעה במזכירות של מכבי
ועל הדרך תשאלי
מה המייל של מנהלת המחוז...?
תוך דקה הוא יחזור אליך:))
מנסיון.

אחת א

משתמש חדש
חייבת לשתף אתכם

שלצערי הגדול
לא נעשה שום דבר בעניין
פניתי למנהלים החילניים
של מכבי
והם ציינו לי שהם מאד "מכבדים"
את הציבור החרדי...
אך עד הכיפה או כובע על הראש

הוא איש חינוך
ולדעתי זה מינימום מול ילד

(אז במה הם מכבדים?..... בפרסומות? כסף שהם מוציאים מאיתנו? בבנין הגדול שבנו?)

הזוי, הזוי ממש
אני ממש המומה

yyff

משתמש פעיל
גם לי בינדר לא ענה במספר שהביאו לי בקופה.
השארתי לו הודעה בביפר שזה דחוף מאוד ולא עזר. הוא לא חזר אלי בכלל.
אולי נפנה באופן קבוצתי למכבי ונשאל האם לא אמור להיות מענה מיידי לפניות חריגות?
אולי אנחנו טועים וזה בכלל לא התפקיד שלו??? בכל אופן אם חלק מהתפקיד שלו זה להיות זמין, הוא לא עומד בתפקיד בכלל!!!
זה שהוא לא עונה כי הוא עסוק והוא לא אמרו להיות זמין 24/7 ויש מענה בביפר זה עוד מילא, אבל כשמישהו כותב לו בביפר שמדובר במקרה חרום, אפילו לא חוזרים אליו???? [אגב הפניה הייתה בשעה 5 בצהרים, ולא בשעה לא סבירה]

בנמלך

משתמש פעיל
גם לי בינדר לא ענה במספר שהביאו לי בקופה.
השארתי לו הודעה בביפר שזה דחוף מאוד ולא עזר. הוא לא חזר אלי בכלל.
אולי נפנה באופן קבוצתי למכבי ונשאל האם לא אמור להיות מענה מיידי לפניות חריגות?
אולי אנחנו טועים וזה בכלל לא התפקיד שלו??? בכל אופן אם חלק מהתפקיד שלו זה להיות זמין, הוא לא עומד בתפקיד בכלל!!!
זה שהוא לא עונה כי הוא עסוק והוא לא אמרו להיות זמין 24/7 ויש מענה בביפר זה עוד מילא, אבל כשמישהו כותב לו בביפר שמדובר במקרה חרום, אפילו לא חוזרים אליו???? [אגב הפניה הייתה בשעה 5 בצהרים, ולא בשעה לא סבירה]
א. התפקיד שלו היום - אינו מנהל לקוחות בב"ב. אם יש באפשרותו, הוא עוזר נפלא. מנסיון.
ב. כל טלפון בטוח שהוא הכי דחוף וחייבים מיד לענות.
שחכנו איך עובדים באופן נורמאלי? יש משרד, שם יגידו לכם גם עם מי כדאי לדבר.
ג. יש כמה וכמה במכבי, ולא רק הוא.
ד. אגב, במייל יותר קל לתפוס אותו (שמעתי על כך, אין לי מייל שלו.)

בברכת בריאות לכולם

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
בב"ב יש מתאמת מקסימה
בשם איזנבך
עוזרת מאד!
לא יודעת מס' טלפון.
ניתן לברר במודיעין הסניף.

לאה - מעצבת פנים

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום לכולם
אשמח לקבל טלפון מעודכן או מייל של יוסי בינדר
יעזור לי מאד
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה