דרוש מידע משרד הפנים - ביתר עילית

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ה; מפרוג

משתמש מקצוען
היה כאן יותר מאשכול אחד שדיינו בנושא תורים למשרד הפנים,
לא זוכרת באיזה מהם הגבתי ואמרתי שאני הלך לסניף של ביתר ואעדכן אם אפשר להגיע בלי תור,

אז אני עכשיו מעדכנת, שהיום הייתי שם והגעתי בלי תור, והם הכניסו אותי בלי שאלות, 15 דק' מאז שנכנסתי ועד שיצאתי - פשוט ריק שם!!! (הגעתי לחידוש דרכון)

רק מה שכן שימו לב צריך לשלם עבור דרכון, ואין להם קופות לכן חייב כרטיס אשראי על שם המבקש ולי לא היה ולא ידעתי שאפשר לשלם קודם באתר, אז שימו לב לשלם באתר קודם או להגיע עם כרטיס אשראי על שם המבקש השירות,
(אם מענין אותכם איך הסתדרתי, אז פשוט ביקשתי מהשומר את הפלאפון שלו ושילמתי צ'יק צ'אק.......)

בהצלחה לכולם

יונלה

משתמש מקצוען
תודה על המידע,
גיסי הגיע לשם ממש אחרי פסח ולא נתנו לו להיכנס בלי תור למרות שטען שאין תורים זמינים באתר.
אנסה גם אני ללכת לשם.

ה; מפרוג

משתמש מקצוען
תודה על המידע,
גיסי הגיע לשם ממש אחרי פסח ולא נתנו לו להיכנס בלי תור למרות שטען שאין תורים זמינים באתר.
אנסה גם אני ללכת לשם.
את צריכה להגיע, לתת חיוך לשומר, ולהיראות רגוע וכאילו מובן מעליו, ותוך דקה את בפנים,
כמובן לדבר עם ביטחון עצמי!!!

פישל לוי

משתמש מקצוען
את צריכה להגיע, לתת חיוך לשומר, ולהיראות רגוע וכאילו מובן מעליו, ותוך דקה את בפנים,
כמובן לדבר עם ביטחון עצמי!!!
גם אני הייתי שם מיד אחרי פסח
וזו היתה שומרת - והיתה קשוחה, לא הסכימה בשום אופן להכניס אפילו שבאתי לחדש ת.ז. שנאבדה - שמפורש באתר שאפשר להגיע בלי תור
פשוט לא היה עם מי לדבר

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
איפה משרד הפנים בביתר? כדי לשנות לנשואה צריך תור?

שושנה שרה

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
גם אני הייתי שם מיד אחרי פסח
וזו היתה שומרת - והיתה קשוחה, לא הסכימה בשום אופן להכניס אפילו שבאתי לחדש ת.ז. שנאבדה - שמפורש באתר שאפשר להגיע בלי תור
פשוט לא היה עם מי לדבר

אני הייתי שם ולא נתנו שום אפשרות להכנס בלי תור.
גם מה, שהצוות שם קשה ודי ובאמת אין עם מי לדבר!
לא מבינה למה אי אפשר לשים פקידות חרדיות במקום שרוב מוחלט של הלקוחות חרדיים.

pnekodot

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
1683152859315.png

ה; מפרוג

משתמש מקצוען
אני הייתי שם ולא נתנו שום אפשרות להכנס בלי תור.
גם מה, שהצוות שם קשה ודי ובאמת אין עם מי לדבר!
לא מבינה למה אי אפשר לשים פקידות חרדיות במקום שרוב מוחלט של הלקוחות חרדיים.
עד שמגיעים לפקידות יש לעבור איש ביטחון ועוד אחד שאחראי על התורים,
הפקידות בכלל לא קשורות לכל הענין..........

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה