מתאים לי מק?

גדול מרבן שמו

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
אשמח גם לתשובה.
אני רואה שאף אחד לא ענה בינתיים, אז רק אכתוב את מה שקראתי פעם, שהמסך במק חד ומפורט הרבה יותר ממסך של מחשבי P.C., וכמו"כ מכיון שהוא יציב מאוד, התוכנות הכבדות של גרפיקה עובדות איתו מעולה.
(כמו שאתם מבינים מפתיחת האשכול, אין לי ניסיון אישי בזה בכלל, מה גם שאיני עוסק בגרפיקה).
מי שעוסק בגרפיקה יכול להואיל ולומר לנו סיבות?
ובכן, תוכנות אדובי נוצרו למק לפני שהם נוצרו לווינדוס, משכך ומסיבות נוספות האינטגרציה בין התוכנה לבין החומרה ומערכת ההפעלה, הן טבעיות יותר זורמות יותר וכדו'.
באופן כללי, אחת המעלות הגדולות של מק, היא האינטגרציה בין חומרה לתוכנה.
גרפיקה זה מקום נוסף שהנקודה הזו באה לידי ביטוי.

גדול מרבן שמו

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
אני רואה שאף אחד לא ענה בינתיים, אז רק אכתוב את מה שקראתי פעם, שהמסך במק חד ומפורט הרבה יותר ממסך של מחשבי P.C.,
(כמו שאתם מבינים מפתיחת האשכול, אין לי ניסיון אישי בזה בכלל, מה גם שאיני עוסק בגרפיקה).
המסך של המק הוא מסך, יש טובים ממנו בהרבה ויש נחותים ממנו,
הוא לא מפורט יותר ממחשבי PC, הוא מפורט יותר ממסכי FHD ונחות משמעותית ממסכי 4K

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אתמול אפל הכריזו על המקבוקים החדשים שלהם, הבאים עם השבב של אפל - M1.
אני מסתכל על המפרט של המקבוק אייר והמקבוק פרו, ומשפשף את עיני לוודא שאני לא רואה כפול: כמעט הכל אותו דבר, למעט שינויים כלשהם, שכנראה המרכזי שבהם הוא שבפרו יש את הטאצ' בר, מה שאין באייר.
וכאן עומד הבן ושואל: האם בשביל זה אכן שווה לשדרג בעוד 300 דולר? או שאולי בכלל פספסתי משהו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה