משרות סטודנט בתכנות

• פותח הנושא $bsd
  • פורסם בתאריך

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני סטודנטית לתואר במדעי המחשב,
ומחפשת משרות סטודנט,
למישהו יש מידע איך אני מגיעה לכל המשרות לסטודנטים בתחום התכנות?
תודה מראש
לא חושב שיש מקום שממש מרכז את הכל, אולי יש דברים כאלה במכללות שונות עבור התלמידים וכדו'.
אפשר לצמצם חיפוש באתר פורטל דרושים, או באולג'ובס וכדו'.
זה שלב ראשון.
אח"כ כשיודעים איזה סוג משרה רוצים, מחפשים חברות שעוסקות בזה, בדרך כלל יש דף עם משרות, ושם מצויינות משרות סטודנט וכו'.

כוכבת

משתמש פעיל
תוכלו להביא לי שמות של חברות, שאדע באיזה חברות מסוימות יש משרות סטודנט?
תודה רבה
לא יודעת מה המצב כיום, אבל לדוג': אינטל, מובילאיי, צ'ק פוינט.
לדעתי להיכנס לאתרי החברות ולחפש משרות סטודנט/ משרה חלקית (אם מתאים מבחינת ניסיון).

בהצלחה

Rivki K

משתמש חדש

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
לרוב מבקשים יתרת לימודים של 2-3 סמסטרים אם אני זוכרת נכון.
לרוב מבקשים יתרת לימודים של לפחות 2-3 סמסטרים - העיקרון הוא שלא רוצים להכשיר סטודנט לעבודה ואחרי כמה חודשים הוא יעזוב כי יסיים את התואר.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לרוב ככל המשרות שאני ראיתי מבקשים יתרת לימודים של שנתיים לפחות.

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה