מידע שימושי משתפת. תמונות שקבלתי. דברים שהוכנו על פי הדרכות שלי. תראו שכל אחת יכולה!!!!!

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י פשוט;1882843:
איפה קונים את המקלות קרטון האלה כמו של המציצות???
יש את זה בחד פעמי??

נכתב ע"י hbecker;1882880:
כן. יש קצרות ויש ארוכות. לדעתי עדיף הקצרות. הארוכות מאוד ארוכות

לא מצאתי... יש חנות מסוימת שאת יכולה לומר לי?
ו...איך קוראים לזה?

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עונה לך למרות שאני לא בקר :)
יש בכל חנות סטנדרטית,
אם את בבני ברק, חפשי בפעמית סטור, חד פעמית....

זה נקרא מקלות סוכריה.

KR

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הכנתי את ה"סופגניות בכאילו" לכבוד "סיום" של בני (6) שסיים את פרשת בראשית.
אני לעולם לא אצליח למצוא מילים לתאר לך את השמחה שלו! הוא היה גאה בי כ"כ;)
והן באמת יצאו משגע, לא האמנתי שאני הקונדיטורית.
הוא התקשה להירדם מרוב התרגשות
והשכים קום למרות העייפות הטבעית
והלך כזה שמח ומאושר. יואו, איזה כיף. תודה לך על השיתוף הנדיב והבהיר!

אין לי תמונה. אבל אנחנו נחזור למתכון הזה אי"ה.

נ.ב. אבא שלו בדק אם ה"סופגניות" יצאו טוב (לא בדק את כולן, רק כמה יחידות;)), ולא מצא מילים!

חוה ש

משתמש מקצוען
עזרה בטארטלט

איך מכינים שיצא יפה?
הבצק על התבנית נראה יפה ומדויק.
למרות נעיצות המזלג זה נאפה ומאבד מיופיו.
הבו עצות!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י חוה ש;1886919:
איך מכינים שיצא יפה?
הבצק על התבנית נראה יפה ומדויק.
למרות נעיצות המזלג זה נאפה ומאבד מיופיו.
הבו עצות!

שימי בתוך כך טארטלט מנג' מניר עם קצת קטניות. אחרי האפיה, כשעדיין חם הסירי את הקטניות ולחצי בעדינות על המנג'ט הפנימי- הלחיצ תחזיר את הבצק למקום ותוריד אותו. רק בזהירות. אם פספסת את השלב שהטארטלטים עודחמים- תחזירי לתנוא לכמה שניות.
יוצא מעולה

חוה ש

משתמש מקצוען
נכתב ע"י hbecker;1886929:
שימי בתוך כך טארטלט מנג' מניר עם קצת קטניות. אחרי האפיה, כשעדיין חם הסירי את הקטניות ולחצי בעדינות על המנג'ט הפנימי- הלחיצ תחזיר את הבצק למקום ותוריד אותו. רק בזהירות. אם פספסת את השלב שהטארטלטים עודחמים- תחזירי לתנוא לכמה שניות.
יוצא מעולה

תודה רבה!!!
שיהיה מלא עד למעלה בקטניות?
אפשר כל פעם את אותם קטניות? או כל קטנייה היא חד פעמית?
איך בקצוות לא מתנפח?
המון תודה!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י חוה ש;1886947:
תודה רבה!!!
שיהיה מלא עד למעלה בקטניות?
אפשר כל פעם את אותם קטניות? או כל קטנייה היא חד פעמית?
איך בקצוות לא מתנפח?
המון תודה!

קטניות עד למעלה. אפשר ליחד קטניות לצורך זה ולשמור בהקפאה. חומוס קטן הכי טוב או שעועית מש.
אם ממלאים עד למעלה אז זה שומא גם על הדפנות.

חוה ש

משתמש מקצוען
נכתב ע"י hbecker;1886965:
קטניות עד למעלה. אפשר ליחד קטניות לצורך זה ולשמור בהקפאה. חומוס קטן הכי טוב או שעועית מש.
אם ממלאים עד למעלה אז זה שומא גם על הדפנות.

תודה רבה!!!

אא

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
והנה המאפינס שאני הכנתי

קבצים מצורפים

• IMG_5516_0168.JPG
    KB 954.3 · צפיות: 70

aser

משתמש מקצוען
אפשר להוסיף לאשכול הסמוך של הג'וקים...

מי שמצלמת כל מה שמבשלת / אופה / מטגנת ....

ג'וק חדש של ניקיות פרוג! כולל אני...

Ayalam

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גב' בקר,
תודה רבה!
הכנתי את ה"סופגניות בכאילו" לערב לביבות,
יצא מדהים!
קבלתי מחמאות בלי סוף
לצערי לא צילמתי :(

שדרוג שלי-
העוגה הפנימית עשיתי עוגת חמאת בוטנים בלי מיקסר
יצא טעים מאוד- חמאת בוטנים בפנים, שוקולד בחוץ

תודה רבה לך!
את אישה נדיבה, מקסימה וסבלנית ברמות

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
רגע-
אני עוד לא העליתי תמונה של מה שהכנתי....

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
קיבלתי במייל היום.
מה בתמונות?
קייקפאפס, קאפקייקס, דונאטס ורולדיות...הכל כל כך יפה!!
ממש תודה לניקית שנתנה את רשותה להעלות בעילום שם, לטובת כולן [עוד קצת חנוכה...]
צפה בקובץ המצורף 269145

צפה בקובץ המצורף 269146

צפה בקובץ המצורף 269147

צפה בקובץ המצורף 269148

צפה בקובץ המצורף 269149
צפה בקובץ המצורף 269177

פנינה קל

משתמש רשום
עיצוב גרפי
וזה הקייקפופס שלי הכנתי ליומולדת של הבת שלי בגן
בקר תודה ענקית על המתכון לקייקפופס ועל החשק שגרם לי לנסות
הבת שלי היתה בעננים בזכותך

קבצים מצורפים

• IMG_6254.JPG
    KB 75.3 · צפיות: 0
  • IMG_6255.JPG
    KB 83.5 · צפיות: 50

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י פנינה קל;1898222:

וואו, וואו. אני והבת שלי שחררנו כזה וואו. פשוט מותק מותק. אהבתי את הרעיון של הבובה על המקל. הולכת ליישם בזמנים שזה מתאים. פשוט מותק. לא פלא שהבת שלך היתה מאושרת. גם אני הייתי מאושרת לו היו מכינים לי משהו כזה [נו, מי מכין לי...???]

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י פנינה קל;1898222:

מקסים! מאיפה הקיסמים עם הבובה?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י רותי12;1898434:
מקסים! מאיפה הקיסמים עם הבובה?

נראה לי שהבובה הודבקה על המקל ולא באה מחוברת אליו.
חמוד ממש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה