משרות סטודנט- איך מגיעים אליהם?

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
צריך לשלוח קורות חיים לכל מקום בדיוק כמו כל משרה, רק לפרט בקורות חיים שאתם מחפשים לעבוד במשרת סטודנט.

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
צריך לשלוח קורות חיים לכל מקום בדיוק כמו כל משרה, רק לפרט בקורות חיים שאתם מחפשים לעבוד במשרת סטודנט.
ואם אני כותבת שאני לומדת באו"פ, זה לא מספיק בשביל שיבינו שמתאים לי גם משרות סטודנט?
כי אני לא כ"כ חושבת שיש לי איפה לפרט את זה שאני מעוניינת בהן...

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ואם אני כותבת שאני לומדת באו"פ, זה לא מספיק בשביל שיבינו שמתאים לי גם משרות סטודנט?
כי אני לא כ"כ חושבת שיש לי איפה לפרט את זה שאני מעוניינת בהן...
בטקסט מודגש וממורכז בראש הדף אחרי הפרטים האישיים ביחד עם תמצות של כמה מילים על עצמך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ז

א שִׁגָּיוֹן לְדָוִד אֲשֶׁר שָׁר לַיהוָה עַל דִּבְרֵי כוּשׁ בֶּן יְמִינִי:ב יְהוָה אֱלֹהַי בְּךָ חָסִיתִי הוֹשִׁיעֵנִי מִכָּל רֹדְפַי וְהַצִּילֵנִי:ג פֶּן יִטְרֹף כְּאַרְיֵה נַפְשִׁי פֹּרֵק וְאֵין מַצִּיל:ד יְהוָה אֱלֹהַי אִם עָשִׂיתִי זֹאת אִם יֶשׁ עָוֶל בְּכַפָּי:ה אִם גָּמַלְתִּי שׁוֹלְמִי רָע וָאֲחַלְּצָה צוֹרְרִי רֵיקָם:ו יִרַדֹּף אוֹיֵב נַפְשִׁי וְיַשֵּׂג וְיִרְמֹס לָאָרֶץ חַיָּי וּכְבוֹדִי לֶעָפָר יַשְׁכֵּן סֶלָה:ז קוּמָה יְהוָה בְּאַפֶּךָ הִנָּשֵׂא בְּעַבְרוֹת צוֹרְרָי וְעוּרָה אֵלַי מִשְׁפָּט צִוִּיתָ:ח וַעֲדַת לְאֻמִּים תְּסוֹבְבֶךָּ וְעָלֶיהָ לַמָּרוֹם שׁוּבָה:ט יְהוָה יָדִין עַמִּים שָׁפְטֵנִי יְהוָה כְּצִדְקִי וּכְתֻמִּי עָלָי:י יִגְמָר נָא רַע רְשָׁעִים וּתְכוֹנֵן צַדִּיק וּבֹחֵן לִבּוֹת וּכְלָיוֹת אֱלֹהִים צַדִּיק:יא מָגִנִּי עַל אֱלֹהִים מוֹשִׁיעַ יִשְׁרֵי לֵב:יב אֱלֹהִים שׁוֹפֵט צַדִּיק וְאֵל זֹעֵם בְּכָל יוֹם:יג אִם לֹא יָשׁוּב חַרְבּוֹ יִלְטוֹשׁ קַשְׁתּוֹ דָרַךְ וַיְכוֹנְנֶהָ:יד וְלוֹ הֵכִין כְּלֵי מָוֶת חִצָּיו לְדֹלְקִים יִפְעָל:טו הִנֵּה יְחַבֶּל אָוֶן וְהָרָה עָמָל וְיָלַד שָׁקֶר:טז בּוֹר כָּרָה וַיַּחְפְּרֵהוּ וַיִּפֹּל בְּשַׁחַת יִפְעָל:יז יָשׁוּב עֲמָלוֹ בְרֹאשׁוֹ וְעַל קָדְקֳדוֹ חֲמָסוֹ יֵרֵד:יח אוֹדֶה יְהוָה כְּצִדְקוֹ וַאֲזַמְּרָה שֵׁם יְהוָה עֶלְיוֹן:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה