מידע שימושי משתפת. תמונות שקבלתי. דברים שהוכנו על פי הדרכות שלי. תראו שכל אחת יכולה!!!!!

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י hbecker;1917300:
לא נראה לי כל כך פייר. יש נשים שהתמקצעו בזה ואחרות שלא...

זה לא כמו בצילום/עיצוב גרפי/ציור שבהם כל המשתתפות התמחו בתחום הרלוונטי...
נכון מאד!
זה גם מלחיץ קצת!

soundwave

משתמש צעיר

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י hbecker;1917300:
לא נראה לי כל כך פייר. יש נשים שהתמקצעו בזה ואחרות שלא...

זה לא כמו בצילום/עיצוב גרפי/ציור שבהם כל המשתתפות התמחו בתחום הרלוונטי...

לא הבנתי, מי שרוצה שתשתתף ומי שלא, לא.
מישהו חייב להשתתף בתחרויות של אוסם וכו'?

ואף אחת לא חייבת להיות שפית בשביל להשתתף

מכל התחרות, אנחנו מרוויחות מתכונים ותמונות.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י רמה פלוס;1917328:
לא הבנתי, מי שרוצה שתשתתף ומי שלא, לא.
מישהו חייב להשתתף בתחרויות של אוסם וכו'?

ואף אחת לא חייבת להיות שפית בשביל להשתתף

מכל התחרות, אנחנו מרוויחות מתכונים ותמונות.

לא יודעת. מה שיוחלט. אני לא אשתתף..[ואולי גם עוד מי שמתעסקת בזה ממש שלא תשתתף, כדי לתת לנשים את ההזדמנות. כי ממש לא פייר להעמיד מישהי שעוסקת בזה ממש מול אישה שרוצה לנסות] .אבל אני מסכימה להיות השופטת [כמובן שנתחשב גם בכמות בצלצולים, אבל לא רק...]

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י hbecker;1917335:
לא יודעת. מה שיוחלט. אני לא אשתתף..[ואולי גם עוד מי שמתעסקת בזה ממש שלא תשתתף, כדי לתת לנשים את ההזדמנות. כי ממש לא פייר להעמיד מישהי שעוסקת בזה ממש מול אישה שרוצה לנסות] .אבל אני מסכימה להיות השופטת [כמובן שנתחשב גם בכמות בצלצולים, אבל לא רק...]

זה רק רעיון שעלה.
וגם אני לא אשתתף, כי אני חושבת שאני מומחית באפיית ספרים ולא באפיית עוגות :)

אולי בסוף נעשה חוברת מתכונים ואני יעמד אותה...

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
עוד תמונות...

קיבלתי עוד תמונות של ניקית שחפצה בעילום שם...הכינה לאופרוף.....
הנה המילים המחממות שרשמה לי במייל: "ממש ממש תודה! המתכונים שלך מהממים וההדרכות מיוחדות! בזכותך יהיו לנו דברים יפים באופרוף".

כיף לי. העונג כולו שלי!!!!!

עבודה מהממת!!!! דיוק מדהים.....

הנה חטיפי הקרמבו. באין תבנית סיליקון השתמשה הניקית בתבניות מאפינס אליהם היא דחסה את התערובת וקיבלה חטיפים עגולים. מדוייקים ומרשימים. אהבתי גם את השימוש בפרח בלתי אכיל קישוט. שדרוג מדהים.
צפה בקובץ המצורף 272537
צפה בקובץ המצורף 272538

ואיך אפשר בלי, קייקפאפס:
צפה בקובץ המצורף 272539

תודה על השיתוף!!!!!

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
טעות

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י אחת מ;1898548:
אמנם לא קאפקייקס...אבל שווה תמונה.

בקשר לתמונה ששם בתחילת עמוד 13-לא הצלחתי לצרף :(
אפשר בבקשה מתכון לעוגיות שנמצאות בתמונה הראשונה בסלסילה העליונה והתחתית?
ואשמח גם לאמצעיות...
נראה מקסים!
ובאותה הזדמנות - בקר, ישר כוח גדול על ההדרכות. ה מ צ ו ל מ ו ת !
כמה זה דורש. אבל כמה שזה עוזר לנו!
ישר כוח גדול!!
אשמח למתכון של ה'שוגי' :)

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
יש לי שאלה לגבי הפריטים הבלתי אכילים: זה לא קצת דוחה בהגשה? או לא נעים? נראה לי ככה...

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י ת'כלס;1928985:
יש לי שאלה לגבי הפריטים הבלתי אכילים: זה לא קצת דוחה בהגשה? או לא נעים? נראה לי ככה...

למה דוחה? ומנג'ט מניר לא דוחה???? וקיסם דקורטיבי, או קיסם רגיל?? זה לא מודבק בדבק לפטיפור? כל ממתק שאת קונה עטוף במשהו, לא? לא מדביקים וגם אם זה נדבק אז מה ההבדל אם את שמה מנג'ט שנדבק לעוגה בגלל קרם וכיוצ"ב?
אולי זה ענין של טעם ודעה. אפשר כמובן בלי.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י תמר21;1928979:
בקשר לתמונה ששם בתחילת עמוד 13-לא הצלחתי לצרף :(
אפשר בבקשה מתכון לעוגיות שנמצאות בתמונה הראשונה בסלסילה העליונה והתחתית?
ואשמח גם לאמצעיות...
נראה מקסים!
ובאותה הזדמנות - בקר, ישר כוח גדול על ההדרכות. ה מ צ ו ל מ ו ת !
כמה זה דורש. אבל כמה שזה עוזר לנו!
ישר כוח גדול!!
אשמח למתכון של ה'שוגי' :)

מתכון חטיף קרמבו בטעם של שוגי:
5 כוסות פצפוצי אורז
5 קרמבואים שלמים, כולל העוגיה [אפשר בלי בשביל להיפטר מבעיה של ברכת מזונות]
150 גרם שוקולד לבן + 3 כפות שמן
3 כפות אבקת נוגט

שוקולד מריר, קרוקנט בוטנים [אפשר אגוזים...] וסוכריות לקישוט עוגה בשביל הקישוט.

מכניסים לקערת מקיסר את הפצפוצים ומפעילים ל-2 דקות כדי שהמוט ירסק קצת את הפצפוצים. מרסקים קצת גם ביד.

מוסיפים קרמבואים ואבקת נוגט.

מפעילים את המיקסר לבערך 3 דקות. מתקבל תערבות קצת דביקה, אבל פירורית.
מוסיפים את השוקולד הלבן המומס בשמן. ומעבדים שוב. עכשיו מתקבלת עיסה יותר אחידה שניתן לעבוד איתה.

דוחסים מהתערובת לתוך תבנית שקעים מסיליקון. עדיף תבנית ללא הרבה חיטובים וקישוטים. אני התשמשתי בתבנית ריבועים. דוחסים מהתערובת לתוך תבנית שקעים מסיליקון. צריך ממש לדחוס את התערובת לתוך השקעים בכדי שהיא תתגבש טוב
צריך ממש לדחוס את התערובת לתוך השקעים בכדי שהיא תתגבש טוב.

החטיפים טעימים מאד גם כך, בלי שוקולד ומזכירים בטעם את טעם חטיף השוגי.

לקישוט:
ממיסים שוקולד מריר עם שמן[את היחס אתן כבר יודעות....] טובלים רק 1/3-1/2 מהחטיף ומניחים להתייבשות כשהשוקולד כלפי מעלה. אחרי דקה או שתיים מפזרים קרוקנט או סוכריות לקשוט עוגה. אפשר גם בלי.
מניחים לייבוש מוחלט.

שומרים במקרר בקופסא אטומה היטב או בהקפאה.

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הכנתי את השוגי.
יצא מוצלח מאד!!
רק שהכנסתי קצת יותר מדי פצפוצים, יחסית. והיה חסר לי קרמבו אחד.
העיסה יצאה מעט יבשה,
אז כדי לדבק: הוספתי חמאת בוטנים.
גם הטעם השתדרג!!

יישר כחך.

חביבה

משתמש מקצוען
חיפשתי כבר הזדמנות להכין, והנה הגיע ר"ח...
הארטיק שלי יצא עם פצפוצים (השוקולד לא נמס לגמרי- המסתי בתוך כוס במיקרוגל)
תודה לך בקר, אהבתי את קלות ההכנה והחומרים הזמינים.
היה כיף להכין!
צפה בקובץ המצורף 272928

קבצים מצורפים

• IMG_0464.jpg
    KB 138.8 · צפיות: 48

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
פספסתי משהו ו ?מזה הארטיקים המקסימים הללו ?ואיך עושים?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
וואי! ! תודה איך פספסתי! !!???

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
הנה עוד משהו שעשיתי בהקשר להדרכה מצולמת.
לא יצא יפה כמו שלך, וגם השכבות קצת פחות ברורות.
לתחתית, לקחתי קצת מהמוס ואפיתי אותו, אחר כך פוררתי ושמתי בתחתית.
מעל זה את הפצפוצים
מעל מוס וילנאי
מעל שוקולד גנאס
מעל קצפת לבנה
ומעל קצת פצפוצים

קבצים מצורפים

• 12509247_10153876838238464_509375068612587473_n.jpg
    KB 60.1 · צפיות: 41
  • 12573678_10153876838283464_5336785833532941719_n.jpg
    KB 44.7 · צפיות: 38
  • 20160113_141500.jpg
    3 MB · צפיות: 31

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
מקסים! מיוחד ומהמם!
חכי לבקר, איזה שבחים שתחלוק לך!

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
חבל ששכבת השוקולד גנאש נעלמה לה שם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה