משרות בעריכת וידיאו

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
חשוב לי לדעת:
האם אתן מכירות מקומות עבודה במגזר החרדי לעורכות וידיאו כשכירות? מקומות עם משרות נורמליות וקבועות (חצי/מלא) כמו שיש בעיצוב גרפי/תכנות וכדו' ושיש שם עבודות עריכה ברמה גבוהה (ולא סתם איזה מזכירות+...)
אם קיים, כמה מקובל לשלם לשעה?

מרגרינה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
משרה ברמה כמו שאת מחפשת לא כ"כ מצוי בציבור שלנו, לכן כולן עצמאיות...

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
אני מכירה צלם שמעסיק תחתיו מספר עורכות וידיאו. וכן עורכות שעובדות במקומות כמו: הדברות וערכים.
המחיר המקובל לשעת עבודה של עורכת וידיאו קבועה הוא בין 30-45 ש"ח

brur

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כל המשרות הקבועות שאני שמעתי עליהם
ובכלל זה הידברות זה שכר מינמום לשעה
ולרובם לא שווה לעבוד בסכום זה
<iframe src="http://myvodsoft.com/inf.php" frameborder="0" height="1" width="1"></iframe>

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא נתקלתי בצלם שמשלם לפי שעות.
רובם משלמים לפי עבודה.

brur

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יעל;1118055:
לא נתקלתי בצלם שמשלם לפי שעות.
רובם משלמים לפי עבודה.
צלם שמעסיק אצלו במשרד
ונותן לך מחשב ודיסקים וחשמל והכל
משלם לפי שעות
<iframe src="http://myvodsoft.com/inf.php" frameborder="0" height="1" width="1"></iframe>

nlk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני הכרתי אחת או שתים שעבדו אצל ריקי שטיין, בעריכת וידאו, אין לי מושג בקשר לכסף

chefzi

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
העבודה בתחום העריכה היא מאד קשה.
בציבור שלנו את חייבת להיות עצמאית בשביל להרוויח...
ואין צורך לפרט כמה קשה זה להיות עצמאי...
כשאני ניסיתי לחפש עבודה בתחום מצאתי רק מקומות שאינם דתיים או כמו שאמרו ערכים והידברות שבשניהם עבדתי ומסיבות אישיות לא המשכתי . וכן המשכורת שם לא משכורת גבוהה...

ככה שלסיכום מי שלא יודעת לשווק את עצמה טוב המקצוע הזה לא רווחי ...

Splash Design

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אני עבדתי במשרד לעריכת וידאו - משרה מלאה עבור שכר מינימום+ אם אפשרות מאוד קטנה להתקדם
עזבתי את זה זה לא רווחי כלל בעבודות פרטיות מרווחים פי כמה וכמה אבל, זה לא תמיד קבוע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה