משתמש לא מופיע בכניסה לווינדוס

• פותח הנושא aeb
  • פורסם בתאריך

aeb

משתמש סופר מקצוען
נוצר לי בעיה חמורה, יש לי במחשב שני משתמשים א' מנהל וא' מוגבל, כאשר שיניתי את ההגדרות של כניסה אוטומטית ללא בחירת משתמש והקשת סיסמא במשימת netplwiz וריסטטי את המחשב, יותר לא מופיע לי המשתמש המנהל כלל ברשימת המשתמשים ואין לי דרך להיכנס אליו, כמובן שגם אין לי דרך לגשת לחשבונות המשתמשים או לפתוח את המשימה הנ"ל וכו' כי אני יכול ליכנס רק בחשבון המוגבל שאין לו גישה לכל זה.
אני לא חושב שזה קשור, אבל גם שיניתי את השם של המשתמש דרך המשימה הנ"ל.
הייתי מוכן לעשות חידוש לווינדוס repair, אבל כמובן שזה לא שייך מתוך חשבון מוגבל. אנא לעזרה!!!

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
אתה יכול לעשות שיחזור מערכת:
במסך הכניסה לחץ על מקש Shift ותוך כדי שהוא לחוץ לחץ על
11995_he-il_1.png
ובחר בהפעל מחדש

@יוסי מחשבים זה לא קשור לזה?

פתח את שורת הפקודה מתוך תפריט התחל
הקלק ימני ופתח בהרשאות מנהל
רשום net user administrator /active:yes
במקום administrator רשום את שם המשתמש
אם שם המשתמש בעברית לדוגמה - יוסי
רשום אותו בעברית זה יעלה כגיבריש זה בסדר

• תודה
Reactions: aeb

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
נוצר לי בעיה חמורה, יש לי במחשב שני משתמשים א' מנהל וא' מוגבל, כאשר שיניתי את ההגדרות של כניסה אוטומטית ללא בחירת משתמש והקשת סיסמא במשימת netplwiz וריסטטי את המחשב, יותר לא מופיע לי המשתמש המנהל כלל ברשימת המשתמשים ואין לי דרך להיכנס אליו, כמובן שגם אין לי דרך לגשת לחשבונות המשתמשים או לפתוח את המשימה הנ"ל וכו' כי אני יכול ליכנס רק בחשבון המוגבל שאין לו גישה לכל זה.
אני לא חושב שזה קשור, אבל גם שיניתי את השם של המשתמש דרך המשימה הנ"ל.
הייתי מוכן לעשות חידוש לווינדוס repair, אבל כמובן שזה לא שייך מתוך חשבון מוגבל. אנא לעזרה!!!
כשאתה בתוך המחשב תעשה יציאה ואז הוא יחזיר אותך לרשימת משתמשים ותוכל להכנס כמנהל

• תודה
Reactions: aeb

aeb

משתמש סופר מקצוען
אתה יכול לעשות שיחזור מערכת:
במסך הכניסה לחץ על מקש Shift ותוך כדי שהוא לחוץ לחץ על צפה בקובץ המצורף 388536 ובחר בהפעל מחדש
תודה רבה, אכן זה עזר לי מאוד, עם זה הצלחתי לרסט במצב בטוח ואז חזרתי לראות את המשתמש המנהל. מה שהתברר שזה היה מוגדר homegroup ומסיבה לא ידועה זה הפסיק לתמוך בו, ברגע שהייתי יכול לגשת להגדרות שלו ושיניתי אותו לlocalgroup זה חזר להופיע ולעבוד.
תודה רבה לכל העוזרים. (הבעיה היתה שהמחשב לא זיהה יותר את משתמש המנהל ולכן גם ביציאה זה לא הופיע לכניסה, ולכן זה גם לא נתן אפשרות להפעיל משהוא ע"י סיסמת המנהל כמו שזה מתאפשר בכל חשבון מוגבל).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה